RM Øst



Fakta

Arrangør Oslo Styrkeløftkrets
Dato 07.10.1989
Stevnetype RM Øst
Sted Norges Idrettshøyskole
Stevneleder Nils-Petter Knudsen / Arnulf Wahlstrøm
Sekretær Monstad / Stølan / Bø
Antall deltakere 56
Antall resultat 50

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-60Hanne WahlstrømHalden SI57.3097.510510547.552.555---157.5182.01
1.-56Anita OttosenBrumunddal AK55.10110120120505557.5120127.5132.5300357.48
Junior 19-23 damer
1.-67.5Kirsten VinjeSkogstrand IL66.50160--75--140--375386.89
Åpen damer
1.-75Siw BakkenSPUVI74.60135145150758085145160170400381.52
Ungdom 14-18 herrer
1.-56Amund HolmBrumunddal AK54.7011011511557.56065---170158.39
1.-60Jan Børre JohansenAskim SK59.50160170170808082.5---240206.26
1.-67.5Jens Petter KjosSPUVI67.50180190195100105107.5---295227.45
2.-67.5Stein R. LindemarkRakkestad KK67.50175185185107.5112.5115---290223.59
3.-67.5Geir-Ove EggestølAskim SK67.00145152.516095100102.5---260201.66
4.-67.5Thor Hilmar EnoksenSPUVI64.40160172.51758082.582.5---255204.36
5.-67.5Arild ChristoffersenAskim SK65.40130140147.5859092.5---232.5183.93
--67.5Bjørn Ingar StrømAskim SK66.00145145145------00
1.-75Paal-Rune WianAskim SK74.90180190190135140145---330235.36
2.-75Bjørn Rino LundHalden SI74.70180190200100105107.5---297.5212.59
3.-75Ingolf ThorbjørnsenSande KK73.70150160170808590---255183.96
4.-75Hugo KjellemoSPUVI70.30135145150758082.5---232.5173.65
--75Pål GuddalAskim SK75.00175180180------00
1.-82.5Håkon NilsenSPUVI76.10195205215105110110---310218.71
2.-82.5Jan Morgan AspelundHalden SI80.90115125135808590---220149.14
3.-82.5Atle MalmquistHalden SI75.30135142.5142.5707577.5---212.5151
1.-90Bjørge NæssIL Kraftsport87.70165180180115122.5127.5---307.5198.98
1.-100Pål SkjoldhorneSPUVI95.60240250257.5140140145---390241.92
2.-100Erik StøylSPUVI96.6018019020090100107.5---280172.87
1.-60Bjørn LangelandSande KK58.70100115120606565130140147.5315274.14
1.-67.5Geir GregersenSande KK67.20170185-107.5112.5115190205212.5497.5384.97
2.-67.5Paal SolbergIL Kraftsport67.4012013514095102.5107.5160180200417.5322.27
1.-75Bjarne BergsengNes SIL71.70195205-122.5127.5130215222.5230555408.48
2.-75Werner PorsvikBrumunddal AK71.10200212.5217.5120125127.5210215222.5552.5409.18
3.-75Erling Andreas MoenSkogstrand IL74.00160170-9095100125--395284.12
1.-100Ole Petter ElvekrokSande KK98.30170190200137.5145152.5170190-535327.9
--110Rune DanielsenIL Kraftsport107.40150160160------00
Junior 19-23 herrer
1.-75Geir Runar KorvaldSande KK75.00180190200117.5122.5-210220225537.5383.02
1.-82.5Frode GundersenSPUVI82.40240252.5260140145150250257.5262.5660442.46
2.-82.5Per SchrøderNational77.6011512513067.572.575145152.5152.5355247.19
1.-90Bjørn David HansenSPUVI89.60250270275140150150240250255675431.87
2.-90Steinar WahlSkogstrand IL89.90185192.5192.5130135135210220227.5535341.76
Åpen herrer
1.-67.5Jan Tore BredalenBrumunddal AK62.50200217.5225120127.5130225240245595489.27
1.-82.5Ove HansenLenja AK82.30240250255170177.5180270280287.5710476.34
2.-82.5Tor Egil SkoglySPUVI81.50220230235150160165250260270665448.81
3.-82.5Eskild SommernesOPIL82.20225225235115120-240250250585392.77
1.-90Atle EdvardsenOPIL89.90270285290165172.5175275287.5297.5750479.1
2.-90Bjørn DybendalSande KK87.70200215215135140145210230245585378.55
3.-90Odd Ivar StrandBrumunddal AK85.80190200205125125132.5---325212.84
1.-100Jørn Ove PedersenSande KK90.70220230240125130135260282.5287.5662.5421.28
2.-100Leif SydengenAskim SK90.60220235240170180187.5225240245655416.78
3.-100Jarle HoffmannNes SIL96.60195205220105110110190200210510314.87
1.-110Geir Arild RomsetSande KK105.00240260270140145150230250270635379.48
--110Bjørn Yngvar JensenOPIL100.70260260285------00
1.-125Jan Werner MartinsenNes SIL119.60310320-185190192.5280280290790454.57
Veteran 40-49 herrer
1.-75Bjørn Andreas HolmsenOPIL68.6020521522082.587.590255267.5272.5570433.88
1.-90Gunnar MyhrenOslo SK84.60200210215120120125210220-545359.75
1.-110Arne KarlstadAskim SK103.60195205210100100110220240255575345.23
1.-125+Knut ÅsvangOslo SK131.60270290-165172.5180250270-712.5402.14
Veteran 50-59 herrer
--82.5Arne HoffmannNes SIL82.40185185185------00
--90Odd EriksenAskim SK89.20130140140------00
1.-110Jan MonstadSkogstrand IL104.20200210210859092.5240250250540323.57

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1207FAtle Edvardsen
1Hoveddommer186I/1, P/2Morten Novum
1Hoveddommer210FBjørn Andreas Holmsen
1Sidedommer135I/1Arne Vidar Stølan
1Sidedommer176FJan Monstad
1Sidedommer177Charles Flandorfer