NM ungdom og junior



Fakta

Arrangør Skogstrand IL
Dato 06.02.1982
Stevnetype NM ungdom og junior
Sted Fredrikstad
Stevneleder Charles Flandorfer
Sekretær
Antall deltakere 43
Antall resultat 39

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 herrer
1.-56Roger BraboMoss VK55.40130130-8082.5----212.5195.5
2.-56Lars SkaiaaMoss VK54.90100110-70-----180167.09
3.-56Steinar VatneSkogstrand IL55.50110--57.5-----167.5153.83
1.-60Harald AllerstadFlekkefjord Atletklubb57.8090100-72.577.5----177.5156.73
2.-60Per M. RistvedtHolmestrand AK59.4080--8585----165142.03
1.-67.5Åge BjørgeSkogstrand IL66.10170--8085----255199.97
2.-67.5Jarle KarlsenHalden SI67.50147.5155-77.5-----232.5179.26
3.-67.5Knut Magne ÅrsethSpk Guard60.20135--92.5-----227.5193.44
4.-67.5Trond HaugeDrammen SI65.20120130-9092.5----222.5176.49
--67.5Morten OttesenDrammen SI66.80165180-------00
1.-75Terje EriksenKragerø AK73.50180190-105110----300216.84
2.-75Thorbjørn JuliussenIL Kraftsport74.60160160-130132.5----290207.41
3.-75Frode StrømlandFlekkefjord Atletklubb72.90140155-100110----265192.68
4.-75Arne EndresenFlekkefjord Atletklubb70.20135135-8592.5----227.5170.12
5.-75Thor MathisenSkogstrand IL67.70130140-8085----225173.07
1.-82.5Morten NilsenSkogstrand IL75.50160170-90100----270191.51
2.-82.5Melvin SkammelsrudHalden VK77.70130137.5-7582.5----220153.05
--82.5Finn-Roger GustavsenHalden VK79.70160160-------00
--82.5Morten RognerudRakkestad KK79.80160160-------00
1.-90Geir NyrønningDrammen SI87.50200210-100110----310200.85
2.-90Ichan KimOslo VK88.80210212.5215100107.5----310199.27
1.-100Johan SkammelsrudHalden VK90.60170180-9095----275174.98
2.-100Einar JansenHolmestrand AK98.80130140-100100----240146.78
Junior 19-23 herrer
1.-60Lars Rudolf KolstadUlefoss AK59.70140150-8590-180--420359.86
1.-67.5Arnstein VatleAskim SK66.50190--102.5107.5-190195200497.5388.25
2.-67.5Roger HornbergRakkestad KK66.80185--100107.5-190200-492.5382.92
3.-67.5Jan Petter StoaUlefoss AK66.80175--100107.5-185195205487.5379.03
4.-67.5Torgeir TønnesenSpk Guard67.50155--117.5--165175-447.5345.02
5.-67.5Jørn UlvenBrumunddal AK67.00145152.5-8590-165180180422.5327.69
1.-75Lars Erik SundetSkogstrand IL71.70185200-95100-190210225510375.36
2.-75Bjørn E. RuiUlefoss AK72.90170180-92.5100-180195205475345.37
3.-75Carl Prost HøstHalden VK73.10160165-112.5117.5-170185192.5475344.66
4.-75Morten AndersenSkogstrand IL74.90160165-97.5102.5-175185192.5460328.07
1.-82.5Morten HaugsengSandnes AK79.50185200-115122.5-230242.5247.5550376.97
2.-82.5Vidar MyrhagenBrumunddal AK77.00180190-115122.5-200210215510356.95
3.-82.5Arild SvendsenMoss VK80.30170170-105112.5-210225-507.5345.66
4.-82.5Roy BråthenDrammen SI80.10170180-102.5107.5-180190195467.5318.93
5.-82.5Thorgeir DahlenUlefoss AK81.00135150-100107.5-180190195440298.06
--82.5Hans-Petter AndersenDrammen SI75.20210210-------00
1.-90Øyvind OpheimBrumunddal AK89.20180195-120130-175185195520333.48
1.-100Pål HagelundDrammen SI99.30252.5262.5-142.5147.5-225232.5235640390.59
2.-100Tom PettersenDrammen SI98.00240250-145155-230240255625383.5
3.-100Morten NovumSPUVI90.30200210-110120-190200220520331.4

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1126I/1Arnulf Wahlstrøm
1177Charles Flandorfer
1200FVidar Tangen