Junior - NM



Fakta

Arrangør Mandal SK
Dato 09.02.1991
Stevnetype Junior - NM
Sted Mandal
Stevneleder Nils-Petter Knudsen
Sekretær Morten Busengdal
Antall deltakere 82
Antall resultat 75

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
1.-48Gro BjerregaardSalangsdalen IL45.4060801004045507090105230317.01
1.-56Lene ØdegårdNes SIL55.00115120130556060120130135310369.92
1.-60Anita OttosenBrumunddal AK57.101201301356062.562.5130140145335388.2
2.-60Hanne WahlstrømHalden SI57.00105110112.55052.555115120127.5285330.71
1.-67.5Anne AanensenMandal SK64.70152.5155162.567.57072.5140150152.5382.5402.66
2.-67.5Kari Mette HansenHalden SI61.009097.510052.557.560105112.5117.5275302.69
1.-82.5Inger Johanne MonsenSokndal SK77.10112.5117.5117.557.562.565110120120295275.74
Junior 19-23 herrer
1.-52Morten BergersenSPUVI51.30140155160758082.5150160167.5410408.11
1.-56Jan Erik ChristiansenHalden SI55.60175185190115120122.5177.5187.5187.5490449.23
2.-56Øyvind SandersIL Kraftsport56.00135145150758082.5170175175400364.12
3.-56Eivind W. AavikMandal SK55.30125132.5135808587.5125132.5137.5357.5329.51
1.-60Finn Hugo ZahlAskim SK59.601201301359097.5102.5160165170397.5341.09
2.-60Roger StormoKristiansund KK59.6013514014097.5100100155160165392.5336.8
3.-60Geir Morten InderbergSteinkjer SK60.001501501508587.590145152.5157.5390332.63
4.-60Ståle SellægVerdal IL60.00132.5137.5137.595100102.5135140145380324.1
5.-60Bjørn LangelandSande KK60.0012513013572.577.580155162.5170380324.1
6.-60Terje SøhoelAskim SK59.30120127.5132.5707580155162.5170377.5325.44
1.-67.5Skule StormdalsheiRana KK67.40200200200105110112.5210215220530409.11
2.-67.5Jan Børre JohansenAskim SK66.80175185187.595100102.5185200205490380.98
3.-67.5Rune BakkeSalangsdalen IL67.5017017018095100100190202.5205480370.08
4.-67.5Terje André WahlstrømHalden SI66.60180185185102.5107.5110187.5202.5202.5475370.22
5.-67.5Didrik BrovoldBrumunddal AK65.40190200207.587.592.592.5165177.5190465367.86
6.-67.5Pål VervikStavanger SK67.50160170175105110115160172.5180465358.52
7.-67.5Stig FrøhoelAskim SK66.50145155160100107.5110170180187.5457.5357.03
8.-67.5Jørgen LundbergSalangsdalen IL67.00150150160100105110160170180440341.26
9.-67.5Arild ChristoffersenAskim SK64.0014515516082.587.590185195195435350.48
10.-67.5Thor Hilmar EnoksenSPUVI62.00130150160707577.5150175180400331.24
11.-67.5Robert HanssenSandnes AK66.0014014015082.587.592.5150165172.5400314.08
12.-67.5Fritz SeifertHalden SI65.50117.5122.513092.597.5102.5152.5160165380300.24
--67.5Andre SolenRadøy AK66.60130130140------00
--67.5Roger StorhaugVerdal IL67.1014015015087.59597.513513513500
--67.5Arne BrovoldBrumunddal AK67.50217.5217217.5------00
1.-75Paal-Rune WianAskim SK74.80220240245160160167.5200210220590421.2
2.-75Geir GregersenSande KK71.80200210215127.5132.5135217.5227.5235585430.09
3.-75Bjarne BergsengNes SIL74.00210220220117.5122.5125235237.5255570410
4.-75Rode Stig HansenStyrkeløftregion Midt-Norge74.60190205210115125130230242.5257.5557.5398.72
5.-75Jens Petter KjosSPUVI74.00200210210110120125210220230550395.62
6.-75Kjell-Werner DigreAlta AK75.00190195195115120122.5200220232.5547.5390.15
7.-75Boye ThorsenSPUVI73.50205215220100110112.5210220222.5545393.93
8.-75Gilbert HoveSandnes AK74.00180195195125130137.5200212.5215540388.42
9.-75Arild FlatekvålVoss SK75.00195205210130135135205215215540384.8
10.-75Håkon StusvikMandal SK74.90210217.5217.5105110112.5200210210522.5372.65
11.-75Thomas Tveiten Sandefjord73.30195195202.5105110115210212.5215517.5374.77
12.-75Håkon NilsenSPUVI74.10180190195100105110185195200505362.89
13.-75Arne OpheimVoss SK74.60180180180112.5117.5120195207.5215505361.18
14.-75Nils Henning ØglændRøros SK72.70150160165100107.5110200215220490356.97
15.-75Svein Tore MoeSPUVI73.901701851909097.5102.5180180200487.5351
16.-75Erling Andreas MoenSkogstrand IL74.2017018018595100102.5175182.5187.5467.5335.62
17.-75Johnny HansenHalden SI74.60185185185102.5107.5112.5165165170462.5330.78
18.-75Steinar BreivikIL Kraftsport74.90160167.5167.5120127.5130170177.5-460328.07
19.-75Tor A. OfferdalIL Jotun73.0017018018095100102.5175182.5187.5455330.51
20.-75Ingolf ThorbjørnsenSande KK73.50180190190909597.5145155165440318.03
21.-75Hugo KjellemoSPUVI73.50150160165909095150165170420303.58
22.-75Steinar StrømIL Kraftsport73.90115125135859597.5160170180400288
--75Bjørn Henrik KvammeVoss SK73.50175180185------00
1.-82.5Øyvind BjørnsenSalangsdalen IL80.80210220250140160182.5230260-670454.6
2.-82.5Frode RuiUlefoss AK81.50170190210115122.5122.5240250260562.5379.63
3.-82.5Pål GuddalAskim SK78.60195200-132.5137.5137.5200210220537.5371.14
4.-82.5Bjørn Andreas Bull-HansenHalden SI81.80165180190115120125200210227.5527.5355.22
5.-82.5Arne Martin HolbergSkogn IL81.40190200210105105112.5200210220525354.59
6.-82.5Petter PettersenSandnes AK82.00190190190105110112.5190200212.5512.5344.61
7.-82.5Arild KråkenesIL Jotun82.10170180180105110112.5190200207.5487.5327.55
8.-82.5Geir Anders KolåsRadøy AK81.60160160160115120125180190200475320.34
1.-90Frank DuveMoss SIK90.00260275282.5170180185260290.5-715456.46
2.-90Arne RettedalSandnes AK87.90225235235125130135225235242.5605391.01
3.-90Lars Morten BedinSkogn IL86.50212.5222.5227.5115125130215232.5242.5600391.14
4.-90Roald KollåsenMandal SK88.60190190200125132.5137.5215225230557.5358.81
5.-90Jon Are FagerliSandefjord85.20195205210110115117.5210220230552.5363.27
6.-90Per Ove SjølSande KK89.40190200207.5110115115225235240550352.33
7.-90Jan Inge EllingsenSandnes AK84.20180190200100105110210222.5230527.5349.15
8.-90Frode Endre MellingenRadøy AK84.3016016018090100105180190200480317.52
--90Kjell KaspersenBrumunddal AK83.80290290305------00
1.-100Gjermund HenriksenSande KK99.50250266266125130130225240255636387.83
2.-100Frode MøllerSteinkjer SK97.70240240245135140142.5220230237.5617.5379.39
3.-100Arne WiigMandal SK92.70210220230115120125220235245595374.37
4.-100Andre AaslieAskim SK91.90170170190132.5137.5142.5180190190517.5326.96
--100Stein Harald BakkeRana KK91.50200200200------00
--100Karl Johan ØlnesSogndal IL94.50190200200------00
1.-110Ivan HolstIL Kraftsport108.70250270275170180182.5260275280730431.21
2.-110Kurt WitzøeBodø Atletklubb107.00220230245137.5145147.5240250250615365.13
3.-110Steinar WahlSkogstrand IL108.90205215215140147.5147.5230240-592.5349.75
1.-125+Lars Rudolf KlevMandal SK129.80325350360190200205280300317.5855483.76

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0227I/2Egil Kroknes
0236I/2Terje Sandbo