KM



Fakta

Arrangør Sundbyfoss SK
Dato 02.06.2001
Stevnetype KM
Sted Sundbyfoss
Stevneleder Lars Midtbø
Sekretær
Antall deltakere 41
Antall resultat 40

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-67.5Åse Helen MadsenSande KK66.3095--50--107.5--252.5261.06
Åpen damer
1.-60Connie Marie AntonsenSundbyfoss SK56.3090--42.5--105--237.5278.28
Ungdom 14-18 herrer
1.-60Bård BøhlumSande KK59.80125--87.5--145--357.5305.84
1.-67.5Ole Kristen JohnsrudSande KK66.50120--95--145--360280.94
2.-67.5Thorstein RønningenSundbyfoss SK61.50110--90--130--330275.25
1.-75Lars Edvin SamnøySande KK74.80155--82.5--125--362.5258.79
2.-75Alf Jørgen T. GoverudSundbyfoss SK71.4075--60--95--230169.81
1.-82.5Kent AndersenSundbyfoss SK79.1085--70--105--260178.78
2.-82.5Aleksander VolencDrammen SI79.70---75-----7551.32
1.-90Daniel VolencDrammen SI83.40140--95--200--435289.54
1.-60Anders TrogstadSande KK56.10---90-----9081.79
1.-75Marius NagelSundbyfoss SK74.40120--80--120--320229.31
1.-90Karl Jacob StaksengSundbyfoss SK82.90150--107.5--150--407.5272.21
1.-100Henrik FramnesSande KK92.50190--150--230--570358.99
Junior 19-23 herrer
1.-82.5Terje GunnerudUlefoss AK79.20---145-----14599.63
Åpen herrer
1.-75Tor Egil SkoglySPUVI74.30260--150--250--660473.42
2.-75Aslak FebakkeUlefoss AK73.10200--115--215--530384.57
1.-82.5Per VilnesHolmestrand AK82.20240--150--245--635426.34
2.-82.5Stig BenserudSande KK81.00202.5--120--202.5--525355.64
3.-82.5Geir AntonsenSundbyfoss SK78.60125--105--150--380262.39
1.-90Børre BorgersenDrammen SI89.70---160-----160102.32
2.-90Thor HaslestadDrammen SI86.60---145-----14594.47
--90Sverre DiesenSkogn IL84.10---------00
1.-100Frank RavatnHolmestrand AK99.00210--140--240--590360.55
2.-100Stian GunnerudUlefoss AK93.70230--142.5--210--582.5364.65
3.-100Geir Runar KorvaldSande KK99.00---160-----16097.78
4.-100Alexander GunnerudUlefoss AK97.50---130-----13079.95
1.-110Frode RuiUlefoss AK109.40310--185--310--805474.55
2.-110Per Ove SjølSande KK108.50300--155--300--755446.21
3.-110Knut NilssenUlefoss AK103.20---185-----185111.24
1.-125Knut Olav HulbakvikenDrammen SI117.30280--170--330--780450.92
1.-125+Stein BjørnsenSande KK136.20245--160--300--705395.65
2.-125+Ove AndreassenSande KK153.40260--220--225--705388.81
Veteran 40-49 herrer
1.-67.5Sverre PaulsenSande KK65.80110--60--145--315247.97
1.-75Lars MidtbøSundbyfoss SK73.50135--130--197.5--462.5334.3
1.-82.5Morten EngnesSande KK81.80195--135--210--540363.64
2.-82.5Charles JørgensenDrammen SI80.00---130-----13088.75
1.-90Kjell Sigurd VågeHolmestrand AK89.40250--140--220--610390.77
1.-125+Per Åge MadsenSande KK127.10225--185--232.5--642.5364.94
Veteran 50-59 herrer
1.-82.5Mohammad BalouchDrammen SI80.80---125-----12584.81
1.-110Egil EngebretsenSande KK108.20---165-----16597.61

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0122FEinar Johansen
0233FSverre Paulsen
0327RPer Ove Sjøl
0346FLars Midtbø
0514FOdd Magne Altrichter
0554FGeir Korvald
0556FConnie Marie Antonsen