Midt-norsk styrkeløft og benkpress



Fakta

Arrangør KK-67
Dato 09.10.2010
Stevnetype Midt-norsk styrkeløft og benkpress
Sted Trondheim
Stevneleder Sigbjørn Henning
Sekretær Oddbjørn Steen
Antall deltakere 22
Antall resultat 17

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 herrer
1.-75Aleksander Brekken ThorsenSteinkjer SK70.40---110117.5120---12089.53
1.-82.5Runar IndahlSkogn IL77.501651751809097.5102.5175185190472.5329.29
1.-90Ole Martin KristiansenFræna AK89.80210220230160170180220222.5222.5610389.85
--100Ralf A. MaleFræna AK95.60657580215215215---00
1.-125Joar AlsethMelhus IL116.10210220-120132.5-230240-592.5343.41
Junior 19-23 herrer
1.-75Johannes TangenSkogn IL70.90160170170859092.5165172.5172.5422.5313.58
--75Espen Andreas RødsjøFræna AK74.90210210210140--240--00
1.-90Edvard HeimenFræna AK85.70210210225185192.5200210232.5235650425.95
--90Preben Jenset GodøFræna AK87.70---200210.5210.5---00
1.-110Einar Sandaker HernesFræna AK110.00285285290170175180255270280740435.49
2.-110Pål LutterlohMelhus IL104.50---120130140---14083.8
1.-125Benjamin BaldwinOrkanger IF121.10235247.5255160165170225240252.5677.5388.68
Åpen herrer
1.-110Per Olav GrønningenKK-67108.80235245245150157.5165210225225620366.11
1.-125Iakov DolgovKK-67121.40290300305220227.5232.5290300302.5832.5477.36
2.-125Trond Alm HenningsenKK-67111.40245255260172.5177.5182.5235245252.5695407.48
1.-125+Andreas TillerKK-67140.00290310330230235245290305305855477.77
2.-125+Einar Gilberg*KK-67146.00280300302.5185192.5200260282.5282.5752.5417.94
--125+Kjetil Holm*KK-67125.40270270280180--240--00
Veteran 50-59 herrer
1.-75Leif LefstadNidelv IL69.50---105105110---11082.89
1.-125Terje FurbergNidelv IL118.00---150160165---16595.24
Veteran 60-69 herrer
1.-90Leif J. LillegårdMelhus IL88.10---150155155---155100.05
--100Hallvard SchjetneNidelv IL96.90---959595---00

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0282I/1Inger Blikra
0334RLars Bedin
0524FHarald M. Haug
0656FJan Arthur Aune
0661RMarie Tjosevik
0711RHans Magne Bårtvedt