RM sør-vest



Fakta

Arrangør Sandnes AK
Dato 28.02.2010
Stevnetype RM sør-vest
Sted Lurahallen
Stevneleder Sigve Valentinsen
Sekretær Sigve Valentinsen
Antall deltakere 32
Antall resultat 29

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Annelise GjersdalGanddal AK51.85758585404547.57592.5100232.5290.49
Åpen damer
1.-56Layla BjergaSandnes AK53.70909095354042.5107.5115135250303.98
Ungdom 14-18 herrer
1.-56Tore Egeland*Ganddal AK53.1090100100556062.5110112.5120265254.45
1.-67.5Vegard FatlandHommersåk AK66.7015016016090100105160170180440342.54
2.-67.5Rasmus ØvertveitHommersåk AK63.258090100456065105110115275223.82
1.-82.5Sigurd Holmen ValentinsenSandnes AK80.80185192.5200135135140170180190522.5354.52
2.-82.5Sondre SandstølGanddal AK76.40167.5180190107.5117.5120165175180487.5343.01
3.-82.5Mads PaulsenHommersåk AK76.00120120130809090130140150350247.14
--82.5Morten KydlandGanddal AK78.40180192.5200145147.5147.518020020500
1.-90Tobias OsmundsenHommersåk AK85.60160160170135142.5142.5160182.5190485318.01
2.-90Espen T. OlsenSandnes AK82.957075806065657590100235156.91
1.-100Atle KlungtveitGanddal AK91.05170180192.5115117.5117.5190210220517.5328.46
1.-110Ivar Wathne OftedalGanddal AK103.20160175187.5115115125180200205517.5311.17
2.-110Daniel Danielsen*Haugaland AK107.95160160180105105110165175185455269.36
1.-125Kim Ollestad HansenGanddal AK113.20245257.5265165175185240255265715417.27
Junior 19-23 herrer
1.-60Tore ØklandHaugaland AK56.901001101159095100100105115325291.33
1.-75Alexander LyksethKristiansand AK74.601651751807077.582.5190200207.5465332.57
--75Steinar Solheim NordalKristiansand AK74.05185185185135140145200--00
1.-82.5Enok Myrstad*Sandnes AK81.45145155165105110115185195205485327.42
2.-82.5Remy ØverlandKristiansand AK81.65125127.5137.587.592.597.5150157.5165395266.27
1.-90Kristoffer S. EikelandGanddal AK89.90240250255180185190250262.5272.5717.5458.34
2.-90Fredrik Ingebrigtsen*Kristiansand AK88.35180185190155160165225230235585377.03
3.-90Andreas Auklend*Sandnes AK87.25142.5147.515597.5105112.5192.5202.5210477.5309.85
--90Olav GabrielsenStavanger SK87.65187.5195195130140140190200212.500
1.-100Christopher VrtisGanddal AK93.00185195195130137.5140200220230565354.93
Åpen herrer
1.-90Kim Andre OftedalStavanger SK85.10220235245175182.5185215225237.5657.5432.57
1.-100Arild BoknebergKarmøy SK (nedlagt)96.30260270275190197.5202.5250260265742.5459.09
1.-110Hans ØynesKristiansand AK108.05285300312.5215225225270285290800473.44
2.-110Sven Winther Von Der LippeKristiansand AK108.85240260265200210215275290300780460.51
Veteran 50-59 herrer
1.-60Arne Sandstøl*Ganddal AK59.10105115122.5758082.5135145152.5355307
1.-90Sigve ValentinsenSandnes AK86.00287.5302.5310195205210260277.5287.5800523.2
Veteran 60-69 herrer
1.-100Arnfinn SkadsemGanddal AK93.05170185200.5100110110155170.5-481302.07

Rekorder

Sigve Valentinsen 90 kg
Eldre veteran
Knebøy 302,5 kg
Benkpress 210 kg
Benkpress-enkeltløft 210 kg
Markløft 287,5 kg
Sammenlagt 800 kg

Yngre veteran
Knebøy 302,5 kg
Sammenlagt 800 kg

Arnfinn Skadsem Superveteran +70 100 kg
Knebøy 200,5 kg
Markløft 170,5 kg
Sammenlagt 481 kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn