JR NM



Fakta

Arrangør Oslo SK
Dato 02.02.2002
Stevnetype JR NM
Sted Oslo
Stevneleder Arnulf Wahlstrøm
Sekretær
Antall deltakere 26
Antall resultat 26

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-67.5Åse Helen MadsenSande KK66.20105--52.5--120--277.5287.24
Junior 19-23 damer
1.-56Anett H. LangvaÅlesund SK54.00110--50--130--290351.07
1.-60Linda Kåda HøilandHommersåk AK57.10127.5--52.5--135--315365.02
1.-82.5Line SelvnesMelhus IL78.50120--50--142.5--312.5289.03
Ungdom 14-18 herrer
1.-67.5Thorstein RønningenSundbyfoss SK65.80135--100--147.5--382.5301.1
1.-75Christian MunkhaugenDrammen SI67.90120--82.5--140--342.5262.83
1.-67.5Bård BøhlumSande KK66.90130--100--160--390302.87
1.-75Roald UndlienMelhus IL74.80170--105--185--460328.39
2.-75Joakim AmdalGanddal AK70.10170--90--175--435325.64
1.-82.5Aksel Reidar OlsenOslo SK81.70170--115--185--470316.73
2.-82.5Lars Edvin SamnøySande KK77.80185--90--185--460319.75
1.-90Andreas HjelmtveitHommersåk AK89.50265--130--275--670428.93
2.-90Eirik JørgensenFræna AK88.00195--127.5--222.5--545352.02
3.-90Morten André ForsbergRøros SK88.60190--115--235--540347.54
4.-90Per Erik StefferudNes SIL85.10185--125--205--515338.82
1.-100Henrik FramnesSande KK95.20200--147.5--200--547.5340.22
1.-110Jan Gunnar PedersenFlorø TIF109.90270--165--240--675397.37
2.-110Jørn Tormod HeitmannAlta AK106.70240--117.5--205--562.5334.29
Junior 19-23 herrer
1.-75Karl Jacob StaksengSundbyfoss SK75.00187.5--117.5--175--480342.05
1.-90Alexander KirketeigFørde IL84.40260--152.5--270--682.5451.13
2.-90Trond S. JohansenStavanger SK85.40230--127.5--250--607.5398.88
3.-90Tom K. JonasAlta AK84.60220--120--255--595392.76
4.-90Rune KnapstadFlorø TIF88.80200--122.5--200--522.5335.86
1.-110Jan Erik HopenFlorø TIF108.10220--140--242.5--602.5356.5
2.-110Lars Bakken ElvsveenBrumunddal AK107.50200--130--220--550326.04
1.-125Jørn HøysetFlorø TIF122.10310--180--330--820469.61

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
0126I/1Arnulf Wahlstrøm
0186I/1, P/2Morten Novum
0200I/1Vidar Tangen
0210FBjørn Andreas Holmsen
0227I/2Egil Kroknes
0355FOdd Einar Rindarøy
0503RPer-Ole Røed