Sydnorsk benkpress



Fakta

Arrangør Moss SIK
Dato 02.10.2011
Stevnetype Sydnorsk benkpress
Sted Bytårnet skole
Stevneleder Arnulf Wahlstrøm
Sekretær Per-Ole Røed
Antall deltakere 43
Antall resultat 34

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-57Elise NovumSPUVI56.1027.53032.53035.25
Junior 19-23 damer
1.-72Susanne BergBergen SK72.003045503029.28
Veteran 40-49 damer
1.-72Lise EngnesSande KK71.508085908583.35
Veteran 60-69 damer
1.-63Jorunn JacobsenOslo SK58.20404547.54551.37
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Theo K. GrønvoldSande KK69.9010511512511586.27
2.-74Mikal Mjelva*Bergen SK74.009510010510071.93
3.-74Ilya Grønvold*Sande KK73.206570757050.74
1.-93Håvard Berge BredesenMoss SIK86.70107.5115122.5122.579.76
--120Johnny NordangerBergen SK109.7020020020500
Junior 19-23 herrer
1.-66Kai Sindre GunderhusetOslo SK61.2011012013011092.16
1.-74Stian Dybberg Hansen*Bergen SK73.1010010511510576.19
1.-83Eros Magnus Coratti*Bergen SK76.006570757049.43
1.-93Roger NavarseteSogndal IL92.40210216.5220220138.62
1.-120Per Marius HoleSPUVI119.40255255270255146.78
Åpen herrer
1.-59Eilif EllefsenLenja AK58.80102.5107.5107.5102.589.06
1.-66Vu Thanh Tuan*Kristiansand AK65.10130135135130103.25
2.-66Jan Erik Christiansen*Halden SI63.0012012512512097.99
1.-93Frode Flinth WestbyHalden SI91.80185192.5200192.5121.68
2.-93Vegard Skogan FæråsHaugaland AK92.00185195195185116.83
--93Knut Olav MelleBergen SK90.2020520520500
1.120+Øyvind Haugrav*Brumunddal AK141.90230--230128.27
2.120+Tommy SkjelmoenMoss SIK122.00200210212.5212.5121.72
3.120+Martin OpheimOslo SK122.60175175182.5182.5104.43
Veteran 40-49 herrer
1.-83Stig FrøhoelAskim SK82.90195202.5205195130.26
--83Geir Ottar OlsenMoss SIK80.0013513513500
1.-93Frank GylandKristiansand AK90.60200207.5210210133.62
--93Børre BorgersenDrammen SI83.7019519519500
1.-105Terje C. SamuelsenHalden SI103.50162.5167.5167.5162.597.6
2.-105Viggo Nordby HoltanSande KK104.70122.5127.5135127.576.27
--105Alf GranvangBrumunddal AK95.50202.521021500
--105Tor GranvangBrumunddal AK101.5021021021000
--105Arild KråkenesBergen SK105.00245245247.500
1.-120Pål GuddalAskim SK113.80255262.5-255148.59
1.120+Bjørn GrønvoldSande KK151.80225230230230127.05
2.120+Steinar WahlAskim SK129.30217.5225225225127.37
-120+Øystein LøndalenIL Kraftsport130.8020520520500
Veteran 50-59 herrer
1.-66Birger SundstølKristiansand AK65.00102.5110.5110.5102.581.51
1.-74Charles JørgensenDrammen SI73.1011512012011583.44
1.-83Morten EngnesSande KK82.3013514515014597.28
1.-105Åge BrekkumBrumunddal AK98.60175180185185113.24
--120Morten KalandBergen SK111.5023023023000
1.120+Jan Helge RustanSande KK124.20145157.516014582.74
Veteran 60-69 herrer
1.-93Tore Gunnar OlsenSande KK91.6013514014514591.76

Rekorder

Roger Navarsete Junior 93,0 Benkpress-enkeltløft 216,5
Roger Navarsete Junior 93,0 Benkpress-enkeltløft 220,0
Jorunn Jacobsen Eldre veteran+60 63,0 Benkpress-enkeltløft 45,0


Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0126I/1Arnulf Wahlstrøm
0138FLeif Sydengen
0210FBjørn Andreas Holmsen
0233FSverre Paulsen
0361FEgil Walseth
0448FBjørge Næss
0455I/2Bjørn Astad
0504I/1, P/2Pål Nilsen
0583FMarius Arnesen