NM ungdom - junior



Fakta

Arrangør Brumunddal AK
Dato 21.03.1981
Stevnetype NM ungdom - junior
Sted Brumunddal
Stevneleder Jan Sjøl
Sekretær Magnar Vardeberg
Antall deltakere 41
Antall resultat 35

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 herrer
1.-56Steinar FredheimMoss VK55.70135140-9097.5----230210.5
2.-56Ole SaarenpaaMoss VK55.40110120-6065----175161
1.-60Lars Rudolf KolstadUlefoss AK59.70135145-9095----225192.78
2.-60Knut Magne ÅrsethSpk Guard58.8012512592.595-----220191.16
3.-60Åge BjørgeSkogstrand IL59.00130135-7075----200173.24
4.-60Harald AllerstadFlekkefjord AK58.609090-7577.5----167.5146.01
--60Thor MathisenSkogstrand IL57.70120120-------00
1.-67.5Ove IdsøAK 7467.00140145-100105----240186.14
2.-67.5Roger HornbergRakkestad KK64.00145150-8590----235189.34
3.-67.5Pål FredriksenSPUVI67.50135148.5-9095----225173.48
4.-67.5Helge LøvheimMoss VK64.40130140-85.590----220176.31
5.-67.5Terje SønjuSPUVI63.4090100-7580----170138.07
--67.5Jan Kenneth SperreSpk Guard64.00140140-------00
--67.5Geir Arne LundRakkestad KK65.00155155-------00
--67.5Jarle KarlsenHalden SI65.00120--------00
--67.5Lars Erik SundetSkogstrand IL67.30160165-------00
--67.5Arne EndresenFlekkefjord AK67.50135135-------00
1.-75Tommy PedersenSkogstrand IL73.50175182.5-95100----275198.77
2.-75Torgeir TønnesenSpk Guard68.00145155-112.5115----260199.29
3.-75Frode StrømlandFlekkefjord AK70.00120135-90100----235176.11
4.-75Terje FimreiteSogndal IL72.40130135-100105----235171.71
5.-75Finn-Roger GustavsenHalden SI71.00130135-8590----220163.11
1.-82.5Bjørn Tore ØdegaardDrammen SI81.30170180-105110----290196.01
2.-82.5Arild SvendsenMoss VK80.00155162.5-105110----260177.5
3.-82.5Roy BråthenMandal SK78.80150150-9097.5----247.5170.6
4.-82.5Morten BangåsSPUVI78.2090105-7080----175121.22
1.-90Morten NovumSPUVI84.90175185-97.5102.5----287.5189.41
2.-90Ichan KimOslo VK89.00177.5185-97.5100----275176.58
3.-90Øyvind OpheimBrumunddal AK90.00135145-102.5110----237.5151.62
1.-100Tom PettersenDrammen SI95.50230250-140145----370229.62
Junior 19-23 herrer
1.-82.5Jonnar AntonsenNational82.10220232.5-110117.5-200210215540362.83
2.-82.5Pål HagelundDrammen SI81.00175182.5-105110-172.5182.5187.5467.5316.68
3.-82.5Roar KarlsenMoss VK80.70170170-105105-170177.5187.5462.5314.04
1.-90Bjørn Arild HafnorHolmestrand AK88.90230245-120130-240250-625401.5
2.-90Ove Jonny KorsveienBrumunddal AK90.00210215-107.5112.5-235247.5252.5570363.89
3.-90Morten HaugsengSandnes AK84.70185195-117.5125-230240245560369.43
4.-90Tommy SeleSandnes AK90.00195200-110110-210220225525335.16
1.-100Runar AardalenSkogstrand IL94.00235235-115122.5-240252.5265622.5389.06
2.-100Terje SandboSPUVI91.00235240-117.5122.5-240252.5262.5620393.64
3.-100Lars Ole ElleSandnes AK90.20190200-140145-215220225560357.11
1.-125+Børre OlsenDrammen SI135.00230250-130152.5-200--582.5327.37

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1192I/1Jan Ståle Bigseth
1Hoveddommer200I/1Vidar Tangen
1Sidedommer176FJan Monstad
1Sidedommer177Charles Flandorfer
1Stevneleder232I/2Jan Sjøl