NM



Fakta

Arrangør Brumunddal AK
Dato 03.04.1987
Stevnetype NM
Sted Brumunddal
Stevneleder Nils-Petter Knudsen/Arnulf Walhstrøm
Sekretær Kjell Jevne
Antall deltakere 56
Antall resultat 54

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
1.-48Krystyna SundinAskim SK44.00556075.53537.5408090.5100188264.72
1.-52Audhild MathiesenOslo SK50.401151201205557.557.5140150-310395.84
1.-56Nina SarreOslo SK54.70115120125556062.5140150155335401.5
2.-56Aagot Johanne CarlsenOPIL55.8011011512062.567.570140145150327.5386.42
3.-56Nina JohansenSande KK55.50110117.5122.5556062.5130140140312.5370.28
1.-60Inger BlikraRana KK59.40140150150707577.5150160165390438.2
2.-60Evi Knudsen ØvrebøSandnes AK57.00110120127.55557.560130137.5142.5330382.93
3.-60Randi BangOPIL59.10110117.5122.562.56567.5120130140315355.35
4.-60Ann Kristin LarsenSkogstrand IL59.108592.597.55557.557.5100115125267.5301.77
1.-67.5Kirsten VinjeSkogstrand IL67.2013514515067.572.575130140145367.5376.28
2.-67.5Bente VikKK-6761.5010511011052.557.557.5115125130292.5319.97
1.-75Helle SommernesRana KK67.8080909555606090100115265269.61
1.-56Jan Erik ChristiansenHalden SI55.80170177.5180120125128160170180465424.78
2.-56Egil WalsethNes SIL55.70140150152.5100105105160170175425388.96
1.-60Jan Tore BredalenBrumunddal AK59.60190200205.5105112.5-212.5222.5227.5545.5468.09
2.-60Per OpsahlDrammen SI60.00150--120130138190205-470400.86
1.-67.5Steinar FredheimMoss SIK67.20235235240135142.5145250260265642.5497.17
2.-67.5Bjørn Andreas HolmsenOPIL66.902202202309092.595260267.5275580450.43
3.-67.5Jan-Olav SkeieNes SIL66.80185192.5197.5110115120190200205497.5386.81
1.-75Tormod AndersenLenja AK74.90250250260150150155235245260660470.71
2.-75Kjell KaspersenBrumunddal AK74.50250260266122.5125130235250250620443.86
3.-75Oddvar WikenBrumunddal AK74.30210220227.5120127.5132.5220240247.5592.5425
--75Rune GunnheimOslo SK74.80215215215------00
1.-82.5Ove HansenLenja AK82.50250260270180190195.5270280282.5742.5497.4
2.-82.5Kjell JohansenBergen Styrkeløfterklubb82.20280280290175185190260275275740496.84
3.-82.5Torkjeld JevneBrumunddal AK82.00235245250145150152.5245257.5257.5655440.42
4.-82.5Eskild SommernesOPIL80.40230235240120125125250255260610415.17
5.-82.5Arve Otto NundalIL Jotun81.10210215220150150-230240245610412.91
6.-82.5Jan Edvard JensenRana KK80.90230230230140145145225225242.5595403.35
7.-82.5Jan-Roger JohansenRana KK81.90225235235125130130230240245595400.38
--82.5Karl SkjelvikBergen Styrkeløfterklubb81.10220230235120120120---00
1.-90Sturla MoeOslo SK89.30280287.5292.5160167.5172.5270285290737.5472.74
2.-90Atle EdvardsenOPIL89.30260270282.5150160160275290295732.5469.53
3.-90Jon BergLenja AK89.30242.5250252.5187.5192.5198252.5262.5267.5712.5456.71
4.-90Arild HobergBrumunddal AK87.70252.5262.5267.5160160162.5265275275690446.5
5.-90Dan SundbyMoss SIK89.30230230240155160165260280290670429.47
6.-90Carl Olav ChristoffersenSande KK85.00235250260150157.5160220240245655431.19
7.-90Leif SydengenAskim SK88.60210220220165172.5172.5235250260625402.25
8.-90Pål SørhagenLørenskog AK89.40220235242.5120135135250270275625400.38
9.-90Frank Robert EngRana KK87.30230230240150155155240--620402.19
10.-90Frank BinnerBergen Styrkeløfterklubb89.50235242.5242.5145145150230--610390.52
1.-100Tormod EriksenSteinkjer SK99.40300315315170180-305315325800488.08
2.-100Tor SønsterødSPUVI99.30270285295150160165270292.5300752.5459.25
3.-100Børge ØvrebøSandnes AK98.10270280280190200205240260-740453.92
4.-100Terje SandboSPUVI97.80245260265137.5147.5152.5265280285702.5431.48
5.-100Ingar MerliIL Kraftsport93.20230247.5255135145-250265270660414.22
6.-100Geir Arild RomsetSande KK99.10240247.5252.5140147.5147.5250260265652.5398.55
1.-110Sturla DavidsenKK-67108.10300315330180190197.5320342.5352.5880520.7
2.-110Jan KværnstuenSande KK109.40257.5267.5272.5185187.5187.5280297.5302.5757.5446.55
3.-110Anders T. SolheimUlefoss AK102.10270287.5295150155160280--735443.72
4.-110Bjørn Vidar NilsenIL Milo109.10255255260140150150255260265655386.45
1.-125Svein-Arne SimensenSande KK120.40280280280152.5157.5160275285295725416.51
2.-125Jan Werner MartinsenNes SIL115.00265265265172.5177.5180230240-675392.24
1.-125+Tommy OlsenMoss SIK134.00300300307.5215225230285292.5300822.5462.82
2.-125+Knut ÅsvangOslo SK133.10265265275175185190260275280725408.39
3.-125+Bjørn HansenOslo SK126.60265265265147.5155155260272.5-672.5382.25

Rekorder

Jan Erik Christiansen
Benkpress 125 kg Europarekord
Sammenlagt 465 kg

Jan T. Bredalen
Knebøy 205,5 kg
markløft 227,5 kg

Steinar Fredheim
Sammenlagt 642,5 kg

Bjørn Kristiansen
Markløft 362,5 kg
Markøft 4.forsøk 370 kg
Sammenlagt 882,5 kg

Sturla Davidsen
Knebøy 330 kg Verdensrekord Junior
Markløft 352,5 kg Verdensrekord Junior
Sammenlagt 880 kg Norsk rekord junior

Tommy Olsen
Benkpress 230 kg

Kristina Sundin
Markløft 90,5 kg
Knebøy 4.forsøk 75,5 kg

Grete Gangnes Holmsen
Benkpress 65 kg

Inger Blikra
Knebøy 150 kg
markløft 165 kg
Sammenlagt 390 kg


Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn