Nasjonalt utstyrsfritt styrkeløft



Fakta

Arrangør Oslo SK
Dato 28.03.2014
Stevnetype Nasjonalt utstyrsfritt styrkeløft
Sted Oslo
Stevneleder Kristin Thorvaldsen, Areli Moe, Bo Andre Bergan, A
Sekretær
Antall deltakere 154
Antall resultat 150

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Trine Libekk*Brumunddal AK51.5095110117.550556095110117.5290364.24
2.-52Rebekka Tao Jacobsen*Larvik AK51.20909597.547.55052.59595100247.5312.25
1.-57Lena Sjøl*Sande KK53.708087.592.5657070110120130282.5343.49
1.-72Silvia Kapstad*Førde IL69.90100105112.567.572.575130142.5150335333.59
2.-72Mathilde Wiktoria Hauge Oddekalv*Odin SK65.30105112.512052.55557.5117.5122.5130290303.2
Junior 19-23 damer
1.-57Christine Vandsemb*Nes SIL54.209097.5102.5505557.5120130135292.5353.08
1.-63Thea Caroline Granhus*IL Kraftsport62.50110120122.5606565110120135300324.15
2.-63Emilie Christine Askersrud*OPIL63.00909510072.577.58092.5100102.5280300.72
3.-63Tonje K S Jensen*Sande KK61.009510510552.557.557.5100112.5112.5247.5272.42
4.-63Andrine Eileen Støver*Oslo SK61.0070758037.542.542.577.587.5100205225.64
1.-72Inger-Lene Sunnarvik*Bergen SK70.00110115120809090130140150350348.18
2.-72Anja Bache-Wiig Solberg*Nes SIL66.5082.585905052.55595105110247.5255.35
1.-84Natalie AranedaIL Jotun74.50112.5117.51205557.560130137.5137.5310295.96
2.-84Annemari Løberg Larsen*Nidarø SK72.3090102.5110556060115130140305296.89
3.-84Stephanie Frents*Oslo SK76.5067.572.58057.562.5658595100245230.08
1.84+Live Hartveit Hansen*Odin SK94.50951051107580-120130140330279.84
Åpen damer
1.-57Norunn Nielsen Holmvik*Kristiansand AK55.009097.5105455050105115125270322.19
2.-57Kate Cecilie Mortensen*Tromsø Atletklubb54.807072.582.545505597.5102.5107.5240287.21
3.-57Isabel Kemp*Oslo SK54.7047.55052.53537.54057.56062.5152.5182.77
1.-63Christina Hokholt Person*Oslo SK61.8092.5100107.562.567.572.5107.5115120300326.94
2.-63Marini Jacobsen*IL Kraftsport61.3097.5102.5105505557.5120130135295323.5
3.-63Hege Augestad*Oslo SK62.107582.590455052.5100105107.5247.5268.74
4.-63Synøve Nygaard Andersen*Oslo SK58.8025--47.552.555100107.5110187.5212.34
1.-72Marte Elverum*KK-6771.5015016017087.59595185200-457.5448.62
2.-72Anne Marie Hveding*Oslo SK71.10100107.5110657072.5125132.5140317.5312.52
3.-72Tone Beddari Blackstad*Oslo SK71.6097.51051105557.560135145152.5312.5306.16
4.-72Camilla Fredriksen*Moss SIK71.90100107.5115606570115125137.5305297.95
5.-72Nanna Wanjera Christensen*Odin SK63.30100107.5112.55562.570120127.5135302.5323.71
6.-72Madeleine Holseth*Nes SIL67.30859097.5505560115125135285291.5
7.-72Mette Mikkelsen*Brumunddal AK70.30859095707575107.5115120285282.69
8.-72Siren Ingebrigtsen*Odin SK67.307077.5855562.567.590100110257.5263.37
9.-72Caroline Brynsett*Oslo SK67.40606570505052.59095100220224.77
1.-84Ingvill Lindisdatter*IL Kraftsport83.10117.5122.51256062.565147.5152.5160347.5311.57
2.-84Lene Granly*Oslo SK77.8095102.5107.552.557.560120130135300278.91
3.-84Martine Svanevik*Oslo SK78.4095102.5107.562.567.567.5115122.5122.5280259.17
4.-84Maylinn Lykken*Oslo SK79.807582.5904547.55097.5105110250229.08
1.84+Linn Borgland Johansen*Bodø Atletklubb120.00100110120707580110120135335267.9
Veteran 40-49 damer
1.-57Monica S. Rasmussen*Bergen SK54.90102.5107.5110455055120130138.5303.5362.68
1.-63Olga Dreessen*IL Kraftsport60.4090951006062.565125135140302.5335.53
1.-72Inger Hedvig Bryn*Askim SK69.1095102.5107.557.562.565110117.5122.5285286.08
2.-72Bente Saxegård*Lenja AK68.705062.5-3537.5-6070-167.5168.82
Veteran 50-59 damer
1.-63Grethe Bøe*IL Kraftsport60.6070758047.55050100107.5115230254.45
1.-72Gro-Berit Stavheim*Sjøholt AK71.90100107.5112.56063.565.5130142.5147.5320.5313.1
Veteran 60-69 damer
1.84+Marit Pettersen*Drammen SI89.2060707547.55052.5115120122.5240208.15
Ungdom 14-18 herrer
1.-66Benjamin Danielsen*Øksfjord AK65.1012013014095100105160170185415329.59
2.-66Erik Hermanseter*Askim SK65.00120130137.5859092.5155170185.5400318.08
3.-66Anders Borgersen*Drammen SI59.508087.592.560656590102.5112.5260223.44
1.-74Sigurd Bergersen Uldal*Kristiansand AK72.80150160160110120120175190195435316.59
2.-74Hans-Kristian Dalheim*Sande KK73.2011012012595100100140150155375271.84
1.-83Even Sagedal*Kristiansand AK78.60150160170100110112.5200210220502.5346.98
2.-83Andre G Raniszewski*Kristiansand AK78.0015016017090100100180190200460319.19
3.-83Nikolai Holløkken*Ulefoss AK80.70130140150858590160170182.5417.5283.48
1.-93Karl Johan Salvanes*Stavanger SK91.40160170175110115120180180197.5492.5312
2.-93Sondre Toft*Kristiansand AK92.80150150160105112.5112.5195205210465292.39
3.-93Lars Magnus Dragseth*Sande KK83.80100110120859090140155172.5377.5250.55
1.-120Erik Røen*Sjøholt AK116.50192.5197.5-132.5135137.5180--515298.24
2.-120Chris André Ruud*Askim SK109.8012514015095105110135150165415244.35
Junior 19-23 herrer
1.-59Matias Martinsen*Øksfjord AK58.802587.59547.57577.595135140297.5258.5
1.-74Simon Bråthe Johansen*Lenja AK73.50170180185105110110195212.5232.5507.5366.82
2.-74Sindre Åseli*Oslo SK74.00187.5200207.590100105190202.5202.5490352.46
3.-74Jens Guddal*Bergen SK72.90140150160100105110190205220480349.01
4.-74Jørgen Holmesland*Oslo SK72.50120130135115120125170180192.5437.5319.38
1.-83Tarald Knudsen Øvrebø*Ganddal AK83.00190200210115120125200215230565377.14
2.-83Fredrik Danielsen*Øksfjord AK81.50160172.5-125135-235245255562.5379.63
3.-83Fredrik Våge Hovland*Førde IL82.40170177.5185120127.5127.5220230237.5542.5363.69
4.-83Håkon Danielsen*Øksfjord AK76.50160172.5180120125127.5195205215520365.51
5.-83Matheus Thrana*Oslo SK82.60130140145130140140150170190445297.88
6.-83Kent Inge Eidsaunet*Oslo SK81.60125140155100110110160185200425286.62
1.-93Sebastian Farmen*Larvik AK92.90220232.5240135137.5140235245250625392.81
2.-93Aksel Stavheim*Sjøholt AK92.10180192.5200140152.5155200217.5227.5570359.73
3.-93Andreas Sebastian Sundquist*Oslo SK91.90190202.5207.5122.5130135215225237.5557.5352.23
4.-93Marius Erlandsen*Lenja AK91.50155165175125130135195210220515326.05
5.-93Jan A. Sobieski*Lørenskog AK90.00140140155110117.5122.5180200210482.5308.03
--93Numan Tabit Numan*Tromsø Atletklubb90.4013514514511011511519020020500
1.-105Kim Andre Wollum*Stavanger SK103.20185195200137.5142.5147.5210220225572.5344.24
2.-105Ola A. N. Røyrvik*Førde IL105.00192.5202.5210142.5147.5152.5200210215572.5342.13
3.-105Gudsteinn Arnason*Stavanger SK97.60185192.5195130140140210225227.5550338.09
4.-105Erik Myrheim*Nidarø SK103.10175190195115125135185205220550330.83
5.-105Nikolai Gobel*KK-6796.70165172.5177.5110117.5120180192.5200490302.43
6.-105Arne Mikal Reiersen*Sandnes AK102.50120130140708087.5160170180400241.12
--105Nicolai Hildre*KK-67104.60172.5180180------00
1.-120Even Bless Liland*Odin SK120.00237.5252.5-180187.5190275300-717.5412.49
2.-120Richard Andre Gundersen*Oslo SK106.30150170170120120120150152.5190460273.7
1.120+Asbjørn Dahl Jenstad*Nidarø SK146.50230242.5250100110120200215230600333.06
Åpen herrer
1.-66Vu Thanh Tuan*Kristiansand AK63.90120130130130135140200210215475383.18
2.-66Yngve Hopen*Odin SK64.80125135142.595105105200210215452.5360.78
3.-66John Martin Fredriksen *Bodø Atletklubb64.10125127.5140708587.5145155160387.5311.78
1.-74Jøran Langset*Sande KK73.10202.5210216135140145230240252.5608.5441.53
2.-74Fredrik Aasgaard*Oslo SK73.90200210216.5132.5137.5142.5210220232.5580417.6
3.-74Andre Klingenberg*Odin SK73.60170180182.5137.5147.5152.5190205212.5547.5395.35
4.-74Tom Glessing*Oslo SK72.20162.5172.5180120130135210220-535391.73
5.-74Dan Børge Rudi*Oslo SK71.40160170182.5105110115210220232.5517.5382.07
6.-74Lars-Erik Dybvik*Brumunddal AK68.80137.5145152.5127.5135137.5190205-492.5374.05
1.-83Christopher Haugland*Ulefoss AK78.80152.5162.51709097.5102.5175192.5200467.5322.25
--83Ruben Åge Hansen*Bodø Atletklubb80.7016017018010511511520022023500
1.-93Kim Andre Blikås*Førde IL92.80200220230160170177.5285300305712.5448.02
2.-93Rune Torstensrud*Odin SK92.50215225-165172.5172.5267.5282.5290680428.26
3.-93Fredrik Ingebrigtsen*Brumunddal AK91.90195205-180.5185190230240250630398.03
4.-93Kristian Fatland*Hommersåk AK92.50200210215125132.5140220240257.5612.5385.75
5.-93Frode Berentsen*Sandnes AK92.40215225230150165175190205215610384.36
6.-93Martin August Størkson Kvile *Oslo SK91.10190200210152.5160165220235-600380.7
7.-93Marius Jemtland*Ulefoss AK92.50190200205160165165215225225590371.58
8.-93Arild Kolshus*Askim SK83.40180195205115122.5125240255260585389.38
9.-93Eirik Sivertsen*Tromsø Atletklubb91.50180190195140145150230240250585370.36
10.-93Lavan Tahir*Bergen SK90.10190197.5207.5130137.5145215225235577.5368.45
11.-93Thomas Olsen*Odin SK92.40170177.5185130137.5142.5205220230557.5351.28
12.-93Andre Hoffmann*Nes SIL92.40150155160140145147.5180190200502.5316.63
13.-93Bjørn Robert Øvre*Nidarø SK91.50130145155115127.5132.5170190210497.5314.97
14.-93Sindre Evan Elstad*Tromsø Atletklubb84.70150155155859090160180190425280.37
15.-93Tage Sjøflot*Sande KK87.70145147.5147.5112.5117.5122.5152.5160162.5425275.02
1.-105Andreas Hjelmtveit*Hommersåk AK103.60280300-170180182.5300320340820492.33
2.-105Emil Sørskår*Stavanger SK104.80227.5227.5235165172.5175240250255662.5396.18
3.-105Truls Moe*Nidarø SK100.50200202.5222.5157.5167.5167.5230240252.5612.5372.03
4.-105Daniel Gromstad Martinussen*Askim SK104.20160175185147.5157.5162.5207.5222.5232.5575344.54
5.-105Martin Skauen*Oslo SK104.40210220225105115122.5210235250570341.32
6.-105Emanuel Tandrevold*Stavanger SK96.60165175182.5130137.5142.5205215225550339.57
7.-105Sigvar Garfors*Oslo SK101.20165175180137.5142.5150190200210540327.08
8.-105Ole Adrian Pedersen*Moss SIK99.90165180192.5125135140185200210527.5321.14
9.-105Svein Erik Gjøsund*Oslo SK98.70180190192.5115120122.5195202.5210520318.14
10.-105Kim Nygård*Oslo SK98.90140150157.5130137.5140190200205502.5307.18
11.-105Mads Falch Jørgensen*Oslo SK102.80125132.514082.59095150160167.5402.5242.35
--105John Anders Terland*Askim SK100.90220220220------00
1.-120Terje Johansen*Nidarø SK111.00230242.5252.5150160162.5265272.5277.5682.5400.56
2.-120Erlend Weise*Nidarø SK111.10190210220145155160240260275655384.29
3.-120Ole Arvid Jensen Nyland*Førde IL114.70210225235125135140245265272.5647.5376.52
4.-120Bjørn Simen Rørvik*Ulefoss AK105.10190200-140145150252.5262.5272.5607.5362.92
1.120+Martin Borgland Rønning*Oslo SK163.50300315325225235245300320341.5880480.83
2.120+David Haraldsen*Moss SIK138.80280300310180180185280300310800447.6
3.120+Einar Gilberg*Nidarø SK149.20280300-180192.5200260280300780431.89
4.120+Robert Bekkeli Eide*Oslo SK124.40145160165120122.5122.5200215225502.5286.63
5.120+Øyvind Hansen*Oslo SK133.5014015016090100100210230240490275.87
Veteran 40-49 herrer
1.-83Michael R. Brown*KK-6781.30110150160100110112.5180227.5227.5450304.16
2.-83Håvard Storhaug*Drammen SI82.70100--152.5155.5157.5125140150407.5272.58
1.-93Birger Kjeøy*Melhus IL90.50170177.5182.5115120122.5210220230535340.58
2.-93Asbjørn Taugbøl*IL Kraftsport90.70165175180132.5142.5145200210212.5535340.21
1.-105Jan-Roger Johansen*Rana KK103.30250270280145150150255270277.5692.5416.26
2.-105Harald Morten Haug*Melhus IL104.90180195207.5150157.5162.5240255275.5625373.63
1.-120Pål Guddal*Askim SK115.00230245260185195200245260275730424.2
2.-120Per Ove Sjøl*Sande KK119.20200220235150160165285305305680391.54
1.120+Kenneth Kvande*IL Kraftsport129.90150175200150165170220235250620350.73
2.120+Runar Saxegård*Lenja AK123.50135145155152.5157.5165195205212.5532.5304.22
Veteran 50-59 herrer
1.-83Tor Egil Skogly*Sande KK75.90140160170130135135240250257.5557.5393.99
1.-93Børre Borgersen*Drammen SI91.30135145155152.5157.5162.5140152.5160472.5299.47
2.-93Yngve Lund Bråthen*Nidarø SK92.50901001006062.565117.5125130280176.34
1.-105Bjørn Flem*Askim SK104.20190200205.5150160165160200-570.5341.84
2.-105Olav H. Trondal*Øksfjord AK103.70170180190145152.5160190210220562.5337.61
1.-120Ronny Andersen*Lørenskog AK113.20190200205140145150230245-600350.16
2.-120Vidar Alexander Ringvold*Brumunddal AK108.30172.5190.5192.5150170170.5180182.5-502.5297.18
Veteran 60-69 herrer
1.-66Sverre Paulsen*Sande KK65.708090-556062.5110.5120.5125277.5218.7
1.-74Arild Bomark*Sandnes AK73.30120130-808590150160172.5365264.33
1.-105Leif J. Lillegård*Melhus IL98.40180190206125135.5140210220230571.5350.1
1.-120Robert Øren*Bergen SK107.70130150170120125130160200.5-460.5272.8
Veteran +70 herrer
1.-93Peer Bjaaland*Alta AK90.90115125-120130130160170-425269.96
1.-120Truls Kristensen*Askim SK111.30170182.5185112.5120124180192.5200.5505.5296.43

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Aksel StavheimJunior 19-2393Benkpress utstyrsfritt152.5kg
Andre G RaniszewskiUngdom 14-1883Knebøy utstyrsfritt170kg
Andre G RaniszewskiUngdom 14-1883Sammenlagt utstyrsfritt450kg
Andre KlingenbergÅpen74Benkpress utstyrsfritt137.5kg
Andre KlingenbergÅpen74Benkpress utstyrsfritt147.5kg
Andre KlingenbergÅpen74Benkpress utstyrsfritt152.5kg
Andre KlingenbergÅpen74Sammenlagt utstyrsfritt540kg
Andreas HjelmtveitÅpen105Knebøy utstyrsfritt280kg
Andreas HjelmtveitÅpen105Knebøy utstyrsfritt300kg
Andreas HjelmtveitÅpen105Markløft utstyrsfritt320kg
Andreas HjelmtveitÅpen105Markløft utstyrsfritt340kg
Andreas HjelmtveitÅpen105Sammenlagt utstyrsfritt780kg
Andreas HjelmtveitÅpen105Sammenlagt utstyrsfritt800kg
Andreas HjelmtveitÅpen105Sammenlagt utstyrsfritt820kg
Arild BomarkVeteran 60-6974Benkpress utstyrsfritt80kg
Arild BomarkVeteran 60-6974Benkpress utstyrsfritt85kg
Arild BomarkVeteran 60-6974Knebøy utstyrsfritt120kg
Arild BomarkVeteran 60-6974Markløft utstyrsfritt150kg
Arild BomarkVeteran 60-6974Markløft utstyrsfritt160kg
Arild BomarkVeteran 60-6974Sammenlagt utstyrsfritt355kg
Arild BomarkVeteran 60-6974Sammenlagt utstyrsfritt365kg
Asbjørn Dahl JenstadJunior 19-23120+Knebøy utstyrsfritt242.5kg
Asbjørn Dahl JenstadJunior 19-23120+Knebøy utstyrsfritt250kg
Asbjørn TaugbølVeteran 40-4993Benkpress utstyrsfritt132.5kg
Benjamin DanielsenUngdom 14-1866Benkpress utstyrsfritt100kg
Benjamin DanielsenUngdom 14-1866Benkpress utstyrsfritt95kg
Benjamin DanielsenUngdom 14-1866Markløft utstyrsfritt160kg
Benjamin DanielsenUngdom 14-1866Markløft utstyrsfritt185kg
Benjamin DanielsenUngdom 14-1866Sammenlagt utstyrsfritt390kg
Benjamin DanielsenUngdom 14-1866Sammenlagt utstyrsfritt415kg
Bjørn FlemVeteran 40-49105Benkpress utstyrsfritt150kg
Bjørn FlemVeteran 50-59105Benkpress utstyrsfritt150kg
Bjørn FlemVeteran 50-59105Benkpress utstyrsfritt160kg
Bjørn FlemVeteran 40-49105Benkpress utstyrsfritt160kg
Bjørn FlemVeteran 50-59105Benkpress utstyrsfritt165kg
Bjørn FlemVeteran 40-49105Benkpress utstyrsfritt165kg
Bjørn FlemVeteran 50-59105Knebøy utstyrsfritt205.5kg
Børre BorgersenVeteran 40-4993Benkpress utstyrsfritt152.5kg
Børre BorgersenVeteran 50-5993Benkpress utstyrsfritt152.5kg
Børre BorgersenVeteran 50-5993Benkpress utstyrsfritt157.5kg
Børre BorgersenVeteran 40-4993Benkpress utstyrsfritt157.5kg
Børre BorgersenVeteran 50-5993Sammenlagt utstyrsfritt465kg
Børre BorgersenVeteran 50-5993Sammenlagt utstyrsfritt472.5kg
Christine VandsembÅpen57Markløft utstyrsfritt135kg
Christine VandsembJunior 19-2357Markløft utstyrsfritt135kg
David HaraldsenÅpen120+Sammenlagt utstyrsfritt770kg
Einar GilbergÅpen120+Sammenlagt utstyrsfritt760kg
Erik HermanseterUngdom 14-1866Knebøy utstyrsfritt137.5kg
Erik HermanseterUngdom 14-1866Markløft utstyrsfritt155kg
Erik HermanseterUngdom 14-1866Markløft utstyrsfritt170kg
Erik HermanseterUngdom 14-1866Sammenlagt utstyrsfritt385kg
Erik HermanseterUngdom 14-1866Sammenlagt utstyrsfritt400kg
Erik RøenUngdom 14-18120Benkpress utstyrsfritt137.5kg
Erik RøenUngdom 14-18120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt137.5kg
Erik RøenUngdom 14-18120Knebøy utstyrsfritt197.5kg
Even Bless LilandJunior 19-23120Benkpress utstyrsfritt180kg
Even Bless LilandJunior 19-23120Benkpress utstyrsfritt187.5kg
Even Bless LilandJunior 19-23120Benkpress utstyrsfritt190kg
Even Bless LilandJunior 19-23120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt180kg
Even Bless LilandJunior 19-23120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt187.5kg
Even Bless LilandJunior 19-23120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt190kg
Even Bless LilandJunior 19-23120Knebøy utstyrsfritt237.5kg
Even Bless LilandÅpen120Knebøy utstyrsfritt252.5kg
Even Bless LilandJunior 19-23120Knebøy utstyrsfritt252.5kg
Even Bless LilandÅpen120Markløft utstyrsfritt275kg
Even Bless LilandJunior 19-23120Markløft utstyrsfritt275kg
Even Bless LilandJunior 19-23120Sammenlagt utstyrsfritt717.5kg
Even Bless LilandÅpen120Sammenlagt utstyrsfritt717.5kg
Even SagedalUngdom 14-1883Benkpress utstyrsfritt110kg
Even SagedalUngdom 14-1883Benkpress utstyrsfritt112.5kg
Even SagedalUngdom 14-1883Benkpress enkeltløft utstyrsfritt110kg
Even SagedalUngdom 14-1883Benkpress enkeltløft utstyrsfritt112.5kg
Even SagedalUngdom 14-1883Markløft utstyrsfritt200kg
Even SagedalUngdom 14-1883Markløft utstyrsfritt210kg
Even SagedalUngdom 14-1883Markløft utstyrsfritt220kg
Even SagedalUngdom 14-1883Sammenlagt utstyrsfritt482.5kg
Even SagedalUngdom 14-1883Sammenlagt utstyrsfritt492.5kg
Even SagedalUngdom 14-1883Sammenlagt utstyrsfritt502.5kg
Fredrik AasgaardÅpen74Sammenlagt utstyrsfritt557.5kg
Fredrik DanielsenJunior 19-2383Markløft utstyrsfritt235kg
Fredrik DanielsenJunior 19-2383Markløft utstyrsfritt245kg
Fredrik DanielsenJunior 19-2383Markløft utstyrsfritt255kg
Fredrik DanielsenJunior 19-2383Sammenlagt utstyrsfritt552.5kg
Fredrik IngebrigtsenÅpen93Benkpress utstyrsfritt180.5kg
Fredrik IngebrigtsenÅpen93Benkpress utstyrsfritt185kg
Fredrik IngebrigtsenÅpen93Benkpress enkeltløft utstyrsfritt180.5kg
Fredrik IngebrigtsenÅpen93Benkpress enkeltløft utstyrsfritt185kg
Fredrik IngebrigtsenÅpen93Sammenlagt utstyrsfritt620kg
Frode BerentsenÅpen93Knebøy utstyrsfritt230kg
Grethe BøeVeteran 50-5963Markløft100kg
Grethe BøeVeteran 50-5963Markløft utstyrsfritt100kg
Grethe BøeVeteran 50-5963Markløft utstyrsfritt107.5kg
Grethe BøeVeteran 50-5963Markløft107.5kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Benkpress utstyrsfritt63.5kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Benkpress utstyrsfritt65.5kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Benkpress enkeltløft utstyrsfritt63.5kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Benkpress enkeltløft utstyrsfritt65.5kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Knebøy utstyrsfritt100kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Knebøy utstyrsfritt107.5kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Knebøy utstyrsfritt112.5kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Markløft utstyrsfritt130kg
Gro-Berit StavheimVeteran 40-4972Markløft utstyrsfritt142.5kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Markløft utstyrsfritt142.5kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Sammenlagt utstyrsfritt308kg
Gro-Berit StavheimVeteran 50-5972Sammenlagt utstyrsfritt320.5kg
Håvard StorhaugVeteran 40-4983Benkpress utstyrsfritt152.5kg
Håvard StorhaugVeteran 40-4983Benkpress utstyrsfritt155.5kg
Håvard StorhaugVeteran 40-4983Benkpress utstyrsfritt157.5kg
Håvard StorhaugVeteran 40-4983Benkpress enkeltløft utstyrsfritt155.5kg
Håvard StorhaugVeteran 40-4983Benkpress enkeltløft utstyrsfritt157.5kg
Jan-Roger JohansenVeteran 40-49105Knebøy utstyrsfritt270kg
Jan-Roger JohansenVeteran 40-49105Markløft utstyrsfritt277.5kg
Jan-Roger JohansenVeteran 40-49105Sammenlagt utstyrsfritt685kg
Jan-Roger JohansenVeteran 40-49105Sammenlagt utstyrsfritt692.5kg
Jens GuddalJunior 19-2374Markløft utstyrsfritt205kg
Jens GuddalÅpen74Markløft utstyrsfritt220kg
Jens GuddalJunior 19-2374Markløft utstyrsfritt220kg
Jøran LangsetÅpen74Benkpress utstyrsfritt135kg
Jøran LangsetÅpen74Knebøy utstyrsfritt202.5kg
Jøran LangsetÅpen74Knebøy utstyrsfritt210kg
Jøran LangsetÅpen74Knebøy utstyrsfritt216kg
Jøran LangsetÅpen74Markløft utstyrsfritt230kg
Jøran LangsetÅpen74Markløft utstyrsfritt240kg
Jøran LangsetÅpen74Markløft utstyrsfritt252.5kg
Jøran LangsetÅpen74Sammenlagt utstyrsfritt586kg
Jøran LangsetÅpen74Sammenlagt utstyrsfritt596kg
Jøran LangsetÅpen74Sammenlagt utstyrsfritt608.5kg
Karl Johan SalvanesUngdom 14-1893Benkpress utstyrsfritt115kg
Karl Johan SalvanesUngdom 14-1893Benkpress utstyrsfritt120kg
Karl Johan SalvanesUngdom 14-1893Knebøy utstyrsfritt175kg
Karl Johan SalvanesUngdom 14-1893Sammenlagt utstyrsfritt475kg
Karl Johan SalvanesUngdom 14-1893Sammenlagt utstyrsfritt492.5kg
Kenneth KvandeVeteran 40-49120+Markløft utstyrsfritt250kg
Kenneth KvandeVeteran 40-49120+Sammenlagt utstyrsfritt605kg
Kenneth KvandeVeteran 40-49120+Sammenlagt utstyrsfritt620kg
Kim Andre BlikåsÅpen93Markløft utstyrsfritt285kg
Kim Andre BlikåsÅpen93Markløft utstyrsfritt305kg
Kim Andre BlikåsÅpen93Sammenlagt utstyrsfritt692.5kg
Kim Andre BlikåsÅpen93Sammenlagt utstyrsfritt712.5kg
Leif J. LillegårdVeteran 60-69105Benkpress utstyrsfritt135.5kg
Leif J. LillegårdVeteran 60-69105Benkpress enkeltløft utstyrsfritt135.5kg
Leif J. LillegårdVeteran 60-69105Knebøy utstyrsfritt206kg
Leif J. LillegårdVeteran 50-59105Knebøy utstyrsfritt206kg
Lena SjølUngdom 14-1857Benkpress utstyrsfritt65kg
Lena SjølUngdom 14-1857Benkpress enkeltløft utstyrsfritt65kg
Lena SjølUngdom 14-1857Knebøy utstyrsfritt87.5kg
Lena SjølUngdom 14-1857Markløft utstyrsfritt110kg
Lena SjølUngdom 14-1857Markløft utstyrsfritt120kg
Lena SjølUngdom 14-1857Markløft utstyrsfritt130kg
Lena SjølJunior 19-2357Markløft utstyrsfritt130kg
Lena SjølUngdom 14-1857Sammenlagt utstyrsfritt262.5kg
Lena SjølUngdom 14-1857Sammenlagt utstyrsfritt272.5kg
Lena SjølUngdom 14-1857Sammenlagt utstyrsfritt282.5kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Sammenlagt utstyrsfritt235kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Sammenlagt utstyrsfritt240kg
Marte ElverumÅpen72Knebøy utstyrsfritt150kg
Marte ElverumÅpen72Knebøy utstyrsfritt160kg
Marte ElverumÅpen72Knebøy utstyrsfritt170kg
Marte ElverumÅpen72Markløft utstyrsfritt185kg
Marte ElverumÅpen72Markløft utstyrsfritt200kg
Marte ElverumÅpen72Sammenlagt utstyrsfritt442.5kg
Marte ElverumÅpen72Sammenlagt utstyrsfritt457.5kg
Martin Borgland RønningÅpen120+Benkpress utstyrsfritt225kg
Martin Borgland RønningÅpen120+Benkpress utstyrsfritt235kg
Martin Borgland RønningÅpen120+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt225kg
Martin Borgland RønningÅpen120+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt235kg
Martin Borgland RønningÅpen120+Knebøy utstyrsfritt300kg
Martin Borgland RønningÅpen120+Knebøy utstyrsfritt315kg
Martin Borgland RønningÅpen120+Knebøy utstyrsfritt325kg
Martin Borgland RønningÅpen120+Markløft utstyrsfritt300kg
Martin Borgland RønningÅpen120+Markløft utstyrsfritt320kg
Martin Borgland RønningÅpen120+Sammenlagt utstyrsfritt860kg
Martin Borgland RønningÅpen120+Sammenlagt utstyrsfritt880kg
Mathilde Wiktoria Hauge OddekalvUngdom 14-1872Knebøy utstyrsfritt112.5kg
Mathilde Wiktoria Hauge OddekalvUngdom 14-1872Sammenlagt utstyrsfritt285kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Knebøy utstyrsfritt102.5kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Knebøy utstyrsfritt107.5kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Knebøy utstyrsfritt110kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Markløft utstyrsfritt120kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Markløft utstyrsfritt130kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Markløft138.5kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Markløft utstyrsfritt138.5kg
Monica S. RasmussenÅpen57Markløft utstyrsfritt138.5kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Sammenlagt utstyrsfritt285kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Sammenlagt utstyrsfritt295kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Sammenlagt utstyrsfritt303.5kg
Olav H. TrondalVeteran 50-59105Benkpress utstyrsfritt145kg
Olav H. TrondalVeteran 40-49105Benkpress utstyrsfritt145kg
Olav H. TrondalVeteran 40-49105Benkpress utstyrsfritt152.5kg
Olav H. TrondalVeteran 50-59105Benkpress utstyrsfritt152.5kg
Olga DreessenVeteran 40-4963Markløft utstyrsfritt125kg
Olga DreessenVeteran 40-4963Markløft utstyrsfritt135kg
Olga DreessenVeteran 40-4963Markløft utstyrsfritt140kg
Olga DreessenVeteran 40-4963Sammenlagt utstyrsfritt297.5kg
Olga DreessenVeteran 40-4963Sammenlagt utstyrsfritt302.5kg
Pål GuddalVeteran 40-49120Benkpress utstyrsfritt185kg
Pål GuddalVeteran 40-49120Benkpress utstyrsfritt195kg
Pål GuddalÅpen120Benkpress utstyrsfritt195kg
Pål GuddalVeteran 40-49120Knebøy utstyrsfritt230kg
Pål GuddalVeteran 40-49120Knebøy utstyrsfritt245kg
Pål GuddalVeteran 40-49120Knebøy utstyrsfritt260kg
Pål GuddalÅpen120Knebøy utstyrsfritt260kg
Pål GuddalVeteran 40-49120Sammenlagt utstyrsfritt700kg
Pål GuddalVeteran 40-49120Sammenlagt utstyrsfritt715kg
Pål GuddalVeteran 40-49120Sammenlagt utstyrsfritt730kg
Pål GuddalÅpen120Sammenlagt utstyrsfritt730kg
Peer BjaalandVeteran 50-5993Benkpress utstyrsfritt120kg
Peer BjaalandVeteran +7093Benkpress utstyrsfritt120kg
Peer BjaalandVeteran 60-6993Benkpress utstyrsfritt120kg
Peer BjaalandVeteran 50-5993Benkpress utstyrsfritt130kg
Peer BjaalandVeteran 60-6993Benkpress utstyrsfritt130kg
Peer BjaalandVeteran +7093Benkpress utstyrsfritt130kg
Peer BjaalandVeteran 60-6993Benkpress enkeltløft utstyrsfritt130kg
Peer BjaalandVeteran +7093Benkpress enkeltløft utstyrsfritt130kg
Peer BjaalandVeteran +7093Knebøy utstyrsfritt115kg
Peer BjaalandVeteran +7093Knebøy utstyrsfritt125kg
Peer BjaalandVeteran +7093Markløft utstyrsfritt160kg
Peer BjaalandVeteran +7093Markløft utstyrsfritt170kg
Peer BjaalandVeteran +7093Sammenlagt utstyrsfritt415kg
Peer BjaalandVeteran 60-6993Sammenlagt utstyrsfritt415kg
Peer BjaalandVeteran 60-6993Sammenlagt utstyrsfritt425kg
Peer BjaalandVeteran +7093Sammenlagt utstyrsfritt425kg
Per Ove SjølÅpen120Markløft utstyrsfritt285kg
Per Ove SjølVeteran 40-49120Markløft utstyrsfritt285kg
Per Ove SjølVeteran 40-49120Sammenlagt utstyrsfritt680kg
Rebekka Tao JacobsenUngdom 14-1852Knebøy utstyrsfritt90kg
Rebekka Tao JacobsenUngdom 14-1852Sammenlagt utstyrsfritt242.5kg
Robert ØrenVeteran 60-69120Benkpress utstyrsfritt125kg
Robert ØrenVeteran 60-69120Benkpress utstyrsfritt130kg
Ronny AndersenVeteran 50-59120Knebøy utstyrsfritt200kg
Ronny AndersenVeteran 50-59120Knebøy utstyrsfritt205kg
Ronny AndersenVeteran 50-59120Markløft utstyrsfritt230kg
Ronny AndersenVeteran 50-59120Markløft utstyrsfritt245kg
Ronny AndersenVeteran 50-59120Sammenlagt utstyrsfritt585kg
Ronny AndersenVeteran 50-59120Sammenlagt utstyrsfritt600kg
Ronny AndersenVeteran 40-49120Sammenlagt utstyrsfritt600kg
Rune TorstensrudÅpen93Benkpress utstyrsfritt165kg
Rune TorstensrudÅpen93Markløft utstyrsfritt267.5kg
Rune TorstensrudÅpen93Sammenlagt utstyrsfritt665kg
Sebastian FarmenJunior 19-2393Knebøy utstyrsfritt220kg
Sebastian FarmenJunior 19-2393Knebøy utstyrsfritt232.5kg
Sebastian FarmenÅpen93Knebøy utstyrsfritt232.5kg
Sebastian FarmenJunior 19-2393Knebøy utstyrsfritt240kg
Sebastian FarmenÅpen93Knebøy utstyrsfritt240kg
Sebastian FarmenJunior 19-2393Markløft utstyrsfritt235kg
Sebastian FarmenJunior 19-2393Markløft utstyrsfritt245kg
Sebastian FarmenJunior 19-2393Sammenlagt utstyrsfritt615kg
Sebastian FarmenJunior 19-2393Sammenlagt utstyrsfritt625kg
Sebastian FarmenÅpen93Sammenlagt utstyrsfritt625kg
Sigurd Bergersen UldalUngdom 14-1874Benkpress utstyrsfritt110kg
Sigurd Bergersen UldalUngdom 14-1874Benkpress enkeltløft utstyrsfritt110kg
Sigurd Bergersen UldalUngdom 14-1874Knebøy utstyrsfritt150kg
Sigurd Bergersen UldalUngdom 14-1874Markløft utstyrsfritt175kg
Sigurd Bergersen UldalUngdom 14-1874Sammenlagt utstyrsfritt435kg
Silvia KapstadUngdom 14-1872Benkpress utstyrsfritt72.5kg
Silvia KapstadUngdom 14-1872Markløft utstyrsfritt130kg
Silvia KapstadUngdom 14-1872Markløft utstyrsfritt142.5kg
Silvia KapstadUngdom 14-1872Markløft utstyrsfritt150kg
Silvia KapstadJunior 19-2372Markløft utstyrsfritt150kg
Silvia KapstadUngdom 14-1872Sammenlagt utstyrsfritt315kg
Silvia KapstadUngdom 14-1872Sammenlagt utstyrsfritt327.5kg
Silvia KapstadUngdom 14-1872Sammenlagt utstyrsfritt335kg
Simon Bråthe JohansenJunior 19-2374Markløft utstyrsfritt212.5kg
Simon Bråthe JohansenJunior 19-2374Sammenlagt utstyrsfritt507.5kg
Sindre ÅseliJunior 19-2374Knebøy utstyrsfritt187.5kg
Sindre ÅseliJunior 19-2374Knebøy utstyrsfritt200kg
Sindre ÅseliÅpen74Knebøy utstyrsfritt200kg
Sondre ToftUngdom 14-1893Markløft utstyrsfritt195kg
Sondre ToftUngdom 14-1893Markløft utstyrsfritt210kg
Sverre PaulsenVeteran 60-6966Markløft utstyrsfritt110.5kg
Sverre PaulsenVeteran 60-6966Markløft120.5kg
Sverre PaulsenVeteran 60-6966Markløft utstyrsfritt120.5kg
Sverre PaulsenVeteran 60-6966Markløft125kg
Sverre PaulsenVeteran 60-6966Markløft utstyrsfritt125kg
Sverre PaulsenVeteran 60-6966Sammenlagt utstyrsfritt273kg
Sverre PaulsenVeteran 60-6966Sammenlagt utstyrsfritt277.5kg
Tarald Knudsen ØvrebøJunior 19-2383Knebøy utstyrsfritt210kg
Tarald Knudsen ØvrebøJunior 19-2383Sammenlagt utstyrsfritt565kg
Thea Caroline GranhusJunior 19-2363Knebøy utstyrsfritt120kg
Tor Egil SkoglyVeteran 50-5983Benkpress utstyrsfritt130kg
Tor Egil SkoglyVeteran 50-5983Benkpress enkeltløft utstyrsfritt130kg
Tor Egil SkoglyVeteran 50-5983Knebøy utstyrsfritt160kg
Tor Egil SkoglyVeteran 50-5983Knebøy utstyrsfritt170kg
Tor Egil SkoglyVeteran 50-5983Markløft utstyrsfritt240kg
Tor Egil SkoglyVeteran 40-4983Markløft utstyrsfritt240kg
Tor Egil SkoglyVeteran 40-4983Markløft utstyrsfritt250kg
Tor Egil SkoglyVeteran 50-5983Markløft utstyrsfritt250kg
Tor Egil SkoglyVeteran 50-5983Markløft utstyrsfritt257.5kg
Tor Egil SkoglyVeteran 40-4983Markløft utstyrsfritt257.5kg
Tor Egil SkoglyVeteran 40-4983Sammenlagt utstyrsfritt540kg
Tor Egil SkoglyVeteran 50-5983Sammenlagt utstyrsfritt540kg
Tor Egil SkoglyVeteran 40-4983Sammenlagt utstyrsfritt550kg
Tor Egil SkoglyVeteran 50-5983Sammenlagt utstyrsfritt550kg
Tor Egil SkoglyVeteran 50-5983Sammenlagt utstyrsfritt557.5kg
Tor Egil SkoglyVeteran 40-4983Sammenlagt utstyrsfritt557.5kg
Trine LibekkUngdom 14-1852Benkpress utstyrsfritt55kg
Trine LibekkUngdom 14-1852Benkpress enkeltløft utstyrsfritt55kg
Trine LibekkUngdom 14-1852Knebøy110kg
Trine LibekkUngdom 14-1852Knebøy utstyrsfritt110kg
Trine LibekkJunior 19-2352Knebøy utstyrsfritt110kg
Trine LibekkUngdom 14-1852Knebøy117.5kg
Trine LibekkÅpen52Knebøy utstyrsfritt117.5kg
Trine LibekkUngdom 14-1852Knebøy utstyrsfritt117.5kg
Trine LibekkJunior 19-2352Knebøy utstyrsfritt117.5kg
Trine LibekkUngdom 14-1852Knebøy utstyrsfritt95kg
Trine LibekkUngdom 14-1852Markløft utstyrsfritt110kg
Trine LibekkJunior 19-2352Markløft utstyrsfritt117.5kg
Trine LibekkUngdom 14-1852Markløft utstyrsfritt117.5kg
Trine LibekkUngdom 14-1852Markløft utstyrsfritt95kg
Trine LibekkUngdom 14-1852Sammenlagt utstyrsfritt267.5kg
Trine LibekkUngdom 14-1852Sammenlagt utstyrsfritt282.5kg
Trine LibekkUngdom 14-1852Sammenlagt282.5kg
Trine LibekkJunior 19-2352Sammenlagt utstyrsfritt282.5kg
Trine LibekkUngdom 14-1852Sammenlagt290kg
Trine LibekkUngdom 14-1852Sammenlagt utstyrsfritt290kg
Trine LibekkJunior 19-2352Sammenlagt utstyrsfritt290kg
Truls KristensenVeteran +70120Knebøy utstyrsfritt182.5kg
Truls KristensenVeteran 60-69120Knebøy utstyrsfritt182.5kg
Truls KristensenVeteran 60-69120Knebøy utstyrsfritt185kg
Truls KristensenVeteran +70120Knebøy utstyrsfritt185kg
Truls KristensenVeteran 60-69120Markløft utstyrsfritt200.5kg
Truls KristensenVeteran +70120Markløft utstyrsfritt200.5kg
Truls KristensenVeteran 60-69120Sammenlagt utstyrsfritt505.5kg
Truls KristensenVeteran +70120Sammenlagt utstyrsfritt505.5kg
Vu Thanh TuanÅpen66Benkpress utstyrsfritt130kg
Vu Thanh TuanÅpen66Benkpress utstyrsfritt135kg
Vu Thanh TuanÅpen66Benkpress enkeltløft utstyrsfritt130kg
Vu Thanh TuanÅpen66Benkpress enkeltløft utstyrsfritt135kg
Yngve HopenÅpen66Markløft utstyrsfritt200kg
Yngve HopenÅpen66Markløft utstyrsfritt210kg
Yngve HopenÅpen66Markløft utstyrsfritt215kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer200I/1Vidar Tangen
1Sidedommer562RBjarne Synstad
1Sidedommer227I/2Egil Kroknes
1Teknisk kontrollør359FVegard Røysum
1Stevneleder768FAnne Marie Hveding
2Hoveddommer359FVegard Røysum
2Sidedommer561RHans Martin Arnesen
2Sidedommer122FEinar Johansen
2Teknisk kontrollør712FMartin Borgland Rønning
2Stevneleder753RAreli Moe
3Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
3Sidedommer562RBjarne Synstad
3Sidedommer200I/1Vidar Tangen
3Teknisk kontrollør122FEinar Johansen
3Stevneleder769I/2Kristin Thorvaldsen
4Hoveddommer207FAtle Edvardsen
4Sidedommer227I/2Egil Kroknes
4Sidedommer562RBjarne Synstad
4Teknisk kontrollør138FLeif Sydengen
4Stevneleder768FAnne Marie Hveding
5Hoveddommer210FBjørn Andreas Holmsen
5Sidedommer233FSverre Paulsen
5Sidedommer200I/1Vidar Tangen
5Teknisk kontrollør138FLeif Sydengen
6Hoveddommer361FEgil Walseth
6Sidedommer122FEinar Johansen
6Sidedommer698FLoyd Georg Færøvik
6Teknisk kontrollør233FSverre Paulsen
6Stevneleder753RAreli Moe
7Hoveddommer138FLeif Sydengen
7Sidedommer227I/2Egil Kroknes
7Sidedommer200I/1Vidar Tangen
7Teknisk kontrollør210FBjørn Andreas Holmsen
7Stevneleder753RAreli Moe
8Hoveddommer210FBjørn Andreas Holmsen
8Sidedommer233FSverre Paulsen
8Sidedommer207FAtle Edvardsen
8Teknisk kontrollør361FEgil Walseth
9Hoveddommer122FEinar Johansen
9Sidedommer361FEgil Walseth
9Sidedommer138FLeif Sydengen
9Teknisk kontrollør233FSverre Paulsen
10Hoveddommer361FEgil Walseth
10Sidedommer227I/2Egil Kroknes
10Sidedommer210FBjørn Andreas Holmsen
10Teknisk kontrollør200I/1Vidar Tangen
10Stevneleder769I/2Kristin Thorvaldsen
11Hoveddommer562RBjarne Synstad
11Sidedommer138FLeif Sydengen
11Sidedommer207FAtle Edvardsen
11Teknisk kontrollør361FEgil Walseth
11Stevneleder769I/2Kristin Thorvaldsen
12Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
12Sidedommer200I/1Vidar Tangen
12Sidedommer361FEgil Walseth
12Teknisk kontrollør562RBjarne Synstad
12Stevneleder769I/2Kristin Thorvaldsen
13Hoveddommer210FBjørn Andreas Holmsen
13Sidedommer138FLeif Sydengen
13Sidedommer122FEinar Johansen
13Stevneleder768FAnne Marie Hveding

Videoer (9)

Knebøy 1 forsøk: 140 kg
Knebøy 2 forsøk: 150 kg
Markløft 3 forsøk: 205 kg
Markløft 2 forsøk: 200 kg
Markløft 1 forsøk: 190 kg
Benkpress 1 forsøk: 130kg
Benkpress 2 forsøk: 137,5kg
Benkpress 3 forsøk: 140 kg
Knebøy 3 forsøk: 157,5 kg