RM Region Øst



Fakta

Arrangør IL Kraftsport
Dato 02.02.2013
Stevnetype RM Region Øst
Sted Avancia Skedsmo
Stevneleder Børge Næss / Vegard Røysum
Sekretær Per-Ole Røed, Johan Vatdvet, Anne Marie Hveding
Antall deltakere 47
Antall resultat 46

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-72Hanna WahlAskim SK72.00137.5142.5150758082.5120125130362.5353.8
Junior 19-23 damer
1.-47Karen HesthammerOslo SK46.5010511011557.56060110117.5125292.5396.43
1.-57Erle EngmarkOslo SK57.00132.5140142.585--150150160.5375435.15
2.-57Celine Lossius Westby*Moss SIK56.4055607042.545507585100190222.32
1.-63Christina Hokholt PersonOslo SK60.00115120122.5606570107.5115122.5315351.19
Åpen damer
1.-57Hege AugestadOslo SK56.9092.5102.51105557.557.595107.5112.5275319.55
1.-63Madeleine Holseth*Nes SIL61.7065758035404587.592.5100225245.5
1.-72Marte O. Bergseng*Oslo SK64.30606567.542.54547.590100110222.5235.32
1.-84Kristin ThorvaldsenOslo SK74.80145152.5160808087.5145150150390371.36
Veteran 40-49 damer
1.-72Inger Hedvig BrynAskim SK68.6014514515577.582.585135145150390393.51
Veteran 60-69 damer
1.-63Tove HansenIL Kraftsport58.603537.5403032.535657076151171.46
Veteran +70 damer
1.-63Jorunn Jacobsen*Oslo SK60.20---484850---5055.6
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Mathias BringsrudLenja AK57.50---808590.5---90.580.31
1.-74Simen LysakerAskim SK72.70182.5192.5200110112.5117.5195205212.5525382.46
1.-83Mikkel Killingmoe ChristensenAskim SK81.00210218.5222.5110115120192.5200207.5550372.57
2.-83Ulrik Møivik Larsen*Moss SIK76.20---808592.5---8559.91
--83Vito Miracco*Moss SIK76.30---105105105---00
1.120+Anders FrydenbergLenja AK147.60195205210115127.5127.5195202.5207.5532.5295.32
Junior 19-23 herrer
1.-66Kristian Davidsen*Nes SIL62.709010010577.58085140150160350287
2.-66Thomas R. JohannessenLenja AK65.60---115120127.5---127.5100.61
1.-74Sebastian Daudon BakkenOslo SK72.90195205210150157.5165200212.5217.5585425.35
2.-74Simon Bråthe JohansenLenja AK73.00210220225120125125210225230570414.05
3.-74Lars Scharning*Nes SIL71.8090100107.590100107.5140170180395290.4
Åpen herrer
1.-66Eilif EllefsenLenja AK63.70---110115120---11593.02
1.-83Tim-Egil DammerudLørenskog AK77.90---140140145---145100.7
1.-93Martin August Størkson Kvile Oslo SK84.90190202.5202.5150157.5165210222.5232.5600395.28
2.-93Frode Flinth WestbyHalden SI89.60---205210212.5---210134.36
1.-105John Anders TerlandAskim SK104.90270285-185192.5200280290300775463.3
2.-105Andre Hoffmann*Nes SIL101.90140150155145145150170180190480289.97
3.-105Michael HolstLenja AK94.20---150157.5162.5---162.5101.47
1.-120Jørgen Andreas HansenOslo SK115.80350--180250270325343350943546.94
2.-120Per Olav GrønningenFrogner AK113.70270275287.5175177.5180230240250717.5418.16
3.-120Joachim Benjamin LøkkevikAskim SK118.20---242.5245247.5---247.5142.81
Veteran 40-49 herrer
1.-93Christer DehlinOslo SK92.10185195205135142.5147.5207.5215225577.5364.46
2.-93Stig FrøhoelAskim SK87.90---200205.5205.5---205.5132.81
1.-105Paal SolbergIL Kraftsport103.70232.5237.5242.5200205210215230237.5682.5409.64
2.-105Bjørn FlemLørenskog AK104.80230240250180190200210215220670400.66
3.-105Ronny OlaisenIL Kraftsport101.60---210225235---225136.08
4.-105Terje C. SamuelsenHalden SI101.80---170175175---170102.75
1.-120Pål GuddalAskim SK119.00---265275275---265152.67
1.120+Runar SaxegårdLenja AK121.90190200210180187.5190210240250640366.66
Veteran 50-59 herrer
1.-74Bjørn AstadOslo SK73.70185205215120125135.5180198205555.5400.74
2.-74Jan RoytvandOPIL66.70---95-----9573.96
1.-105Rune JohansenLenja AK103.80235248.5256180185190190205-643.5386.1
1.-120Vegard RøysumLørenskog AK107.70---115115120---12071.09
Veteran 60-69 herrer
1.-83Bjarne SynstadLørenskog AK83.00---200200210---210140.18
1.-105Per NagyLørenskog AK97.30190200200132.5137.5-210220.5-553340.37

Rekrutt

KategoriNavnKlubbRepetisjoner
R1Eva Marie OlsenMoss SIK12

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Jorunn JacobsenVeteran 60-6963Benkpress enkeltløft utstyrsfritt48kg
Jorunn JacobsenVeteran +7063Benkpress enkeltløft utstyrsfritt48kg
Jorunn JacobsenVeteran +7063Benkpress enkeltløft48kg
Jorunn JacobsenVeteran +7063Benkpress enkeltløft50kg
Jorunn JacobsenVeteran +7063Benkpress enkeltløft utstyrsfritt50kg
Jorunn JacobsenVeteran 60-6963Benkpress enkeltløft utstyrsfritt50kg
Hanna Wahl 72,0 Ungdom Knebøy 150,0 kg
Hanna Wahl 72,0 Ungdom Benkpress 82,5 kg
Hanna Wahl 72,0 Ungdom Benkpress-enkeltløft 82,5 kg
Hanna Wahl 72,0 Ungdom Sammenlagt 357,5 kg
Hanna Wahl 72,0 Ungdom Sammenlagt 362,5 kg
Karen Hesthammer 47,0 Junior Markløft 117,5 kg
Tove Hansen 63,0 Superveteran Markløft 76,0 kg
Jorunn Jacobsen 63,0 Eldre veteran +60 Benkpress-enkeltløft 48,0 kg
Jorunn Jacobsen 63,0 Eldre veteran +60 Benkpress-enkeltløft 50,0 kg
Mathias Bringsrud 59,0 Ungdom Benkpress-enkeltløft 90,5 kg
Mikkel Killingmoe Christensen 83,0 Ungdom Knebøy 218,5 kg
Mikkel Killingmoe Christensen 83,0 Ungdom Knebøy 222,5 kg
Jørgen Andreas Hansen 120,0 Åpen Markløft 343,0 kg
Bjørn Astad 74,0 Eldre veteran Knebøy 185,0 kg
Bjørn Astad 74,0 Eldre veteran Knebøy 205,0 kg
Bjørn Astad 74,0 Eldre veteran Knebøy 215,0 kg
Bjørn Astad 74,0 Eldre veteran Benkpress 135,5 kg
Bjørn Astad 74,0 Eldre veteran Markløft 198,0 kg
Bjørn Astad 74,0 Eldre veteran Markløft 205,0 kg
Bjørn Astad 74,0 Eldre veteran Sammenlagt 530,5 kg
Bjørn Astad 74,0 Eldre veteran Sammenlagt 548,5 kg
Bjørn Astad 74,0 Eldre veteran Sammenlagt 555,5 kg
Per Nagy 105,0 Superveteran Markløft 220,5 kg


Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0138FLeif Sydengen
0207FAtle Edvardsen
0210FBjørn Andreas Holmsen
0504I/1, P/2Pål Nilsen
0559I/1Per Øivind Fjeld
0584FJan Roytvand
0614FHege Berge