NM benkpress



Fakta

Arrangør Sandnes AK
Dato 26.08.1989
Stevnetype NM benkpress
Sted Sandnes
Stevneleder Børge Øvrebø, Rolf D. Salvesen
Sekretær Odd E. Rindarøy
Antall deltakere 98
Antall resultat 95

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-60Grete NessøSkogn IL59.50556062.562.570.13
Junior 19-23 damer
1.-56Bente-Elin KolnesSandnes AK55.605560606070.99
1.-75Kjersti NilsenVigrestad72.50707577.577.575.3
Åpen damer
1.-67.5Aagot Johanne CarlsenOPIL61.0067.572.5757582.55
Veteran 40-49 damer
1.-75Eva OplandAskim SK71.90556062.56058.61
Ungdom 14-18 herrer
1.-52Arvid JohansenSandnes AK49.2052.55557.55557.27
1.-56Erling SkregelidFlekkefjord AK53.90707577.577.573.29
2.-56Geir Morten InderbergSteinkjer SK55.807075807568.51
3.-56Tronn Arne RøtvollVeidal IL54.806570757065.1
1.-60James CaswellFlekkefjord AK57.7082.58587.587.577.39
2.-60Magne LygrenVoll IL60.0072.5808072.561.84
3.-60Robert HanssenSandnes AK57.606062.562.562.555.37
1.-67.5Ronny OlaisenIL Kraftsport66.80120130135135104.96
2.-67.5Stein R. LindemarkRakkestad KK67.20107.5110112.5112.587.05
3.-67.5Jens Petter KjosSPUVI67.409510010510581.05
4.-67.5Geir-Ove EggestølAskim SK67.009510010510077.56
5.-67.5Bjørn Ingar StrømAskim SK65.3092.59597.59575.26
6.-67.5Arild ChristoffersenAskim SK64.9082.587.5909071.66
7.-67.5Thor Hilmar EnoksenSPUVI64.307580858064.2
8.-67.5Eddy RislienSPUVI67.506062.56562.548.19
--67.5Ben SolgårdSandnes AK64.8075757500
--67.5Finn Tore OlsenSteinkjer SK65.1095959500
1.-75Paal-Rune WianAskim SK74.7012513013513092.9
2.-75Helge GundersenMandal SK74.20115120122.5122.587.94
3.-75Pål GuddalAskim SK74.70115120122.512085.75
4.-75Arild FlatekvålVoss SK74.90112.5117.512012085.58
5.-75Roger HagenNSF_PØF74.00112.5117.5120117.584.52
6.-75Lars E. FriestadVoll IL74.709010010510071.46
7.-75Kjell MuraasNes SIL75.009510010510071.26
8.-75Idar SørgjerdNes SIL74.609097.5102.597.569.73
9.-75Petter PettersenSandnes AK74.4087.59092.59064.49
10.-75Jon Inge FlatlandHafslo IL70.707580858563.21
11.-75Alf Tore GjesdalSandnes AK72.50758082.58058.4
12.-75Håkon HålandSandnes AK68.50707072.572.555.25
1.-82.5Johnny YstebøRadøy AK81.40130135142.5142.596.24
2.-82.5Dag Ole WardVerdal IL81.90115115122.511577.38
3.-82.5Reinhardt SørensenHafslo IL75.4097.510010010070.99
4.-82.5Tom HjelmeseterHafslo IL75.409510010510070.99
1.-90Øystein BjerkeliSandnes AK89.409095102.59560.86
2.-90Frode Endre MellingenRadøy AK85.8085901009058.94
1.-52Olav LøiningSandnes AK50.605057.562.557.558.08
1.-60Erling Håkon AspenSteinkjer SK56.308590959081.5
1.-67.5Hans Arild WassVerdal IL67.40130137.5142.5137.5106.14
1.-75Werner PorsvikBrumunddal AK75.00115120122.512085.51
2.-75Paal SolbergIL Kraftsport71.409510010510577.52
3.-75Jan Erik AndersenSogndal IL70.908592.592.58563.09
1.-90Trond FøynumSteinkjer SK89.90135142.5147.5142.591.03
2.-90Svein Ove BekheimHafslo IL87.0013013013513084.49
1.-100Ivan HolstIL Kraftsport97.20150157.5162.5162.5100.07
2.-100Frank NagySokndal SK99.00135142.5147.5147.590.14
3.-100Ole Petter ElvekrokSande KK96.40132.514014514589.61
4.-100Ernst G. JacobsenSokndal SK91.10125130132.5132.584.07
1.-125Kjetil TollefsenStavanger SK116.40165172.5180172.599.91
Junior 19-23 herrer
1.-56Øyvind SandersIL Kraftsport53.906570706561.47
1.-67.5Terje MyrvoldBrumunddal AK67.50117.5122.5127.5122.594.45
2.-67.5Geir BedinSkogn IL67.4095105107.510581.05
1.-75Frank GylandFlekkefjord AK68.90150155157.5155117.58
2.-75Henning MeyerAskim SK72.10132.5137.5142.5137.5100.79
3.-75Ken OlsenKK-6773.5011512012011583.12
4.-75Hans Erik MaackAskim SK71.7011011511511080.96
5.-75Jim FlåtenSogndal IL70.309510010510074.69
6.-75Roger AspegrenNes SIL71.509510010510073.75
1.-82.5Håvard FriisSPUVI82.5012513013012583.74
2.-82.5Trond Egil AavikNes SIL82.00115120122.512080.69
3.-82.5Sigvart BilstadSokndal SK80.10102.5107.5112.5107.573.34
1.-90John Aamodt HaugAskim SK86.60135142.5147.5142.592.84
1.-100Lars BergLørenskog AK98.60185192.5192.5185113.24
2.-100Steinar WahlSkogstrand IL91.5012013013513082.3
1.-125Bjørn SveumBrumunddal AK110.2014015016515088.23
Åpen herrer
1.-67.5Magnar MidtbøVoss SK65.60130135137.5137.5108.5
2.-67.5Dag EnghNes SIL64.5010010510510080.04
1.-75Bjarne SynstadIL Kraftsport74.10150155155150107.79
2.-75Manuel BezerraAK Fryktløs75.00147.5152.5152.5147.5105.11
3.-75Tor ØsthagenSPUVI73.3013013514013597.77
4.-75Lars MidtbøVoss SK69.50122.5127.513013097.96
5.-75Henning TønnesenSandnes AK73.9012512513013093.6
6.-75Roger HauglumIL Jotun68.70127.5127.5130127.596.94
1.-82.5Sigve ValentinsenSandnes AK76.10145150150150105.83
2.-82.5Arve Otto NundalIL Jotun77.2014014514514097.82
1.-90Leif SydengenAskim SK89.40175182.5182.5182.5116.91
2.-90Nils EspeseterSogndal IL86.70175180182.5175113.94
1.-100Kent BakkenSPUVI95.40190200202.5200124.18
2.-100Børge ØvrebøSandnes AK98.60190200205190116.3
1.-110Hogne SyversenLenja AK109.60192.5200200192.5113.42
2.-110Vidar Alexander RingvoldBrumunddal AK104.6014015015515089.76
1.-125Jan Werner MartinsenIL Kraftsport120.00185190190185106.36
--125Per Ove ThuneHafslo IL112.40175175-00
Veteran 40-49 herrer
1.-67.5Arild HårklauBergen Helsesportlag66.70100107.5110107.583.69
2.-67.5Alf S. FredriksenFlekkefjord AK65.10100105107.510583.39
1.-82.5Ola WinjeAskim SK78.8012012513013089.61
2.-82.5Bjarne VikVoss SK81.4011512012511577.67
1.-90Arnfinn WosterSandnes AK90.0014014515014592.57
2.-90Victor James WoodSokndal SK90.0013513513513586.18
1.-100Øyvind AskelandRong IL99.40120127.513013079.31
1.-110Leif LemmeVoss SK108.10140150152.515088.76
2.-110Ove KnudsenSandnes AK109.00130135137.513579.68
Veteran 50-59 herrer
1.-90Odd EriksenAskim SK88.5011512012512580.5
Åpen herrer
Gj.-82.5Freyr AdalsteinssonStavanger SK79.6012513514014095.89

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer177Charles Flandorfer
1Sidedommer294FWilly Tjelle