Sydnorsk benkpress



Fakta

Arrangør Lenja AK
Dato 08.09.2013
Stevnetype Sydnorsk benkpress
Sted Gressvikhallen
Stevneleder Per Fjeld / Hege Berge
Sekretær Per-Ole Røed
Antall deltakere 43
Antall resultat 38

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-57Elise NovumSPUVI56.004547.5505058.83
1.-72Ingrid Røthe EimstadSPUVI71.30556577.55554.03
Åpen damer
1.-72Ruth Kari HoleSPUVI65.808590959093.57
1.84+Maria BirkeliHalden SI87.1095100102.5102.589.84
Veteran 50-59 damer
1.-57Audhild MathiesenLenja AK55.10556062.562.574.48
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Anders BorgersenDrammen SI53.7047.552.56052.549.83
Junior 19-23 herrer
1.-53Fredrik Eskil MyrvangSogndal IL50.30145145152.5145147.41
1.-93Roger NavarseteSogndal IL90.20225232.5232.5225143.48
2.-93Henrik BorgersenDrammen SI87.3011011512012077.84
1.-120Joachim SkårenBrumunddal AK119.40257.5265277.5277.5159.73
Åpen herrer
1.-66Jan Erik Christiansen*Halden SI61.80115120122.512099.66
2.-66Eilif EllefsenLenja AK62.90112.5115117.511594.05
1.-83Kim GundersenUlefoss AK81.50220230237.5230155.23
1.-93Tommy NavarseteSogndal IL90.50230237.5250237.5151.19
--93Sverre DiesenSande KK90.50240240253.500
--93Helge SvilandSandnes AK92.8021521521500
1.-105Henning TornesSandnes AK103.00220220235220132.37
2.-105Marius JemtlandUlefoss AK93.50180190190190119.05
3.-105Michael HolstLenja AK97.60165170170170104.5
4.-105Terje C. SamuelsenHalden SI102.90170175175170102.32
1.-120Per Marius HoleSPUVI117.70270297.5297.5270155.95
2.-120Joachim Benjamin LøkkevikAskim SK119.50245250252.5252.5145.31
1.120+Loyd Georg FærøvikStavanger SK122.30205212.5220212.5121.66
Veteran 40-49 herrer
1.-83Stig FrøhoelAskim SK82.80195202.5215.5202.5135.37
2.-83Espen KirkhaugSande KK79.50165175180180123.37
1.-105Alf GranvangBrumunddal AK104.00210220230230137.91
2.-105Paal SolbergIL Kraftsport104.30205217.5217.5205122.8
3.-105Bjørn FlemLørenskog AK103.00165175180180108.31
1.-120Olav KompelienBrumunddal AK117.80255265265265153.04
2.-120Bjarne HavnenDrammen SI119.60210220220210120.83
--120Ole Petter ElvekrokDrammen SI113.6020021021000
1.120+Runar SaxegårdLenja AK121.20190195205205117.59
Veteran 50-59 herrer
1.-66Birger SundstølKristiansand AK65.609510011310078.91
1.-93Sigve ValentinsenSandnes AK86.70217.5225232.5225146.5
2.-93Børre BorgersenDrammen SI90.70145207.521014592.21
3.-93Steinar EimstadSPUVI91.2011012012012076.1
1.-105Nils EspeseterSogndal IL103.90220230230230137.95
2.-105Leif SydengenAskim SK99.30190195200195119.01
--105Tor GranvangBrumunddal AK101.50212.5212.5212.500
1.-120Morten NovumDrammen SI119.60185190200200115.08
1.120+Jan Helge RustanSande KK126.50165172.5172.516593.8
Veteran 60-69 herrer
--83Bjarne SynstadLørenskog AK81.9021021021000
1.-105Robert Øren*Odin SK103.7012012513012575.03

Rekrutt

KategoriNavnKlubbRepetisjoner
R2Eva Marie OlsenMoss SIK13

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Nils EspeseterVeteran 50-59105Benkpress enkeltløft220kg
Nils EspeseterVeteran 50-59105Benkpress enkeltløft230kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0233FSverre Paulsen
0559I/1Per Øivind Fjeld
0614FHege Berge
0690FOle Tilrem