Nasjonalt Ungdom-Junior



Fakta

Arrangør Askim SK
Dato 16.06.2012
Stevnetype Nasjonalt Ungdom-Junior
Sted Askim
Stevneleder Bjørn Astad og Nils-Petter Knudsen
Sekretær Anne Marie Hveding
Antall deltakere 35
Antall resultat 31

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-47Karen Hesthammer*Oslo SK46.3077.582.587.54547.55077.58590222.5302.47
1.-52Lena SjølSande KK49.407075806062.56590100.5110250324.1
1.-72Hanna WahlAskim SK69.4012013013567.567.567.5110115122.5325325.26
2.-72Birgitte KielsenHommersåk AK67.30100107.5112.5707577.5115120122.5310317.07
1.84+Oda Elise RefringMoss SIK98.4012012513052.56065100112.5117.5312.5261.44
Junior 19-23 damer
1.-52Caroline HanssenMoss SIK49.8011512012562.56565117.5122.5127.5312.5402.66
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Benjamin DanielsenØksfjord AK58.20120135140657080140152.5157.5362.5318.02
1.-66Jostein FiveltunKK-6765.0016017017595103103165175180445353.86
2.-66Christoffer Gundersen*SPUVI62.70100110117.5808587.5120130135337.5276.75
3.-66Mikael P Svanåsbakken*SPUVI65.8080951006072.580110125140312.5246
1.-74Simon Bråthe JohansenLenja AK70.30200212.5217.5112.5117.5117.5200212.5217.5537.5401.46
2.-74Simen LysakerAskim SK70.80160170180100105110180190195480356.64
3.-74Ole Henrik SandboSPUVI69.00145150155909597.5150160165417.5316.38
1.-83Ola GrenneSteinkjer SK81.30170182.5195115122.5122.5180200218535.5361.94
2.-83Mikkel Killingmoe ChristensenAskim SK76.60190200215.595102.5107.5180190200497.5349.39
3.-83Aleksander Jansen TorekveenIL Kraftsport78.80140150160100110120160180190470323.97
4.-83Dennis SivertsenAlta AK81.90160170170120125125160165165455306.17
1.-93Aksel StavheimSjøholt AK87.90195207.5215125125140190205210565365.16
--93Halldor ArnasonStavanger SK84.40180180180107.5115120185192.5192.500
1.-105Joachim MerenyiHommersåk AK103.40230230242.5175185200250270280712.5428.14
2.-105Kristoffer TuvenRana KK104.20195205215132.5137.5142.5200215225582.5349.03
3.-105Runar Johannes GardenØksfjord AK97.50200215215120125130165172.5185497.5305.96
4.-105Håkon JacobsenSPUVI104.00160170180130130132.5160170185487.5292.31
5.-105Sondre Aksnes YggesethSPUVI96.60130150150909595130145155400246.96
-120+Andreas Ravndal RøynstrandStavanger SK125.2022023023013513514021021021000
Junior 19-23 herrer
1.-74Kim EngenOslo SK67.30160175175120127.5127.5125150-405313.02
1.-83Espen Andreas RødsjøFræna AK82.50222.5232.5240175180185260270285690462.23
2.-83Magnus RuudSande KK80.90212.5220230145150155200215220605410.13
1.-93André MidtbyBrumunddal AK88.00250--192.5200200250257.5-700452.13
2.-93Jørgen Hylen-AasenOslo SK92.30250255260160165165240260265675425.59
3.-93Sindre ÅseliOslo SK86.70235245245145150155220230-625406.94
1.-105Håkon AndresenOslo SK104.20260260272.5170187.5190270290305765458.39
2.-105Håvar Jacobsen*SPUVI95.00100115130808085150160170385239.47
--105Håkon Mørk SolaasIL Kraftsport100.70207.5207.5207.5135140147.5210222.523000
-120+Fredrik SørbøSande KK123.60250270270205207.5207.524024024000

Rekorder

Karen Hesthammer Ungdom 47,0 Benkpress 50,0
Karen Hesthammer Ungdom 47,0 Benkpress-enkeltløft 50,0
Lena Sjøl Ungdom 52,0 Benkpress 60,0
Lena Sjøl Ungdom 52,0 Benkpress 62,5
Lena Sjøl Ungdom 52,0 Benkpress 65,0
Lena Sjøl Ungdom 52,0 Benkpress-enkeltløft 60,0
Lena Sjøl Ungdom 52,0 Benkpress-enkeltløft 62,5
Lena Sjøl Ungdom 52,0 Benkpress-enkeltløft 65,0
Lena Sjøl Ungdom 52,0 Markløft 100,5
Lena Sjøl Ungdom 52,0 Markløft 110,0
Hanna Wahl Ungdom 72,0 Knebøy 135,0
Birgitte Kielsen Ungdom 72,0 Benkpress 70,0
Birgitte Kielsen Ungdom 72,0 Benkpress 75,0
Birgitte Kielsen Ungdom 72,0 Benkpress-enkeltløft 75,0
Benjamin Danielsen Ungdom 59,0 Markløft 152,5
Ola Grenne Ungdom 83,0 Markløft 218,0
Joachim Merenyi Ungdom 105,0 Benkpress 175,0
Joachim Merenyi Ungdom 105,0 Benkpress 185,0
Joachim Merenyi Ungdom 105,0 Benkpress 200,0
Joachim Merenyi Ungdom 105,0 Markløft 270,0
Joachim Merenyi Ungdom 105,0 Sammenlagt 692,5
Joachim Merenyi Ungdom 105,0 Sammenlagt 712,5


Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0185FNils-Petter Knudsen
0233FSverre Paulsen
0236I/2Terje Sandbo
0455FBjørn Astad
0503RPer-Ole Røed
0504I/1, P/2Pål Nilsen
0559I/2Per Øivind Fjeld
0601RVidar Kristiansen-Bakke