Nasjonalt Ungdom- og Junior



Fakta

Arrangør Brumunddal AK
Dato 20.06.2009
Stevnetype Nasjonalt Ungdom- og Junior
Sted Brumunddal
Stevneleder Tore Kristiansen
Sekretær Oddbjørn Steen
Antall deltakere 56
Antall resultat 52

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-56Maria Aas LøsethFræna AK55.209092.51005560658592.597.5245291.55
1.-60Sigrun T. kjellmarkRøros SK58.809510010050505590100107.5252.5285.96
1.-75Inger Johanne RuudAskim SK73.60142.5152.5160808587.5152.5162.5167.5407.5392.06
2.-75Marthe Stavik AasFræna AK71.20135142.5150758085130137.5142.5370363.86
Junior 19-23 damer
1.-67.5Susanne Furesund WesterbergFræna AK67.00110120125808585120130132.5337.5346.31
2.-67.5Marte ElverumKK-6766.50951051105052.555130137.5140300309.51
Ungdom 14-18 herrer
--56Håkon DanielsenØksfjord AK55.30110117.5122.56567.567.5125132.514000
1.-67.5Nils Martin MoenFræna AK66.60130135135110117.5125130150170397.5309.81
1.-75Fredrik DanielsenØksfjord AK74.40195202.5210117.5125130220232.5240572.5410.25
2.-75Kenneth BedinRøros SK71.20195207.5-92.597.5100165175182.5490362.5
3.-75Morten KydlandGanddal AK71.70160160170110115120160177.5185470345.92
4.-75Martin SynvisAlta AK72.30172.5182.5190102.5110110170182.5182.5462.5338.32
5.-75Sigurd Holmen ValentinsenSandnes AK73.80150160165110117.5120140160162.5445320.71
6.-75Sondre SandstølGanddal AK73.4014515516597.5102.5102.5150162.5170427.5309.3
7.-75Kevin DuveMoss SIK69.5090100107.58090100150170185365275.03
8.-75Per-Christian DeemOdin SK72.50110120125657070130150180335244.55
1.-82.5Lars Andreas BrulandFørde IL81.70210225240125135135230240247.5600404.34
2.-82.5Erik FredriksenBrumunddal AK81.00200210217.5142.5150155180190200565382.73
3.-82.5Ola Haugen GrønengFørde IL79.90145160170130135137.5170182.5190485331.35
4.-82.5Espen BrunstadOslo SK78.1014015015595102.5102.5185195205455315.45
5.-82.5Tobias OsmundsenHommersåk AK81.00140152.5157.5112.5120125160170170442.5299.75
6.-82.5Geir Andre StubberudSande KK82.30130130140909597.5152.5157.5162.5385258.3
--82.5Hans Einar HanssenFræna AK79.5013014515013013013013015016000
1.-90Julian LysvandSteinkjer SK86.00180200205165170172.5230250261625408.75
2.-90Mathias JonstadSteinkjer SK86.70190200215115120125200210215535348.34
3.-90Ole Martin KristiansenFræna AK84.10170185190130140140170190205490324.58
4.-90Ralf A. MaleFræna AK84.00100130150175181.5181.5100130150461.5305.88
5.-90Hans ReitenRøros SK83.80152.5162.5167.58590100165180190437.5290.37
1.-100Carl Henrik KolstadOslo SK98.90140155170140155155190205215525320.93
2.-100Ola A. N. RøyrvikFørde IL94.70175185200120120120155170180500311.45
3.-100Atle KlungtveitGanddal AK96.10155165175110117.5122.5170190200492.5304.76
4.-100Jan Harald LangelandFørde IL97.00140150160105110112.5170180185450277.34
1.-110Fredrik SørbøSande KK104.80212.5217.5217.5160167.5167.5215227.5240617.5369.27
2.-110Kim Ollestad HansenGanddal AK108.00215225232.5150157.5160200212.5225617.5365.5
3.-110Arnt-Krister N KjelsnesFørde IL103.00190205215150150150200220240605364.03
4.-110Benjamin BaldwinOrkanger IF104.20210210225140145145205220235600359.52
1.-125+Jørgen ImingenBrumunddal AK140.40255255265167.5167.5172.5205215225647.5361.69
Junior 19-23 herrer
1.-67.5Michael RosenbergBrumunddal AK67.40165175185120130135170180195500385.95
2.-67.5Cato Andre SvihusGanddal AK63.80127.5132.5137.59097.5102.5150160165390315.04
1.-75Espen Andreas RødsjøFræna AK74.80190200200130140140220235250580414.06
2.-75Jonas Stavik AasFræna AK75.00215220225130135140210220230580413.31
3.-75Stian BjørgeBrumunddal AK72.90205215215155155155205215220575418.08
4.-75Bjørnar Brende SmestadÅlesund SK74.50150165172.5100107.5110145160175440315
1.-82.5Øystein AamoOrkanger IF78.80190210210110115120195210230560386.01
1.-90Mathias GrønstadOslo SK89.10190210220135140150220245255605388.23
2.-90Lars Marius StorevikFørde IL85.90160170170130130137.5190205215522.5341.98
3.-90Sigbjørn HenningOslo SK85.60170180185117.5125127.5185200205517.5339.32
1.-100Runar JøssundFræna AK100.00180200215202.5215215210240270655398.63
--100Kim Andre BlikåsFørde IL94.3018020021019019020024026027000
--100John Anders TerlandMoss SIK99.40240250260165165165255--00
1.-110Øystein FurnesGiske SK109.00260270275195200200240250255730430.85
2.-110Anders BullKK-67106.50235245252.5160165170230242.5250667.5396.9
3.-110Tor Emil GjøringbøFørde IL103.20230240-180190190230240240650390.85
4.-110Alexander D.G. LarsenGiske SK109.70232.5245260127.5135140205225230615362.24
1.-125Iakov DolgovKK-67116.00250260260195202.5210255270280742.5430.43
1.-125+Bård Tore RogstadRøros SK128.30242.5255265145155160255275290715405.41

Rekorder

Runar Jøssund, 215 kg benkpress/benkpress enkeltløft -100 jr
Ralf Male, 181.5 kg benkpress/benkpress enkeltløft -90 ungdom
Fredrik Danielsen, 232,5 kg markløft -75 ungdom
Inger Johanne Ruud, 87,5 kg benkpress/benkpress enkeltløft -75 ungdom
Inger Johanne Ruud, 167,5 kg markløft -75 ungdom
Inger Johanne Ruud, 407,5 kg sammenlagt -75 ungdom

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0200I/1Vidar Tangen
0210FBjørn Andreas Holmsen
0361FEgil Walseth
0504I/1, P/2Pål Nilsen
0564FJan Baggerud Larsen
0605I/2Linda K. Høiland

Videoer (1)


Bilder (120)