RM



Fakta

Arrangør KK-67
Dato 12.10.1991
Stevnetype RM
Sted Idrettsbygget NTHI
Stevneleder Leif Ugelstad
Sekretær
Antall deltakere 35
Antall resultat 33

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
--60Randi RyenRøros SK60.00708090404547.5---00
Junior 19-23 damer
1.-60Tone-Lill ArntsenSkogn IL56.70100110115455052.5110120127.5290337.91
1.-75Tone EdvardsenNTHI74.00110120125657070120130140325311.58
Åpen damer
1.-60Marit DahleKK-6759.80120127.5127.5556060135142.5-310346.52
Ungdom 14-18 herrer
1.-67.5Sverre LøvliInderøy IL64.20145152.5160707575---227.5182.8
1.-75Stian SvardalMelhus IL71.401401501606572.575---212.5156.89
Junior 19-23 herrer
1.-60Geir Morten InderbergSteinkjer SK60.00140147.5152.5808587.5150157.5165395336.9
1.-67.5Tore TorsenRana KK67.2015016516590100105160175180440340.47
1.-75Geir BedinSkogn IL74.00220230235110115117.5215227.5232.5572.5411.8
2.-75Terje André WahlstrømHalden SI70.90180190192.5105110112.5195205212.5515382.23
3.-75Roy Johnny KristensenBodø Atletklubb69.30130145155100105107.5160170175437.5330.4
4.-75Arild Hollås Inderøy IL73.30145155170859092.5150165175435315.03
5.-75Jon Cato SkaarInderøy IL72.6013013514582.587.590135142.5152.5385280.78
1.-82.5Karl Olav HaramNTHI82.50170180190150150155190205210540361.75
2.-82.5Tore Andrè MihleSkogn IL75.80170180185110115117.5190205220522.5369.62
3.-82.5Bernt NoodtNTHI79.8019020521095100105195205210520355.58
--82.5Ronni AspevoldBodø Atletklubb80.90160160170------00
1.-90Lars Morten BedinSkogn IL87.50225235247.5122.5132.5132.5235250255635411.42
2.-90Stein Harald BakkeRana KK87.50200220230127.5135137.5220235240600388.74
3.-90Svein-Erik NordgårdSkogn IL85.40190207.5215110120125190210217.5557.5366.05
4.-90Karstein HagenesNTHI88.20190190200120125125215225240545351.58
1.-100Frode MøllerSteinkjer SK93.30240250257.5140145145230245245620388.86
2.-100Egil Arne ØstingsenKK-6796.10180200210120130135230245255590365.09
3.-100Harald Morten HaugInderøy IL94.30190205-132.5137.5142.5200220237.5585365.1
Åpen herrer
1.-75Per VilnesNTHI74.80200215220130137.5140210220225582.5415.85
1.-82.5Åsmund UkkelbergNTHI81.90190205210120127.5130210220225552.5371.78
2.-82.5Arild BergetRøros SK82.20185195200115120125200210-530355.84
1.-90Per Arinn SolliNTHI87.50180190200100105107.5195205-512.5332.05
2.-90Vegar DanielsenRøros SK85.5017018519095100105200210220510334.66
1.-100John BangKK-6792.70240252.5252.5125130132.5240260260642.5404.26
2.-100Morten RyghRana KK91.00210225225110120122.5210220225550349.2
3.-100Tron Johannes JørgensenSkogn IL96.00170180200100110112.5190205215507.5314.19
Veteran 40-49 herrer
1.-82.5Olav Løvli Inderøy IL75.30120125130758085150160165375266.48
1.-90Sven-Åge SkaarInderøy IL82.90150160160707580170180180405270.54
Veteran 50-59 herrer
1.-75Trygve NordtømmeKK-6774.50180195202.595100102.5180195-475340.05

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0147Reidar Steen
0149FTrygve Nordtømme
0210FBjørn Andreas Holmsen