RM benkpress



Fakta

Arrangør Styrkeløftregion Østafjell
Dato 22.09.2012
Stevnetype RM benkpress
Sted Spikkestad
Stevneleder Nils-Petter Knudsen
Sekretær Morten Engnes
Antall deltakere 38
Antall resultat 36

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Lena SjølSande KK49.80606567.56583.75
1.-63Elise NovumSPUVI60.5042.547.547.547.552.62
1.-84Elin JohannessenSande KK72.50606567.56563.15
Veteran 40-49 damer
1.-72Lise EngnesSande KK70.308082.58582.581.83
Veteran 50-59 damer
1.-84Gina H. ØyahalsSPUVI81.50758082.58072.46
Ungdom 14-18 herrer
1.-66Christoffer GundersenSPUVI63.57859092.59072.93
2.-66Lasse Falang Hoaas SPUVI64.847080858567.73
1.-74Henrik FalangSPUVI72.669510511011080.17
2.-74Ole Henrik SandboSPUVI70.669510010510578.13
3.-74Mikael P SvanåsbakkenSPUVI68.187075807053.54
1.-83Eivind SjølSande KK81.65112.511512012080.89
1.-105Sondre Aksnes YggesethSPUVI102.7397.5102.510510563.24
1.-120Håkon JacobsenSPUVI107.1913514014013580.11
1.120+Tov Lucas MarinSande KK127.88707577.577.543.97
Junior 19-23 herrer
1.-74Theo K. GrønvoldSande KK69.87110120127.5127.595.69
1.-83Thomas Steinnes NordqvistSande KK79.53122.5127.513013089.09
1.-105Håvar JacobsenSPUVI95.6910511011011068.2
1.-120Per Marius HoleSPUVI119.45275280280275158.26
Åpen herrer
1.-83Kim GundersenUlefoss AK78.54210210-210145.07
1.-93Jon RamstadSPUVI92.93190197.5197.5197.5124.11
--93Sturla Mæland AbrahamsenUlefoss AK92.3221021021000
--105Ole Magnus Gade WilhelmsenSande KK103.9020520520500
1.120+Georg ØksendalSPUVI120.90210220230230132
Veteran 40-49 herrer
1.-74Espen KirkhaugSande KK73.02160165-160116.19
1.-93Børre BorgersenDrammen SI87.48190195195190123.12
2.-93Espen DalbergDrammen SI87.77185190190185119.66
1.-105Kjell BakkenSPUVI98.54160165170170104.07
2.-105Viggo Nordby HoltanSande KK102.58130140147.514084.36
1.-120Per Ove SjølSande KK115.85200220220220127.58
2.-120Bjarne HavnenDrammen SI115.79205210-205118.9
3.-120Morten NovumSPUVI119.66192.5200207.5200115.06
4.-120Knut Olav HulbakvikenDrammen SI117.80170190200190109.73
5.-120Kurt Einar VoldsethSKA-Fræna109.2115015515515088.47
1.120+Bjørn GrønvoldSande KK153.50190200230230126.85
Veteran 50-59 herrer
1.-83Sverre PaulsenSande KK76.31809092.59063.37
1.-105Rolf StenbergSande KK104.31175185190185110.82
1.120+Jan Helge RustanSande KK127.2015516516516593.7
Veteran 60-69 herrer
1.-74Charles JørgensenDrammen SI72.5811512512511583.88

Rekrutt

KategoriNavnKlubbRepetisjoner
R2Sondre PedersenSande KK19
R1Kristoffer GrønvoldSande KK16

Rekorder

Gina H. Øyahals Eldre veteran 84,0 Benkpress-enkeltløft 80,0
Per Marius Hole Junior 120,0 Benkpress-enkeltløft 275,0
Espen Kirkhaug Yngre veteran 74,0 Benkpress-enkeltløft 160,0


Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer122FEinar Johansen
1Hoveddommer186I/1, P/2Morten Novum
1Hoveddommer236I/2Terje Sandbo
1Sidedommer233FSverre Paulsen
1Sidedommer480Jan Ove Nilsen
1Sidedommer615RBjørn Grønvold
1Sidedommer709RPer Marius Hole
1Stevneleder185FNils-Petter Knudsen