RM Sørvest



Fakta

Arrangør Ganddal AK
Dato 19.02.2011
Stevnetype RM Sørvest
Sted Ganddal
Stevneleder Jøren S. Eikeland
Sekretær Anders Fjogstad / Sigve Valentinsen
Antall deltakere 44
Antall resultat 40

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
1.-57Annelise GjersdalGanddal AK52.15100105107.5606565110122.5130.5298370.68
1.-72Silje Aamli*Kristiansand AK68.90---57.562.565---6565.38
Åpen damer
1.-72Mette LoneSandnes AK65.90120130137.5707580120130137.5350363.48
Veteran 40-49 damer
1.-63Lola Pettersson*Ganddal AK63.00758590455052.5100110115257.5276.56
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Ørjan Lauvasvåg HetlandHommersåk AK73.25170180187.5105110112.5180190200490355.05
1.-105Morten E. LingeStavanger SK99.10220232.5232.5130135147.5210225235615375.64
2.-105Joachim MerenyiHommersåk AK103.40190195210152.5160165190200205580348.52
3.-105Karl Magne LundGanddal AK97.00180-200110130135200200230560345.13
4.-105Gudsteinn Arnason*Stavanger SK96.15145155165100110115185195202.5477.5295.43
Junior 19-23 herrer
1.-59Tore ØklandHaugaland AK58.75145152.5155105105110160167.5172.5422.5367.41
2.-59Tore EgelandGanddal AK55.10120130130809090130150155350323.75
1.-74Kolbjørn Kverme Ronold*Ganddal AK69.30120130137.5100110117.5150170180417.5315.3
1.-83Sondre SandstølGanddal AK79.3019020021095105112.5190197.5197.5512.5351.83
2.-83Alexander LyksethKristiansand AK78.05190205205100105105210225.5225.5505350.27
--83Sigurd Holmen ValentinsenSandnes AK79.10200215220145145145---00
1.-93Fredrik Ingebrigtsen*Kristiansand AK91.40200210212.5170170175240250255640405.44
2.-93Andreas AuklendSandnes AK87.70200200210145152.5155210220225590381.79
1.-105Kristoffer S. EikelandGanddal AK99.15265280290207.5215220270285300810494.67
1.-120Kim Ollestad HansenGanddal AK110.95280--130145-250--675396.23
Åpen herrer
1.-66Vu Thanh Tuan*Kristiansand AK64.35---130130135---130104.26
1.-83Kjell KorneliussenSandnes AK80.80---145152.5155---152.5103.47
--83Kjell Ove RosethHaugaland AK82.30---170170170---00
1.-93Kim Andre OftedalStavanger SK85.70215230240160170180220230240660432.5
2.-93Roy Kjetil DanielsenSandnes AK86.30190190210140145-240--595388.42
3.-93Vegard Skogan Færås*Haugaland AK91.10180200-150150160235250260590374.36
--93Arild BoknebergSandnes AK92.6527027027019519519525026026500
1.-105Hans ØynesKristiansand AK104.60280290300210220222.5260280285800478.72
2.-105Knut Are Kleppe*Sandnes AK104.75230237.5242.5135145145222.5235247.5625373.81
3.-105Henning TornesSandnes AK98.80---200200210---210128.44
4.-105Jøren Skadsem EikelandGanddal AK102.60---200210215---210126.55
1.-120Sven Winther Von Der LippeKristiansand AK119.05200--215225235285295305740426.24
2.-120Loyd Georg FærøvikStavanger SK114.70---190200200---190110.49
1.120+Thorleif Thorsen*Haugaland AK128.25160165165130135135225240250535303.35
Veteran 40-49 herrer
1.-93Sigve SimonsenHaugaland AK90.65220230240170170180220230240640407.1
2.-93Nils Magne GrudeGanddal AK87.20---110117.5122.5---122.579.51
--93Frank GylandKristiansand AK90.40---210210210---00
1.-105Roy DuåsHommersåk AK98.05230240-180190190230240250650398.78
2.-105John BangHaugaland AK100.1080--80--270290-450273.74
3.-105Kjetil BirkedalSandnes AK103.40---215215215---215129.19
1.-120Jan Arne LyksethKristiansand AK110.75240240240190195200250265.5272.5712.5418.45
Veteran 50-59 herrer
1.-66Arne SandstølGanddal AK61.251201301358087.590140155162.5385322.28
2.-66Birger SundstølKristiansand AK63.85---95100100.5---100.581.13
Veteran 60-69 herrer
1.-93Arnfinn SkadsemGanddal AK90.80160175175102.5112.5112.5140150160447.5284.43
2.-93Bjarne HellestræSandnes AK90.65---110117.5122.5---117.574.74

Rekorder

Annelise Gjersdal Junior 57,0 Markløft 130,5
Arne Sandstøl Eldre veteran 66,0 Markløft 162,5
Arnfinn Skadsem Superveteran +70 93,0 Benkpress 112,5
Arnfinn Skadsem Superveteran 93,0 Benkpress 112,5
Arnfinn Skadsem Superveteran +70 93,0 Benkpress-enkeltløft 112,5
Arnfinn Skadsem Superveteran +70 93,0 Knebøy 175,0
Arnfinn Skadsem Superveteran 93,0 Knebøy 175,0
Arnfinn Skadsem Superveteran +70 93,0 Markløft 160,0
Arnfinn Skadsem Superveteran 93,0 Markløft 160,0
Arnfinn Skadsem Superveteran +70 93,0 Sammenlagt 447,5
Arnfinn Skadsem Superveteran 93,0 Sammenlagt 447,5
Birger Sundstøl Eldre veteran 66,0 Benkpress-enkeltløft 100,5
Fredrik Ingebrigtsen Junior 93,0 Benkpress 175,0
Fredrik Ingebrigtsen Junior 93,0 Markløft 255,0
Jan Arne Lykseth Yngre veteran 120,0 Markløft 272,5
Joachim Merenyi Ungom 105,0 Benkpress 165,0
Joachim Merenyi Ungom 105,0 Benkpress-enkeltløft 165,0
John Bang Yngre veteran 105,0 Markløft 290,0
Kristoffer S. Eikeland Junior 105,0 Benkpress 220,0
Kristoffer S. Eikeland Junior 105,0 Benkpress-enkeltløft 220,0
Kristoffer S. Eikeland Junior 105,0 Markløft 300,0
Kristoffer S. Eikeland Junior 105,0 Sammenlagt 810,0
Morten E. Linge Ungom 105,0 Knebøy 232,5
Morten E. Linge Ungom 105,0 Markløft 235,0
Morten E. Linge Ungom 105,0 Sammenlagt 615,0
Svein Winther Von Der Lippe Åpen 120,0 Benkpress 235,0
Svein Winther Von Der Lippe Åpen 120,0 Markløft 305,0
Vegard Skogan Færås Åpen 93,0 Markløft 260,0
Ørjan Lauvasvåg Hetland Ungdom 74,0 Markløft 200,0
Ørjan Lauvasvåg Hetland Ungdom 74,0 Sammenlagt 490,0


Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0157FBirger Sundstøl
0698FLoyd Georg Færøvik
0691RVivi Rygnestad Helgesen
0677ROve Idsø
0641RKurt Stangenes
0610FAlastair McColl
0607FAnders Fjogstad
0578FJøren S. Eikeland
0536FThor Olav Berentsen
0294FWilly Tjelle
0726RBenjamin Ytterstad

Videoer (1)

RM 2011 for Haugaland SK