RM Midt-Norge



Fakta

Arrangør Melhus IL
Dato 27.02.2010
Stevnetype RM Midt-Norge
Sted Melhus
Stevneleder Jonas Hoksnes
Sekretær Oddbjørn Steen
Antall deltakere 48
Antall resultat 46

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
1.-75Marthe Stavik AasFræna AK70.80140150-758085130140-375370.16
1.-82.5Annicken Davidsen Caspersen*KK-6781.301101201256062.565125135140325294.78
Åpen damer
1.-75Hilde O. DretvikRøros SK70.90152.51601659095100150157.5162.5427.5421.6
1.-90Vigdis ThomassenMelhus IL89.80---8592.592.5---8573.52
Veteran 40-49 damer
1.-60Anita StavikFræna AK59.00135145145606567.5140150155355400.97
2.-60Kristin ModellRøros SK59.309010010042.54550110117.5122.5257.5289.71
Ungdom 14-18 herrer
1.-67.5Aleksander Brekken Thorsen*Steinkjer SK66.70---9095100---10077.85
1.-75Runar IndahlSkogn IL74.90140147.5155859095140150162.5405288.85
2.-75Stian Løkken Myrvold*Fræna AK71.4080110117.57090100140165197.5372.5275.02
1.-82.5Torbjørn Drager Strugstad*Steinkjer SK77.50100107.5117.58082.587.5140147.5152.5342.5238.69
2.-82.5Rune Rødsjø*Steinkjer SK78.90---87.592.597.5---97.567.16
1.-90Ole Martin KristiansenFræna AK88.40180200200150150150180210230580373.75
1.-125Gøran Furseth*Fræna AK123.00100110110120130135---13074.33
Junior 19-23 herrer
1.-75Johannes TangenSkogn IL68.00122.5132.5140758085135145155380291.27
2.-75Emil Robertsen*Steinkjer SK74.00---110120----11079.12
1.-82.5Øystein AamoOrkanger IF79.90210220220125135140220230240600409.92
1.-90Julian LysvandSteinkjer SK88.6022022523017518018060--470302.49
2.-90Edvard HeimenFræna AK83.80---185190----185122.78
3.-90Eirik Molund*NTNUI Styrkeløft88.70---140150160---160102.91
1.-100Stian WalgermoSjøholt AK97.60300310315205218-275300-833512.05
2.-100Erlend TjelleSKA-Fræna93.70---185195200---200125.2
1.-110Nichlas Wesche EvjenMelhus IL100.20200215225120135145200220240590358.78
--110Benjamin BaldwinOrkanger IF108.60210230250150160165---00
1.-125Niklas ZellinKK-67124.20280300310180190200260300-800456.48
2.-125Anders BullKK-67111.10240252.5255180190200240250265720422.42
--125Olav Melhus GomoSkogn IL114.30195205215112.5120125---00
1.-125+Bård Tore RogstadRøros SK136.60255270282.5155165175265285285742.5416.47
Åpen herrer
1.-60Roy BrandtzægSteinkjer SK57.80---130135140---140123.62
1.-82.5Theo N. DretvikRøros SK81.60---150155160---150101.16
1.-90Gøran Raade AndersenKK-6786.30200--140150-250260270620404.74
2.-90Svein Olav FarstadSKA-Fræna89.70100100160233233233180210220603385.62
3.-90Oddgeir VenåsSKA-Fræna89.60---165165175---165105.57
1.-110Lars Morten BedinSkogn IL109.50310320-180185192.5300312.5317.5815480.28
2.-110Stian SandnessFræna AK109.10185195205145155160230250260620365.8
3.-110Vegard LillelerMelhus IL108.50---200210210---200118.2
4.-110Jan A. AustadSKA-Fræna100.70---180180190---180109.24
1.-125+Andreas TillerKK-67142.60280300310235245255280300310855476.49
2.-125+Einar Gilberg*KK-67145.70220260280160170180220260280740411.14
Veteran 40-49 herrer
1.-82.5Harald AaSteinkjer SK82.30---160165170---165110.7
1.-90Geir BedinRøros SK85.00232.525026047.55052.56067.570382.5251.8
--125Roy HolteFræna AK119.90335--------00
1.-125+Kjell FuresundFræna AK128.20---265265275---265150.26
Veteran 50-59 herrer
1.-75Leif LefstadNidelv IL73.30---105110117.5---117.585.09
1.-90Kjell Arne BøeSKA-Fræna87.10---195203203---195126.65
1.-125Terje FurbergNidelv IL121.40---150160165---16594.61
Veteran 60-69 herrer
1.-90Leif J. LillegårdMelhus IL88.00180180200130140145180200210530342.33
1.-100Ole Gunnar SvenøySKA-Fræna92.90160160170140145150200210220540339.39
2.-100Hallvard SchjetneNidelv IL98.70---100105----10564.24

Rekorder

Anita Stavik YV 60 kg
Markløft 155.0 kg
Sammenlagt 355 kg

Svein Olav Farstad 90 kg
Benkpress Åpen 233.0 kg
Benkpress YV 233,0 kg
Benkpress-enkeltløft YV 233,0 kg

Stian Walgermo Møllevik 100 junior
Benkpress og benkpress-enkeltløft 218 kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0334RLars Bedin
0337FGeir O. Bedin
0524FHarald M. Haug
0565FEivind Sperre Austnes
0600FSvein Olav Farstad
0721RJan Alseth
0722FRune Øritsland
0723RNiklas Bjørnli
0724RAndré Alfsnes

Bilder (25)