RM Region Øst



Fakta

Arrangør IL Kraftsport
Dato 12.02.2011
Stevnetype RM Region Øst
Sted Skedsmo
Stevneleder Vegard Røysum
Sekretær Per-Ole Røed
Antall deltakere 55
Antall resultat 54

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-84Sara D. GuddalAskim SK73.6015016016087.592.592.5140147.5147.5400384.84
Åpen damer
1.-63Marini JacobsenIL Kraftsport62.00125132.5137.577.577.582.5127.5135137.5345375.05
1.-72Tone Beddari BlackstadOslo SK70.10125132.5140657072.5130137.5142.5352.5350.35
2.-72Kristin ThorvaldsenOslo SK70.70122.5125127.562.567.570125130135332.5328.54
3.-72Hilde NæssLørenskog AK68.30112.5112.512062.567.570110115120300303.63
4.-72Anne Marie HvedingOslo SK69.409595102.5606570100110115287.5287.73
1.-84Maria BirkeliHalden SI81.50130130130909595125135142.5362.5328.35
1.84+Linn Borgland JohansenOslo SK101.70105115115707575125132.5135320265.15
Veteran 40-49 damer
1.-57Janicke LiljaOPIL56.3010511011047.552.555110120122.5280328.08
Ungdom 14-18 herrer
1.-66Simon Bråthe JohansenLenja AK63.30175182.51908587.590190200205480390.38
1.-74Sebastian Daudon BakkenOslo SK70.90140145150100110120142.5150155425315.44
2.-74Anders Edvardsen NæsLenja AK68.90115120125859095115125140345261.72
1.-83Hans Christian KolstadOslo SK82.3090100110859092.5125135-325218.04
Junior 19-23 herrer
1.-66Kim EngenOslo SK64.30140145145100105107.5150160165412.5331.03
2.-66Didrik Lorenz BlakkestadLenja AK65.80110120130859095147.5157.5170395310.94
3.-66Kai Sindre GunderhusetOslo SK60.20---100110125---125106.29
1.-74Hans Erik FolkesethHalden SI68.00---150157.5162.5---157.5120.72
1.-83Sindre ÅseliOslo SK81.30200210215100107.5112.5190202.5212.5540364.99
2.-83Martin JohansenLenja AK78.201101251408597.5102.5130150160402.5278.81
1.-93Rahel YarwaliLenja AK90.60190200205147.5152.5155190190200532.5338.83
2.-93Michael HolstLenja AK91.70135145155155165167.5190200-510322.58
3.-93Knut Albert Brandslien Kjær*Lørenskog AK84.70135140145909597.5205215225467.5308.41
1.-105Joachim LindsethOslo SK102.20282.5295305190195200270285295800482.8
2.-105Endre WollanOslo SK102.50225235242.5172.5180190250260285717.5432.51
3.-105Håkon Mørk SolaasIL Kraftsport103.10170180190120127.5132.5190202.5207.5530318.8
4.-105Marius Haave*Lørenskog AK96.90140150160110115-180200210480295.97
--105Martin Audil MartinsenLenja AK101.20240250260185185185---00
1.-120Carl Henrik Kolstad*Oslo SK112.10---135145152.5---152.589.24
Åpen herrer
1.-59Eilif EllefsenLenja AK59.00---105105105---10590.95
1.-83Stian Thue Halvorsen*Frogner AK81.50100--140145155140160180435293.58
1.-93Johan Veinfors*Oslo SK91.80130135145100110112.5200220227.5472.5298.67
2.-93Dag K. JohnsenIL Kraftsport84.50100110135100110120140155165400264.24
1.-105Bjørn Andreas Bull-HansenHalden SI104.70290305-200210215300310315820490.52
2.-105Øystein AasAskim SK102.00210--245245255210235-700422.73
3.-105Tom Egil OlsenIL Kraftsport95.50220220235155165170255265270660409.6
4.-105John Anders TerlandAskim SK99.60250260260100--280290290640390.14
1.-120Kjell R. AndersenOslo SK107.50260290290170200-250280-680403.1
2.-120Sverre HambroIL Kraftsport111.60100110120140150-160170180440257.84
3.-120Joachim Benjamin LøkkevikAskim SK118.80---230230237.5---230132.55
Veteran 40-49 herrer
1.-74Jan RoytvandOPIL67.60125--75--125--325250.28
1.-83Stig FrøhoelAskim SK82.40160170180195202.5202.5160170180535358.66
1.-93Morten H. Wang*Frogner AK87.40160170-145155-200207.5-532.5345.22
2.-93Vidar Kristiansen-BakkeAskim SK87.90---177.5177.5185---177.5114.72
1.-105Pål GuddalAskim SK103.50---232.5240240---240144.14
1.-120Per Øivind FjeldAskim SK112.10---240255265---255149.23
2.-120Runar SaxegårdLenja AK116.40---165172.5175---172.599.91
Veteran 50-59 herrer
1.-66Egil WalsethNes SIL64.90---8082.585---8567.68
1.-105Leif SydengenAskim SK97.60200200220200205205200215225640393.41
2.-105Rune JohansenLenja AK101.40---175180----180108.95
1.-120Sven Jøran HaugenNes SIL117.00250270280205210215230250260755436.77
2.-120Espen StokkeOslo SK116.70---160167.5172.5---172.599.84
Veteran 60-69 herrer
1.-74Dagfinn ZwilgmeyerHalden SI72.60110110120758085130150-350255.26
1.-83Hans Martin ArnesenIL Kraftsport78.701401501609095-160175190445307.01
1.-105Per NagyLørenskog AK102.60170--120130135200220-525316.37
1.-120Truls KristensenAskim SK109.70200215225120135142.5190205-565332.79

Rekorder

Bjørn Andreas Bull-Hansen 105,0 Åpen Markløft 315,0
Bjørn Andreas Bull-Hansen 105,0 Åpen Sammenlagt 820,0
Dagfinn Zwilgmeyer 74,0 Superveteran Markløft 150,0
Dagfinn Zwilgmeyer 74,0 Superveteran Sammenlagt 350,0
Dagfinn Zwilgmeyer 74,0 Superveteran +70 Benkpress 80,0
Dagfinn Zwilgmeyer 74,0 Superveteran +70 Benkpress-enkeltløft 80,0
Dagfinn Zwilgmeyer 74,0 Superveteran +70 Knebøy 120,0
Dagfinn Zwilgmeyer 74,0 Superveteran +70 Markløft 150,0
Dagfinn Zwilgmeyer 74,0 Superveteran +70 Sammenlagt 350,0
Hans Martin Arnesen 83,0 Eldre veteran Markløft 190,0
Hans Martin Arnesen 83,0 Superveteran Benkpress 95,0
Hans Martin Arnesen 83,0 Superveteran Benkpress-enkeltløft 95,0
Hans Martin Arnesen 83,0 Superveteran Knebøy 160,0
Hans Martin Arnesen 83,0 Superveteran Markløft 190,0
Hans Martin Arnesen 83,0 Superveteran Sammenlagt 445,0
Hans Martin Arnesen 83,0 Superveteran +70 Benkpress 95,0
Hans Martin Arnesen 83,0 Superveteran +70 Benkpress-enkeltløft 95,0
Hans Martin Arnesen 83,0 Superveteran +70 Knebøy 160,0
Hans Martin Arnesen 83,0 Superveteran +70 Markløft 190,0
Hans Martin Arnesen 83,0 Superveteran +70 Sammenlagt 445,0
Hans Martin Arnesen 83,0 Eldre veteran Markløft 190,0
Janicke Lilja 57,0 Yngre veteran Markløft 122,5
Joachim Lindseth 105,0 Junior Benkpress 200,0
Joachim Lindseth 105,0 Junior Benkpress-enkeltløft 200,0
Joachim Lindseth 105,0 Junior Knebøy 305,0
Joachim Lindseth 105,0 Junior Markløft 295,0
Joachim Lindseth 105,0 Junior Sammenlagt 800,0
Joachim Lindseth 105,0 Åpen Knebøy 305,0
Leif Sydengen 105,0 Eldre veteran Benkpress 205,0
Leif Sydengen 105,0 Eldre veteran Benkpress-enkeltløft 205,0
Leif Sydengen 105,0 Yngre veteran Benkpress 205,0
Per Nagy 105,0 Superveteran Benkpress 135,0
Per Nagy 105,0 Superveteran Knebøy 170,0
Per Nagy 105,0 Superveteran Markløft 220,0
Per Nagy 105,0 Superveteran Sammenlagt 525,0
Per Øivind Fjeld 120,0 Yngre veteran Benkpress-enkeltløft 255,0
Pål Guddal 105,0 Yngre veteran Benkpress-enkeltløft 240,0
Sara D. Guddal 84,0 Ungdom Benkpress 92,5
Sara D. Guddal 84,0 Ungdom Benkpress-enkeltløft 92,5
Sara D. Guddal 84,0 Ungdom Knebøy 160,0
Sara D. Guddal 84,0 Ungdom Markløft 147,5
Sara D. Guddal 84,0 Ungdom Sammenlagt 400,0
Simon Bråthe Johansen 66,0 Ungdom Knebøy 190,0
Simon Bråthe Johansen 66,0 Ungdom Markløft 200,0
Simon Bråthe Johansen 66,0 Ungdom Sammenlagt 480,0
Stig Frøhoel 83,0 Yngre veteran Benkpress 195,0
Stig Frøhoel 83,0 Yngre veteran Benkpress-enkeltløft 195,0
Stig Frøhoel 83,0 Åpen Benkpress 195,0
Stig Frøhoel 83,0 Åpen Benkpress-enkeltløft 195,0
Sven Jøran Haugen 120,0 Eldre veteran Benkpress 215,0
Sven Jøran Haugen 120,0 Eldre veteran Benkpress-enkeltløft 215,0
Sven Jøran Haugen 120,0 Eldre veteran Knebøy 280,0
Sven Jøran Haugen 120,0 Eldre veteran Markløft 260,0
Sven Jøran Haugen 120,0 Eldre veteran Sammenlagt 755,0
Sven Jøran Haugen 120,0 Yngre veteran Knebøy 280,0
Sven Jøran Haugen 120,0 Yngre veteran Markløft 260,0
Sven Jøran Haugen 120,0 Yngre veteran Sammenlagt 755,0
Øystein Aas 105,0 Åpen Benkpress 255,0
Øystein Aas 105,0 Åpen Benkpress-enkeltløft 255,0


Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0138FLeif Sydengen
0207FAtle Edvardsen
0210FBjørn Andreas Holmsen
0359FVegard Røysum
0361FEgil Walseth
0448FBjørge Næss
0455I/2Bjørn Astad
0559I/1Per Øivind Fjeld
0584FJan Roytvand

Videoer (1)

Anne - RM 2011 - Ny verson