NM-Benkpress



Fakta

Arrangør Askim SK
Dato 25.08.1991
Stevnetype NM-Benkpress
Sted Askim kinoteater
Stevneleder Arnulf Wahlstrøm
Sekretær Eva Opland
Antall deltakere 161
Antall resultat 150

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-67.5Elin Johanne SolemMelhus IL61.305057.56057.563.05
Junior 19-23 damer
1.-48Anne Grethe JørgensenNes SIL44.50404547.54562.88
1.-56Mona Ariane FjeldLenja AK55.306065707083.18
2.-56Lene ØdegårdNes SIL55.8057.562.5656576.69
1.-60Grete NessøSkogn IL59.6047.552.557.557.564.44
1.-67.5Nina FinstadOPIL66.3062.567.5-67.569.79
2.-67.5Ellen BerglandUlefoss AK61.806570706570.84
3.-67.5Evelyn StureRadøy AK62.7062.56567.56570.06
4.-67.5Kari Mette HansenHalden SI66.205560656062.11
1.-75Vibeke HaugenHurum S.K.74.606570757066.77
2.-75Inger Johanne MonsenSandnes AK72.40606567.56563.21
Åpen damer
1.-48Krystyna SundinAskim SK47.905052.552.552.569.64
1.-56Svanhild B. OpheimVoss SK55.7072.57577.577.591.57
2.-56Ann Kristin OlsenHalden SI55.8067.57072.57082.59
1.-60Grete GangnæsOPIL56.508590908599.31
2.-60Anne-Grethe GrøndahlNes SIL58.006567.57067.577.27
1.-75Hege HøilandOPIL74.108592.510092.588.61
Ungdom 14-18 herrer
1.-56Roger SvastuenBrumunddal AK55.5092.597.510010091.84
2.-56Eivind W. AavikMandal SK55.90859097.597.588.91
3.-56Kim ØyreSogndal IL54.8087.59092.59083.7
4.-56Svein A. LogaFlekkefjord AK56.008082.582.58072.82
5.-56Stian Johnsen DybvikFlekkefjord AK55.1072.57577.57569.38
1.-60Henning HagenSogndal IL59.807072.5757564.16
2.-60Simen HaareAskim SK58.106065706557.12
1.-67.5Arve PedersenSokndal SK60.40100105107.5107.591.13
2.-67.5Thor Henning HeggestadVeitastrond IL67.50100105107.5107.582.88
3.-67.5Bjørn Ivar SkarFlekkefjord AK64.3092.59597.597.578.24
4.-67.5Tarjei VårbakkenAustrheim SK67.3080851008565.7
1.-75Tore RafossAskim SK70.5011512012512593.16
2.-75Frode Laberg AschimIL Kraftsport73.70110117.5125117.584.76
3.-75Gorm Gudim Hurum S.K.68.5095100102.5102.578.12
4.-75Svein A. AashammerSandefjord74.309097.5102.597.569.94
1.-82.5Kenneth John WoodIL Kraftsport77.7092.5951009566.09
1.-90Olav FlatekvålVoss SK86.90112.5117.5122.5122.579.66
2.-90Tor-Arne MoenAskim SK82.70100107.5110107.571.91
Junior 19-23 herrer
1.-56Jan Erik ChristiansenHalden SI56.00112.5117.5120120109.24
2.-56Per Øyvind Dahl JohansenUlefoss AK55.408085908578.2
1.-60Ståle SellægVerdal IL59.6097.510010510085.81
2.-60Joar EidemKristiansund KK59.80951001009581.27
3.-60Glenn HandelandSandnes AK59.307577.577.57564.66
4.-60Terje SøhoelAskim SK59.8072.577.577.572.562.02
--60Cato SøhoelAskim SK60.0077.5808000
1.-67.5Pål VervikStavanger SK67.1011011512011589.09
2.-67.5Ståle SeterbøKristiansund KK67.20107.5112.5117.5112.587.05
3.-67.5Jan I. MagnussenHalden SI67.50105107.5112.5107.582.88
4.-67.5Lloyd VauleSandnes AK67.00100105107.510581.44
5.-67.5Espen DalbergHurum S.K.67.1010010510510581.34
6.-67.5Morten SyverstadDrammen SI63.1010010510510081.55
7.-67.5Knut Asle KroknesKristiansund KK67.009597.5102.597.575.62
8.-67.5Per Eivind GurvinSogndal IL67.2090951009573.51
9.-67.5Frode NylundHurum S.K.67.308592.597.592.571.49
10.-67.5Rikard Steen-NilsenLørenskog AK61.90809097.59074.64
11.-67.5Kjetil HamarKristiansund KK60.708082.582.582.569.62
12.-67.5Jørn Andre JohansenHalden SI64.507075808064.03
--67.5Vegard SkipperstøenBrumunddal AK65.5010510510500
1.-75Frank GylandFlekkefjord AK73.40167.5175180175126.61
2.-75Ronny OlaisenIL Kraftsport71.80135145150145106.6
3.-75Geir GregersenSande KK73.30137.5145150145105.01
4.-75Gilbert HoveSandnes AK73.60130135140140101.09
5.-75Ove SkaugeLenja AK71.4013013514013599.67
6.-75Arne BrovoldBrumunddal AK75.0013013514013596.2
7.-75Hans Arild WassVerdal IL68.60115130137.513098.96
8.-75Thor HaslestadDrammen SI73.70122.5127.5127.5127.591.98
9.-75Pål GuddalAskim SK74.8012513013012589.24
10.-75Jens Petter KjosSPUVI74.8011512012512589.24
11.-75Morten H. WangIL Kraftsport71.70115120122.5122.590.16
12.-75Jan Erik AndersenSogndal IL71.40110115117.511584.9
13.-75Geir BedinRøros SK74.40105112.511511582.41
14.-75Arne OpheimVoss SK73.90112.5117.5117.5112.581
15.-75Steinar ØbyHurum S.K.68.70102.5107.511011083.63
16.-75Stig FrøhoelSkogstrand IL69.80105110112.511082.61
17.-75Tore Andrè MihleSkogn IL72.4010011011511080.38
18.-75Jon Inge FlatlandHafslo IL74.8010010511010574.96
19.-75Tor A. OfferdalIL Jotun72.6010010510510072.93
20.-75Nils Henning ØglændRøros SK74.4097.5102.5102.597.569.87
--75Reinhardt SørensenHafslo IL74.2011011011000
1.-82.5Paal-Rune WianAskim SK82.40160170185170113.97
2.-82.5Karl Olav HaramNTHI81.70145150155150101.09
3.-82.5Ketil BergevadDrammen SI81.10125132.5137.5137.593.07
4.-82.5Endre NordbøHurum S.K.77.4013013514013594.16
5.-82.5Arild FlatekvålVoss SK79.5013514014013592.53
6.-82.5Roger HagenSogndal IL81.40125130132.5132.589.49
7.-82.5Kurt HanestadMandal SK80.1012013013513088.69
8.-82.5Geir Anders KolåsRadøy AK81.30125130132.513087.87
9.-82.5Paal SolbergIL Kraftsport76.90120125127.512587.56
10.-82.5Håkon NilsenSPUVI79.0011512012512586.03
11.-82.5Richard NilsenMandal SK80.4012012513012585.08
12.-82.5Jon O. LarsenMandal SK76.0012012512512084.73
13.-82.5Tom HjelmeseterHafslo IL78.9011512012012082.66
14.-82.5Johnny MyhreBjørgvin SK79.7011012012512082.12
15.-82.5Kjell MuraasNes SIL81.6012012512512080.93
16.-82.5Arild KråkenesIL Jotun82.10110115-11073.91
1.-90Frode BagøienMelhus IL88.50140160170160103.04
2.-90Jens-Hugo HansenAK Fryktløs88.2015015516015599.99
3.-90Johnny YstebøRadøy AK85.40135142.5145142.593.57
4.-90Roger KalsøyLenja AK88.10132.5137.5145137.588.76
5.-90Lars Morten BedinSkogn IL87.60120127.5132.5132.585.79
6.-90Victor Gisle WoodSokndal SK89.2012012012512076.96
1.-100Bjørge NæssIL Kraftsport94.80135142.5147.5147.591.83
2.-100Arne RettedalSandnes AK94.80132.514014514087.16
3.-100Harald Morten HaugInderøy IL94.6013514514513584.13
4.-100Geir JohansenLenja AK93.40115120122.512075.23
5.-100Karl Johan ØlnesSogndal IL96.0011011512011571.2
6.-100Henning TitlestadAustrheim SK97.10105105112.510564.69
1.-110Lars M. JaegerAremark AK106.7012013014014083.2
2.-110Robin JohansonHurum S.K.100.4087.592.510092.556.2
Åpen herrer
1.-56Svein WalstadIL Kraftsport50.7082.587.592.587.588.19
1.-67.5Steinar FredheimMoss SIK67.30130135137.5135104.34
2.-67.5Lars MidtbøVoss SK66.70117.5122.512512597.31
3.-67.5Viggo TorgersenHurum S.K.66.60110115117.5117.591.58
4.-67.5Hans Erik MaackAskim SK67.1011512012011589.09
5.-67.5Vidar Kristiansen-BakkeAskim SK67.50112.5115117.511588.67
6.-67.5Torvald HagenOslo SK66.20112.5112.5117.5112.588.11
1.-75Henning MeyerAskim SK73.50145150155150108.42
2.-75Arve Otto NundalIL Jotun75.00145150-145103.33
3.-75Børre BorgersenHurum S.K.75.00135--13596.2
--75Roger HauglumIL Jotun74.80147.5147.5-00
1.-82.5Manuel BezerraAK Fryktløs81.40180190190180121.57
2.-82.5Geir JohansenHalden SI81.70137.5142.5142.5137.592.66
3.-82.5Kai Egil RønningAK Fryktløs78.8013514014013593.06
4.-82.5Bjørn RøtnesRana KK81.10130132.513513591.38
5.-82.5Sigurd Olav GurvinSogndal IL80.4011512012512585.08
6.-82.5Trond Egil AavikNes SIL81.6012012012512584.3
7.-82.5Arild BergetRøros SK82.5012012512512080.39
8.-82.5Bjørn KristensenAskim SK82.3011011511511073.8
--82.5Terje A. TønsbergNes SIL80.6011011511500
--82.5Freddy SvendsenNSF82.5014014014000
1.-90Nils EspeseterSogndal IL87.60175180182.5182.5118.17
2.-90Leif SydengenAskim SK88.50167.5172.5172.5167.5107.87
3.-90Tormod LaulålienBrumunddal AK88.4015516516515599.88
4.-90Jan-Ivar JohansenDrammen SI88.30140145147.514593.48
--90Håvard FørlandStegaberg IL Helsesp87.9016016516500
--90Gisle Winther EllefsenUlefoss AK89.0014014514500
--90Jarle HoffmannNes SIL89.5013013513500
1.-100Tore KleivenKristiansand AK98.70180190190180110.12
2.-100Rune JohansenLenja AK90.10145150152.515095.7
3.-100Frank Johansen Steinkjer SK93.0014515515514591.09
4.-100Børge DretvikOslo SK95.80125135142.513583.66
--100Helge GrimstadBrumunddal AK95.70132.513513500
1.-110Ivar JohannessenKristiansand AK100.90175185190190115.22
2.-110Tor SvanesHurum S.K.100.80170172.5175172.5104.66
3.-110Vidar JohansenNes SIL101.30145147.5152.5152.592.34
--110Per Åge MadsenBrumunddal AK104.7018018018000
1.-125Jan Werner MartinsenIL Kraftsport113.00190190192.5190110.94
2.-125Aage Bjørn ØibakkenLenja AK113.10175187.5187.5175102.15
1.-125+Per Ove ThuneHafslo IL134.90190197.5197.5190106.78
Veteran 40-49 herrer
1.-67.5Alf S. FredriksenFlekkefjord AK65.70100102.5102.5102.580.78
2.-67.5Arild KittelsenUlefoss AK67.3087.592.592.587.567.63
1.-75Arild HårklauBergen Helsesportlag74.20115122.5127.5122.587.94
1.-82.5Ola WinjeAskim SK80.8010011512012081.42
1.-100Sturla MoeOslo SK94.40150160167.516099.81
2.-100Victor James WoodSokndal SK96.9015015015015092.49
3.-100Einar JohansenDrammen SI98.00120127.513013079.77
1.-110Leif LemmeVoss SK106.20150155157.5157.593.74
2.-110Bjørn Rino LundHalden SI106.60130142.5160142.584.72
1.-125+Knut ÅsvangOslo SK125.3016517017517599.68
2.-125+Bjørn HansenOslo SK133.50150157.5172.5157.588.67
Veteran 50-59 herrer
1.-82.5Jan SandvigHalden SI80.9097.5102.5102.597.566.1
1.-90Arne HoffmannNes SIL83.30107.5115117.511576.6
2.-90Odd EriksenAskim SK88.70100115117.511573.97
1.-100Harald OlsenKK-6790.50110115117.511573.21

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0130FJohnny Simensen
0177Charles Flandorfer
0200I/1Vidar Tangen
0224FRune Johansen