Syd-Norsk Styrkeløft



Fakta

Arrangør Odin SK
Dato 29.09.2012
Stevnetype Syd-Norsk Styrkeløft
Sted Bergen
Stevneleder Jørn Høyseth
Sekretær Steffen Hope
Antall deltakere 41
Antall resultat 40

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-72Elin JohannessenSande KK71.8082.590100606567.5110120120275268.92
Junior 19-23 damer
1.-57Erle EngmarkOslo SK55.9012012513082.587.592.5147.5155160382.5450.7
Åpen damer
1.-63Hilde PaulsenSandnes AK58.70115120125505560100110115290328.86
1.-72Tone Beddari BlackstadOslo SK71.20155162.5165758080155162.5162.5390383.53
2.-72Anne Marie HvedingOslo SK71.401501551559092.595135142.5147.5385377.88
3.-72Lola PetterssonGanddal AK70.40127.5135140707577.5120140150367.5364.19
4.-72Hilde NæssLørenskog AK71.10130137.5137.58082.582.5125130-337.5332.2
5.-72Line Bühler*Bergen SK67.708595102.5556570135145155312.5318.28
1.-84Kristin ThorvaldsenOslo SK76.00140147.5150758085140147.5152.5387.5365.37
Veteran 40-49 damer
1.-63Layla BjergaSandnes AK59.3011011511557.56062.5120130135310348.78
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Simen LysakerAskim SK70.93170182.519095102.5107.5180192.5200485359.82
1.-83Eivind SjølSande KK82.52160172.5180115120125190202.5210507.5339.92
2.-83Arild SangoltOdin SK75.22100107.5112.58592.597.5135145155365259.55
Junior 19-23 herrer
1.-66Kai Sindre GunderhusetOslo SK63.00160160170140145.5150150170180500408.3
1.-74Kim EngenOslo SK67.68170177.5182.5125125132.5170185185477.5367.39
1.-83Magnus RuudSande KK82.05210220225145155160205215225600403.26
2.-83Jonas Dalby MathisenOslo SK82.00190200210140150160190200205550369.82
1.-93Magnus Helgesen*Sande KK93.00150160170125132.5132.5200210225505317.24
1.-120Fredrik SørbøSande KK119.00250266.5272.5200200212.5245265275737.5424.87
1.120+Per Otto HaugeSogndal IL124.80220220220175180185250260265670381.9
Åpen herrer
1.-74Yngve HopenOdin SK72.90160180190115122.5127.5180200210512.5372.64
1.-83Martin August Størkson Kvile *Oslo SK80.43175180185140150150200215225540367.42
1.-93Rune Torstensrud*Odin SK91.57215227.5227.5155165165255275-645408.22
1.-105Christian Storebø HammerslandOdin SK104.40275275-150160170240260262.5695416.17
2.-105Johan VeinforsOslo SK97.80215220230120122.5155230255270610374.66
3.-105Jan Erik BråtenHalden SI97.40185195202.5130130137.5185200207.5547.5336.82
4.-105Martin Skauen*Oslo SK104.64170172.51859597.5102.5185197.5210497.5297.65
1.-120Stian EkornåsOslo SK116.30205215225180190190160170175560324.41
2.-120Christian Skoge*Odin SK108.50155165175147.5155162.5202.5220225555328.01
1.120+Alastair McCollSandnes AK137.80235245245310310310215230270785439.76
-120+Thorleif ThorsenHaugaland AK136.8025025025019019520526528528500
Veteran 40-49 herrer
1.-93Sigve SimonsenHaugaland AK92.25235237.5252.5192192.5202.5225235235690435.11
1.-105Arild KråkenesIL Jotun104.60120140160140225235125140170565338.1
1.120+Geir Arne Giseth Odin SK137.50325340350.5225235240310320330920.5515.76
Veteran 50-59 herrer
1.-93Roger JakobsenBjørgvin SK91.55180190200130140145190200205535338.66
1.-105Bengt Eide-OlsenBergen SK100.92200200200145145152.5195205210557.5338.07
1.120+Jan Helge RustanSande KK126.10160180182.5155165.5165.5220.5232.5240567.5322.79
Veteran 60-69 herrer
1.-74Rolf A. HalvorsenOdin SK72.60125130135115120125135142.5147.5407.5297.19
1.-93Arnfinn SkadsemGanddal AK90.85165175180.597.5102.5107.5150160165453287.84
1.-105Per NagyLørenskog AK98.45190200200132.5132.5137.5210210215542.5332.28
2.-105Robert ØrenOdin SK101.40180190200140140145180200202.5542.5328.38

Rekorder

Erle Engmark Junior 57,0 Benkpress 82,5
Erle Engmark Junior 57,0 Benkpress 87,5
Erle Engmark Junior 57,0 Benkpress 92,5
Erle Engmark Junior 57,0 Benkpress-enkeltløft 82,5
Erle Engmark Junior 57,0 Benkpress-enkeltløft 87,5
Erle Engmark Junior 57,0 Benkpress-enkeltløft 92,5
Erle Engmark Junior 57,0 Markløft 147,5
Erle Engmark Junior 57,0 Markløft 155,0
Erle Engmark Junior 57,0 Markløft 160,0
Erle Engmark Junior 57,0 Sammenlagt 370,0
Erle Engmark Junior 57,0 Sammenlagt 377,5
Erle Engmark Junior 57,0 Sammenlagt 382,5
Kai Sindre Gunderhuset Junior 66,0 Benkpress 145,5
Kai Sindre Gunderhuset Junior 66,0 Benkpress 150,0
Kai Sindre Gunderhuset Junior 66,0 Benkpress-enkeltløft 145,5
Kai Sindre Gunderhuset Junior 66,0 Benkpress-enkeltløft 150,0
Kai Sindre Gunderhuset Åpen 66,0 Benkpress 145,5
Kai Sindre Gunderhuset Åpen 66,0 Benkpress 150,0
Kai Sindre Gunderhuset Åpen 66,0 Benkpress-enkeltløft 145,5
Kai Sindre Gunderhuset Åpen 66,0 Benkpress-enkeltløft 150,0
Arild Kråkenes Yngre veteran 105,0 Benkpress 225,0
Arild Kråkenes Yngre veteran 105,0 Benkpress 235,0
Geir Arne Giseth Yngre veteran 120+ Knebøy 350,5
Geir Arne Giseth Yngre veteran 120+ Benkpress 235,0
Geir Arne Giseth Yngre veteran 120+ Benkpress 240,0
Geir Arne Giseth Yngre veteran 120+ Markløft 330,0
Geir Arne Giseth Yngre veteran 120+ Sammenlagt 910,5
Geir Arne Giseth Yngre veteran 120+ Sammenlagt 920,5
Jan Helge Rustan Eldre veteran 120+ Markløft 220,5
Jan Helge Rustan Eldre veteran 120+ Markløft 232,5
Per Nagy Superveteran 105,0 Sammenlagt 542,5


Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0390FMons Terje Skjelvik
0498RJørn Høyset
0551FAlexander Kirketeig
0590FRolf Arne Halvorsen
0662FPer-A. Rozenbergs-Deem

Videoer (2)

SydNorsk 2012 - Anne Marie Hveding
29.09.12 Thorleif Thorsen Sydnorsk