RM Styrkeløft Region Vest



Fakta

Arrangør Bergen SK
Dato 27.02.2010
Stevnetype RM Styrkeløft Region Vest
Sted Haukelandshallen
Stevneleder Ole Tilrem
Sekretær Atle Stien
Antall deltakere 19
Antall resultat 17

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Åpen damer
1.-67.5Mariann LilandFørde IL62.8090102.511057.56062.5120130137.5300322.95
Ungdom 14-18 herrer
1.-67.5Øyvind BookOdin SK61.401151251328592.597.5130140150374.5312.82
1.-110Ola A. N. RøyrvikFørde IL102.10200210215135140-175185200535322.98
2.-110Martin S. Vee*IL Jotun100.60140150155110115117.5215220-492.5299
Junior 19-23 herrer
1.-67.5Kjell-Andre K. SangoltOdin SK60.40100110115728082.5120130135327.5277.62
1.-90Lars Andreas BrulandFørde IL86.30240255262.5150157.5162.5240240250675440.64
2.-90Roger NavarseteSogndal IL84.20110112.5112175182.5182.5110130150422.5279.65
1.-110Tor Emil GjøringbøFørde IL105.00250250265195202.5202.5200235235645385.45
1.-125Lars KilvikOdin SK114.90225230230190197.5202.5250260-687.5399.58
Åpen herrer
1.-60Henrik OlsenOdin SK59.90135140-110115115155160167.5415354.49
1.-67.5Kjetil SangoltOdin SK63.1014014515095102.5107.5150160165422.5344.55
1.-100Sturle H. RikstadOdin SK98.10160175175100107.5115170180190457.5280.63
--100Kristian NatvikIL Jotun98.2018021022020020020024025026000
1.-110Steffen TrellevikOdin SK102.40205215225150160170210220230595358.79
1.-125Halvard SeimIL Jotun110.10180190200170180190260280300660388.28
Veteran 40-49 herrer
--110Arild KråkenesIL Jotun107.80140--235245245---00
1.-125+Geir Arne Giseth Odin SK136.00300320-215225225290300310845474.3
2.-125+Per-Alfred Rozenbergs-DeemOdin SK128.20180190200100105115180200210515292.01
Veteran 60-69 herrer
1.-82.5Rolf A. Halvorsen*Odin SK80.509510511595100105120130140360244.8

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0390FMons Terje Skjelvik
0589FTor Engevik
0605I/2Linda K. Høiland
0666RJan Arne Olsen
0689RAlexander Steinsland
0690FOle Tilrem
0718RAnne Ølnes Hestethun