NM benkpress



Fakta

Arrangør Mandal SK
Dato 27.08.1988
Stevnetype NM benkpress
Sted Mandal
Stevneleder
Sekretær
Antall deltakere 128
Antall resultat 125

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
--48Jorun TangenNes SIL46.8045454500
1.-52Anette NordgårdSkogn IL51.706067.57067.584.52
1.-67.5Annette SjøliNes SIL63.306570707074.91
1.-75Hanne BjørnsenStavanger SK68.405555605555.61
Junior 19-23 damer
1.-44Kristin Røvde HagenSPUVI42.7037.542.542.537.553.85
1.-52Anne L. ElleStavanger SK49.50556062.562.580.9
1.-56Grete NessøSkogn IL55.7052.557.56057.567.94
1.-60Nina LindsethNes SIL58.7062.5656562.570.88
2.-60Svanhild B. OpheimVoss SK57.1042.547.55047.555.04
1.-67.5Anne AanensenMandal SK63.906062.5656569.06
1.-75Tone IngebretsenSandnes AK75.00657072.572.568.92
2.-75Vigdis KjerlandVoss SK70.1052.557.56057.557.15
1.-82.5Anne T. KjerlandVoss SK76.004547.5505047.15
Åpen damer
1.-56Anne-Grethe GrøndahlNes SIL54.606065656578.01
1.-67.5Anne Marie KristensenMandal SK62.9062.56567.567.572.58
1.-75Hege HøilandOPIL72.9087.592.59592.589.55
Ungdom 14-18 herrer
1.-52Morten BergersenSPUVI46.90707577.57582.41
1.-56James CaswellFlekkefjord AK54.7072.577.58077.572.21
2.-56Jan Børre JohansenSkogstrand IL56.00707577.57568.27
1.-60Espen KittilsenUlefoss AK60.00105110112.5112.595.95
2.-60Tore Andrè MihleSkogn IL60.00809092.592.578.89
3.-60Jens Petter KjosSPUVI59.508085858573.05
1.-67.5Hans Arild WassVerdal IL66.80120127.5132.5132.5103.02
2.-67.5Ronny OlaisenIL Kraftsport66.20105115122.5122.595.94
3.-67.5Svein M. LeineFlekkefjord AK65.10959510010079.42
4.-67.5Roger SimonsenAlta AK67.309510010510077.29
5.-67.5Olav G. BakketunVoss SK65.008590959575.54
6.-67.5Thor Hilmar EnoksenSPUVI62.807580807561.42
7.-67.5Hugo KjellemoSPUVI65.8072.577.58072.557.07
1.-75Øyvind BjørnsenAlta AK71.60140140150140103.14
2.-75Mito InagatKristiansand AK74.60120127.5132.5127.591.19
3.-75Werner PorsvikBrumunddal AK72.2010511011511080.54
4.-75Arild FlatekvålVoss SK72.10102.5107.5112.5107.578.8
5.-75Lars Morten BedinSkogn IL72.4097.5105107.5107.578.55
6.-75Rune KarlsenSkogstrand IL69.609597.510097.573.39
7.-75Roger HagenNorane IL72.7095100102.59569.21
8.-75Børre PedersenUlefoss AK73.6095100102.59568.6
1.-82.5Frank DuveMoss SIK80.80140147.5150150101.78
2.-82.5Ernst G. JacobsenSokndal SK82.20115117.512012080.57
3.-82.5Kristian SimensenUlefoss AK81.40115117.5117.5117.579.36
4.-82.5Pål SkjoldhorneSPUVI81.90107.5112.5112.5112.575.7
5.-82.5Åge BerntsenMelhus IL75.607075757049.6
1.-90Ivan HolstIL Kraftsport87.4013514515015097.25
2.-90Erik StøylSPUVI89.208085908554.51
1.-100Frank NagySokndal SK91.0013013514013585.71
2.-100Frank KlungelandKristiansand AK99.20120125132.512576.33
3.-100Kjetil AnderssonSPUVI90.3010010511010566.92
1.-110Lars Rudolf KlevMandal SK108.40145152.5157.5157.593.11
2.-110Tor NordgulenIL Jotun102.5010010510510060.28
Junior 19-23 herrer
1.-60Knut TufteUlefoss AK56.508085908576.71
1.-67.5Frank GylandFlekkefjord AK64.90140145150150119.43
2.-67.5Jan-Olav SkeieNes SIL67.40117.5122.512512596.49
3.-67.5Roger HaglumIL Jotun61.40115120120120100.24
4.-67.5Jarl Vegard AndersenSPUVI67.3010511011511085.02
5.-67.5Geir BedinSkogn IL65.9090102.510510582.55
6.-67.5Reidar EldegårdIL Jotun63.607075807560.75
1.-75Manuel BezerraAK Fryktløs74.50135145150145103.81
2.-75Frank CederstrømSandnes AK74.1012012513013093.42
3.-75Ken OlsenKK-6774.20115120122.5122.587.94
4.-75Rune SørlieSkogn IL70.8011011512012089.16
5.-75Geir Runar KorvaldSande KK75.00115120122.512085.51
1.-82.5Frode GundersenSPUVI81.00145150150150101.61
2.-82.5Jarle UnnerudMoss SIK81.40142.5147.5150147.599.62
3.-82.5Rolf T. SalvesenSande KK82.00130137.514014094.14
4.-82.5Håvard FriisSPUVI80.4012513013012585.08
5.-82.5Trond Egil AavikNes SIL76.3011512012011580.98
6.-82.5Svein Ove BekheimHafslo IL80.50100102.510510068
1.-90Carl Olav ChristoffersenSande KK85.50172.5180185185121.4
2.-90Frank SmedhaugenOslo SK87.30162.5--162.5105.41
3.-90Bjørn David HansenSPUVI86.40135142.514514594.58
1.-100Morten HaugenSteinkjer SK99.90160165170165100.45
2.-100Ole Petter ElvekrokSande KK98.1013514515014588.94
3.-100Steinar WahlSkogstrand IL93.6012013013513584.55
1.-110Hogne SyversenIL National109.20180190190180106.16
2.-110Frode BagøienMelhus IL103.20150160170170102.22
3.-110Ronny MorterudBrumunddal AK105.4014515015515592.5
1.-125Kjetil TollefsenStavanger SK112.1016016517017099.48
Åpen herrer
1.-60Ketil Sten OlsenLenja AK59.6010011011511094.39
1.-67.5Terje ErlandsenKK-6767.00140145145140108.58
2.-67.5Magnar MidtbøVoss SK63.20115125127.5127.5103.84
3.-67.5Erik HermansenSande KK64.3011512012512096.3
4.-67.5Ulf AaslundNes SIL67.40115120122.512092.63
5.-67.5Mons Terje SkjelvikBergen Helsesportlag66.80100107.511011085.53
6.-67.5Dag EnghNes SIL61.108590959579.71
1.-75Arve Otto NundalIL Jotun74.90140145145145103.41
2.-75Tor Egil SkoglySPUVI74.90135145147.5145103.41
3.-75Sigve ValentinsenSandnes AK72.50130137.5142.5142.5104.03
4.-75Per HelgevoldStegaberg IL Helsesp73.60130135140140101.09
5.-75Arild HårklauBergen Helsesportlag72.2013013013013095.19
6.-75Lars MidtbøVoss SK70.50117.5125132.512593.16
--75Arne DybvikstrandKK-6775.0011511511500
1.-82.5Thore AasheimSPUVI80.90165172.5172.5165111.85
2.-82.5Carl Øystein GrueNes SIL81.60140147.5150150101.16
1.-90Ove HansenLenja AK90.00200200205205130.87
2.-90Knut JohansenLenja AK87.90190195195190122.8
3.-90Ole Harald OpsahlSande KK88.80150165170165106.06
4.-90Rune JohansenLenja AK87.10145150152.515097.43
5.-90Odd H. HellandStavanger SK87.1014514515014594.18
6.-90Roy TomterMoss SIK89.80145152.5152.514592.67
7.-90Karl Morten SundbyNes SIL89.1013013514014089.84
--90Tore KveimUlefoss AK90.0015015015000
1.-100Kent BakkenSPUVI99.50190195200195118.91
2.-100Leif SydengenAskim SK92.10180185190185116.75
3.-100Per Åge MadsenBrumunddal AK100.00165170172.5172.5104.98
4.-100Stein Erik JohannessenSande KK95.00160170175170105.74
5.-100Øyvind HansenSPUVI95.0014016016516099.52
6.-100Terje KvisvikKK-6796.00150157.516016099.06
1.-110Tormod EriksenSteinkjer SK101.10190200200190115.14
2.-110Jan KværnstuenSande KK107.90177.5185190185109.54
3.-110Ingar AndersenSPUVI105.00177.5182.5187.5182.5109.06
4.-110Tom EskildsenMandal SK105.80170177.5180180107.28
1.-125Øystein KveimUlefoss AK123.20200205210210120.04
2.-125Rolf LarsenMoss SIK110.50190200205200117.54
3.-125Per Ove ThuneHafslo IL112.9016016016016093.44
1.-125+Jan Werner MartinsenNes SIL125.40190195200195111.05
Veteran 40-49 herrer
1.-67.5Alf S. FredriksenFlekkefjord AK65.10100105107.5107.585.38
1.-82.5Torvid EskildsenMandal SK81.20140147.5150147.599.77
2.-82.5Jan SkjoldhorneSPUVI80.4012012513013088.48
3.-82.5Ronald GundersenBergen SK81.20120130132.513087.93
1.-90Arnfinn WosterSandnes AK89.8013514014014089.47
2.-90Nils DrolsumAK Fryktløs90.00132.5140140132.584.59
3.-90Odd EriksenAskim SK88.5012012513013083.72
4.-90Victor James WoodSokndal SK89.1012013013012077
1.-110Jørn HovdeNes SIL102.7014015015015090.36
2.-110Ove KnudsenSandnes AK101.1013013513513581.81
1.-125+Knut ÅsvangOslo SK129.00180192.5200192.5109.03
Veteran 50-59 herrer
1.-75Trygve NordtømmeKK-6773.109097.510097.570.75
1.-90Harald OlsenKK-6789.90110115117.5117.575.06

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1157FBirger Sundstøl