RM Styrkeløftregion Vest



Fakta

Arrangør Sogndal IL
Dato 21.02.2009
Stevnetype RM Styrkeløftregion Vest
Sted Sogndal
Stevneleder Anna Gytri
Sekretær Anna Gytri
Antall deltakere 29
Antall resultat 24

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
1.-75Renate BueneSogndal IL74.40---608585---8581.22
Åpen damer
1.-60Marianne EngebøFørde IL60.00---606567.5---67.575.26
Ungdom 14-18 herrer
1.-67.5Per-Christian DeemOdin SK66.807585100556065110120130275213.81
1.-82.5Lars Andreas BrulandFørde IL82.40190200220110120-200210225555372.07
2.-82.5Ola Haugen GrønengFørde IL77.50125130140130135140170180-455317.09
1.-100Arnt-Krister N KjelsnesFørde IL99.10160180200135145-180200220565345.1
2.-100Jan Harald LangelandFørde IL92.0012513014095100105170180190425268.39
3.-100Ola A. N. RøyrvikFørde IL92.7014015516595105105140150160410257.97
Junior 19-23 herrer
1.-52Fredrik Eskil MyrvangFørde IL47.901001101209510511070--285305.75
1.-82.5Ole- Marius OslandFørde IL76.50140155170115120127.5145160170445312.79
2.-82.5Leander RomeroFørde IL78.80110130-7090-170190200410282.61
3.-82.5Roger NavarseteSogndal IL80.50---110135135---13591.8
--90Lars Marius StorevikFørde IL87.00125127.5135115125-18519019000
1.-100Kim Andre BlikåsFørde IL97.80240260270180190190250262.5275725445.3
1.-110Lars KilvikOdin SK107.70185200210160170175215235237.5620367.29
2.-110Tor Emil GjøringbøFørde IL103.30170180182.5140145150200235237.5560336.62
Åpen herrer
1.-60Henrik OlsenOdin SK58.80130135135100110120155160-400347.56
--75Thor Henning HeggestadVeitastrond IL74.30---207.5207.5207.5---00
--90Stian BotnenFørde IL86.50260275280215--265--00
1.-100Stig KilnesFørde IL91.70160172.5-150172.5-160--470297.28
1.-110Glenn Tage KvammenSogndal IL101.90---145145147.5---147.589.1
--110Kato MarøyFørde IL108.70125--278287.5300125--00
--125+Jørn HøysetOdin SK126.10---255260260---00
Veteran 40-49 herrer
1.-110Arild KråkenesVeitastrond IL104.10---210220220---210125.87
1.-125Per-Alfred Rozenbergs-DeemOdin SK119.80220222.5230145152.5152.5200210220602.5346.5
1.-125+Geir Arne Giseth Odin SK130.90290310320215220220280300312.5847.5478.75
2.-125+Ove AndreassenStord SK139.40100--180190200100--390218.09
Veteran 50-59 herrer
1.-110Nils EspeseterSogndal IL101.70---180185----185111.85
Veteran 60-69 herrer
1.-75Rolf A. HalvorsenOdin SK75.00---130135145---145103.33

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0498RJørn Høyset
0551FAlexander Kirketeig
0560FTore Kirketeig
0590FRolf Arne Halvorsen
0651I/2Stian Botnen
0654FKato Marøy
0655RRoy Sunde