Nasjonalt ungdom-junior



Fakta

Arrangør Brumunddal AK
Dato 14.06.2014
Stevnetype Nasjonalt ungdom-junior
Sted Brumunddal
Stevneleder Bjørn Astad
Sekretær Ove Johansen
Antall deltakere 34
Antall resultat 33

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-52Trine Libekk*Brumunddal AK50.50100110118455560100110118291371.03
1.-57Elise NovumSPUVI56.159510010057.56062.5808590247.5290.59
2.-57Caroline Lervik*Giske SK56.008090905557.557.5100105110245288.27
1.-72Anna Dorthea EspevikOdin SK70.70165173173125130130110130145425419.94
2.-72Marthe Engskar RamsrudOslo SK66.20100110115758082.5100110115312.5323.47
3.-72Mathilde Wiktoria Hauge Oddekalv*Odin SK65.25115120125556062.5110122.5127.5302.5316.45
1.-84Marie Elisabeth Oppedal*Bergen SK72.608090-505560130140148288279.56
1.84+Audhild Margrete RuudAskim SK88.10150160165859095120132.5140395344.44
2.84+Oda Elise RefringMoss SIK88.50135145150757580110120130360313.31
3.84+Alexandra StokkaSandnes AK93.90130135142.5808590112.5120125357.5303.84
Junior 19-23 damer
1.-52Annette Brones BrandseggOslo SK51.95117.5117.5125606062.5117.5122.5125302.5377.4
1.-63Lillann HaalandGanddal AK61.70162.5162.5170105105110157.5165165432.5471.9
1.-72Lise RønningKK-6766.4095105115657075105115132.5322.5333.08
2.-72Kamilla Sølyst BjølsethLenja AK68.20120130130606567.5120130137.5317.5321.66
1.-84Kathrine HoåsKK-6776.50180185185130130135170180185495464.85
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Erik HermanseterAskim SK70.90170185195105110115175190200510378.52
1.-83Markus Andreas BakkerudBrumunddal AK79.90150160165100107.5112.5165177.5185462.5315.98
1.-93Karl Johan SalvanesStavanger SK91.25215215215162.5170170190200210587.5372.48
--120Erik Røen*Sjøholt AK119.40195200202.5140145145237.524525000
Junior 19-23 herrer
1.-83Sondre GranheimSkogn IL82.90190200200175182.5190205212.5225615410.82
2.-83Nikolai SlettnesBrumunddal AK82.20225235245160167.5167.5205212.5217.5612.5411.23
3.-83Lasse Falang Hoaas SPUVI77.1521022022595102.5107.5190205210537.5375.71
4.-83Matheus Thrana*Oslo SK82.00145152.5155127.5135135165175175447.5300.9
1.-93Swara Salim IbrahimOslo SK91.60215225230165170170250260265665420.81
2.-93Ole Henrik SandboSPUVI88.55225225235130140145190200205565363.75
3.-93Robin Berg TinglumKK-6791.20180185190130135140180190200530336.13
1.-105Erik FredriksenBrumunddal AK99.75335342.5350235245256265285292.5872.5531.53
2.-105Lars Markus LerdahlKK-67104.10225235240180190195225237.5245665398.6
3.-105Andreas Mannes Aksdal*Haugaland AK103.60195205212.5145155162.5235240245607.5364.74
4.-105Kim Andre Wollum*Stavanger SK102.10195205207.5140145150220232.5240585353.16
5.-105Håvar Jacobsen*SPUVI100.6014516017095102.5107.5180200210477.5289.89
1.-120Henrik JensvoldRøros SK114.00270285290180192.5200240252.5265755439.71
2.-120Håkon Jacobsen*SPUVI115.40165175180127.5132.5135210230235545316.37
3.-120Stian Solhaug Stor-Re*Brumunddal AK106.25150157.5162.5112.5120125190205212.5495294.57

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Alexandra StokkaUngdom 14-1884+Benkpress90kg
Alexandra StokkaUngdom 14-1884+Benkpress enkeltløft90kg
Andreas Mannes AksdalJunior 19-23105Benkpress utstyrsfritt155kg
Andreas Mannes AksdalJunior 19-23105Benkpress enkeltløft utstyrsfritt155kg
Andreas Mannes AksdalJunior 19-23105Sammenlagt utstyrsfritt607.5kg
Anna Dorthea EspevikUngdom 14-1872Benkpress125kg
Anna Dorthea EspevikJunior 19-2372Benkpress125kg
Anna Dorthea EspevikUngdom 14-1872Benkpress130kg
Anna Dorthea EspevikJunior 19-2372Benkpress130kg
Anna Dorthea EspevikJunior 19-2372Benkpress enkeltløft125kg
Anna Dorthea EspevikUngdom 14-1872Benkpress enkeltløft125kg
Anna Dorthea EspevikJunior 19-2372Benkpress enkeltløft130kg
Anna Dorthea EspevikUngdom 14-1872Benkpress enkeltløft130kg
Audhild Margrete RuudUngdom 14-1884+Benkpress90kg
Audhild Margrete RuudUngdom 14-1884+Benkpress enkeltløft90kg
Audhild Margrete RuudUngdom 14-1884+Knebøy160kg
Audhild Margrete RuudUngdom 14-1884+Knebøy165kg
Audhild Margrete RuudUngdom 14-1884+Sammenlagt395kg
Marie Elisabeth OppedalUngdom 14-1884Markløft utstyrsfritt130kg
Marie Elisabeth OppedalUngdom 14-1884Markløft utstyrsfritt140kg
Marie Elisabeth OppedalUngdom 14-1884Markløft148kg
Marie Elisabeth OppedalUngdom 14-1884Markløft utstyrsfritt148kg
Mathilde Wiktoria Hauge OddekalvUngdom 14-1872Knebøy utstyrsfritt115kg
Mathilde Wiktoria Hauge OddekalvUngdom 14-1872Knebøy utstyrsfritt120kg
Trine LibekkUngdom 14-1852Knebøy utstyrsfritt118kg
Trine LibekkÅpen52Knebøy utstyrsfritt118kg
Trine LibekkUngdom 14-1852Knebøy118kg
Trine LibekkJunior 19-2352Knebøy utstyrsfritt118kg
Trine LibekkUngdom 14-1852Markløft118kg
Trine LibekkUngdom 14-1852Markløft utstyrsfritt118kg
Trine LibekkJunior 19-2352Markløft utstyrsfritt118kg
Trine LibekkJunior 19-2352Sammenlagt utstyrsfritt291kg
Trine LibekkUngdom 14-1852Sammenlagt291kg
Trine LibekkUngdom 14-1852Sammenlagt utstyrsfritt291kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
1Sidedommer200I/1Vidar Tangen
1Sidedommer236I/2Terje Sandbo
1Teknisk kontrollør504I/1, P/2Pål Nilsen
1Stevneleder455I/2Bjørn Astad
2Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
2Sidedommer200I/1Vidar Tangen
2Sidedommer236I/2Terje Sandbo
2Teknisk kontrollør504I/1, P/2Pål Nilsen
2Stevneleder455I/2Bjørn Astad
3Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
3Sidedommer200I/1Vidar Tangen
3Sidedommer185FNils-Petter Knudsen
3Teknisk kontrollør504I/1, P/2Pål Nilsen
3Stevneleder455I/2Bjørn Astad
4Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
4Sidedommer200I/1Vidar Tangen
4Sidedommer185FNils-Petter Knudsen
4Teknisk kontrollør504I/1, P/2Pål Nilsen
4Stevneleder455I/2Bjørn Astad