Syd-Norsk Styrkeløft



Fakta

Arrangør Lenja AK
Dato 06.09.2014
Stevnetype Syd-Norsk Styrkeløft
Sted Gressvikhallen
Stevneleder Areli Moe / Nils Petter Knudsen
Sekretær Per-Ole Røed / Johan Vadtvet / Karen Hesthammer
Antall deltakere 70
Antall resultat 66

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-57Lena SjølSande KK55.90115120.5125757580.5130140.5145336395.91
2.-57Rebekka Bjellebø NilsenStavanger SK56.05110117.5122.5657075110120125312.5367.44
1.-72Silvia Kapstad*Førde IL69.60112.5121125758080151160162.5363.5363.06
2.-72Synne ValentinsenSandnes AK64.30115127.513562.567.572.5115125130332.5351.65
3.-72Marthe Engskar RamsrudOslo SK66.9011011512077.582.585110115120322.5331.27
1.-84Lisa Ollestad Hansen*Ganddal AK76.85100102.5107.562.56567.5115125130302.5283.29
Junior 19-23 damer
1.-57Hilde Mikkelsen Haugen*Brumunddal AK55.30100112.51154047.552.5100105107.5270320.84
1.-63Tonje K S JensenSande KK62.1097.510511067.57577.5112.5117.5117.5292.5317.6
2.-63Ruth Sandbak Berge*Bergen SK60.2090951004547.550117.5125130272.5303.02
3.-63Birgitte EngerOslo SK62.9592.597.51005052.552.592.597.597.5242.5260.59
--63Mari Egge JohnsenOslo SK61.95100105105707070---00
1.-72Inger-Lene Sunnarvik*Bergen SK69.7012013013582.587.592.5147.5155160382.5381.66
Åpen damer
1.-57Norunn Nielsen HolmvikKristiansand AK54.95117.5125127.567.572.577.5130140145340406.03
1.-63Tutta Kristine Hanssen*Moss SIK61.80125132.5137.5808590140152.5157.5385419.57
2.-63Sunniva Nordskog*Bjørgvin SK60.9097.5105107.5707577.5137.5150152.5332.5366.45
1.-72Vivian KolsrudBrumunddal AK70.8515016016595102.5105145152.5157.5425419.35
2.-72Renate EvertsenSandnes AK68.75127.513514095102.5107.5127.5137.5142.5385387.85
1.-84Kristin ThorvaldsenOslo SK76.8515516016582.58585142.5150152.5400374.6
2.-84Lene GranlyOslo SK82.95125125125757575140147.5155355318.58
1.84+Tonje Moltubakk HaugstadOslo SK84.55145150150858590125132.5140380337.78
2.84+Aleksandra Fredriksen*Bergen SK92.90105110120405060145160170350298.66
Veteran 40-49 damer
1.-57Monica S. Rasmussen*Bergen SK56.15100112.5112.5505560125135140300352.23
1.-63Olga Dreessen*IL Kraftsport60.9597.5100100657072.5127.5135142.5307.5338.68
1.-72Mette LoneSandnes AK67.30120130142.57077.585120137.5147.5375383.55
2.-72Karianne Slettemoen*Drammen SI71.758592.5100505557.5117.5122.5125280273.92
1.84+Irene Theodorsen*Frogner AK84.85606570455052.5100115125235208.52
Veteran 50-59 damer
1.-63Grethe Bøe*IL Kraftsport60.6072.575804547.550100107.5110237.5262.75
Veteran 60-69 damer
1.84+Marit Pettersen*Drammen SI90.3087.592.592.5505555125130-277.5239.45
Ungdom 14-18 herrer
1.-66Anders Borgersen*Drammen SI59.90859510065707595102.5110280239.18
1.-83Mats Bagstevold NæssLenja AK78.80135140150657072.5145160170392.5270.55
1.-93Emil Sæbø HenriksenStavanger SK89.30200200220120125125220235240565362.17
2.-93Jan Robin Lund*Lenja AK85.90120125130606565125140162.5325212.71
Junior 19-23 herrer
1.-74Sebastian Daudon BakkenOslo SK73.00180200210175--180190-575417.68
1.-83Nikolai SlettnesBrumunddal AK81.80235242.5250170175180205212.5215642.5432.66
2.-83Fredrik Våge Hovland*Førde IL82.30180190195125125127.5225237.5-552.5370.67
--83Thomas Steinnes NordqvistSande KK80.2020521522515515515520522522500
--83Halldor ArnasonStavanger SK81.30227.5227.5227.5137.5137.5137.5222.523523500
1.-93Jan A. Sobieski*Lørenskog AK87.75150152.5160115120122.5190205215485313.75
2.-93Henrik BorgersenDrammen SI90.50120127.5132.5100105110145155167.5405257.82
1.-105Christoffer HolmenSPUVI104.45240240260150160170220230240660395.14
2.-105Kim Andre Wollum*Stavanger SK104.25205212.5220145150150235247.5247.5600359.46
1.-120Fredrik SørbøSande KK115.05270292.5292.5215220220250260272.5745432.85
Åpen herrer
1.-74Yngve HopenOdin SK73.30190205210125135140210230230575416.42
1.-83Andreas JemtlandUlefoss AK80.70205215225162.5170175185200210610414.19
1.-93Kristian HellandStavanger SK91.90290305310215220220250260265785495.96
2.-93Marius JemtlandUlefoss AK92.35235247.5255195195205230240240682.5430.18
3.-93Vetle ValentinsenSandnes AK89.55215225230150155155200200210585374.4
4.-93Tage Sjøflot*Sande KK90.10135142.5147.5115120125165170170432.5275.94
1.-105Jon RamstadSPUVI102.50270285290240245250230240250785473.2
2.-105Rolf-Magne FrøyslandIL Kraftsport101.20260260260145147.5150235247.5255655396.73
3.-105Emanuel Tandrevold*Stavanger SK103.60180190200137.5145150220230245590354.24
1.-120Andreas HortenSande KK113.35300315325165172.5177.5260270285742.5433.1
2.-120Lars AnderssonDrammen SI114.20240242.5260150190200250280300740430.75
3.-120Alexander Klæboe*Oslo SK111.75150160170105112.5120160175180465272.35
1.120+Lars S. Kirkebøen*Sande KK157.70290307.5315170175175321340345817.5449.13
2.120+Robert Bekkeli Eide*Oslo SK123.90167.5180180115120120202.5212.5212.5485276.89
Veteran 40-49 herrer
--83Håvard Storhaug*Drammen SI82.85100102.5-16016016017018019000
1.-105Ingar Merli*Frogner AK103.65170180-130--260280280570342.17
1.120+Georg Øksendal*SPUVI127.40200220-191195200200220230635360.49
2.120+Bjarne Havnen*Drammen SI123.00175190200160172.5172.5175200212.5550314.49
3.120+Jo Aslaksen*IL Kraftsport146.20200207.5212.5130137.5140195195200545302.64
Veteran 50-59 herrer
1.-74Bjørn Astad*Oslo SK72.80125--110115120125--370269.29
1.-83Tor Egil SkoglySande KK78.30220240260150160170260285295725501.85
1.-93Sigve Valentinsen*Sandnes AK86.45200215220150158162.5210227.5242.5615.5401.37
2.-93Brynjulf Andreas Svorkmo*Drammen SI88.80120125130100105105160180190420269.98
1.-120Ronny AndersenLørenskog AK112.95235245250140152.5155220235237.5637.5372.24
1.120+Knut Olav HulbakvikenDrammen SI128.85300300320215215220300300310825467.36
Veteran 60-69 herrer
1.-93Per Nagy*Lørenskog AK92.30130135-100105107.5185195-435274.27
1.-120Kjetil LøvaasDrammen SI114.75180190200200205216210222230646375.58
2.-120Robert ØrenBergen SK107.807577.5-150155160190210215445263.57

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Bjørn AstadVeteran 50-5974Benkpress utstyrsfritt110kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Benkpress utstyrsfritt115kg
Bjørn AstadVeteran 40-4974Benkpress utstyrsfritt115kg
Bjørn AstadVeteran 40-4974Benkpress utstyrsfritt120kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Benkpress utstyrsfritt120kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Benkpress enkeltløft utstyrsfritt110kg
Bjørn AstadVeteran 40-4974Benkpress enkeltløft utstyrsfritt115kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Benkpress enkeltløft utstyrsfritt115kg
Bjørn AstadVeteran 40-4974Benkpress enkeltløft utstyrsfritt120kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Benkpress enkeltløft utstyrsfritt120kg
Emil Sæbø HenriksenUngdom 14-1893Markløft235kg
Emil Sæbø HenriksenUngdom 14-1893Markløft240kg
Georg ØksendalVeteran 40-49120+Benkpress utstyrsfritt191kg
Georg ØksendalVeteran 40-49120+Benkpress utstyrsfritt195kg
Grethe BøeVeteran 50-5963Markløft utstyrsfritt110kg
Grethe BøeVeteran 50-5963Markløft110kg
Grethe BøeVeteran 50-5963Sammenlagt utstyrsfritt235kg
Grethe BøeVeteran 50-5963Sammenlagt utstyrsfritt237.5kg
Hilde Mikkelsen HaugenJunior 19-2357Knebøy utstyrsfritt112.5kg
Hilde Mikkelsen HaugenJunior 19-2357Knebøy utstyrsfritt115kg
Inger-Lene SunnarvikJunior 19-2372Benkpress utstyrsfritt92.5kg
Inger-Lene SunnarvikJunior 19-2372Benkpress enkeltløft utstyrsfritt92.5kg
Inger-Lene SunnarvikJunior 19-2372Knebøy utstyrsfritt135kg
Inger-Lene SunnarvikJunior 19-2372Sammenlagt utstyrsfritt375kg
Inger-Lene SunnarvikJunior 19-2372Sammenlagt utstyrsfritt382.5kg
Kjetil LøvaasVeteran 60-69120Benkpress200kg
Kjetil LøvaasVeteran 60-69120Benkpress205kg
Kjetil LøvaasVeteran 60-69120Benkpress216kg
Kjetil LøvaasVeteran 60-69120Benkpress enkeltløft205kg
Kjetil LøvaasVeteran 60-69120Benkpress enkeltløft216kg
Kjetil LøvaasVeteran 60-69120Markløft222kg
Kjetil LøvaasVeteran 60-69120Markløft230kg
Kjetil LøvaasVeteran 60-69120Sammenlagt626kg
Kjetil LøvaasVeteran 60-69120Sammenlagt638kg
Kjetil LøvaasVeteran 60-69120Sammenlagt646kg
Knut Olav HulbakvikenVeteran 50-59120+Benkpress215kg
Knut Olav HulbakvikenVeteran 50-59120+Markløft310kg
Knut Olav HulbakvikenVeteran 50-59120+Sammenlagt825kg
Lars S. KirkebøenÅpen120+Markløft utstyrsfritt321kg
Lars S. KirkebøenÅpen120+Markløft utstyrsfritt340kg
Lena SjølUngdom 14-1857Knebøy120.5kg
Lena SjølUngdom 14-1857Markløft140.5kg
Lena SjølUngdom 14-1857Sammenlagt336kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Knebøy utstyrsfritt87.5kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Knebøy utstyrsfritt92.5kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Markløft utstyrsfritt125kg
Marit PettersenVeteran 50-5984+Markløft utstyrsfritt125kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Markløft125kg
Marit PettersenVeteran 50-5984+Markløft125kg
Marit PettersenVeteran 50-5984+Markløft130kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Markløft130kg
Marit PettersenVeteran 50-5984+Markløft utstyrsfritt130kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Markløft utstyrsfritt130kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Sammenlagt utstyrsfritt272.5kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Sammenlagt277.5kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Sammenlagt utstyrsfritt277.5kg
Marit PettersenVeteran 50-5984+Sammenlagt utstyrsfritt277.5kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Markløft140kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Markløft utstyrsfritt140kg
Olga DreessenVeteran 40-4963Benkpress utstyrsfritt72.5kg
Olga DreessenVeteran 40-4963Benkpress enkeltløft utstyrsfritt72.5kg
Olga DreessenVeteran 40-4963Sammenlagt utstyrsfritt307.5kg
Per NagyVeteran 60-6993Knebøy utstyrsfritt130kg
Per NagyVeteran 60-6993Knebøy utstyrsfritt135kg
Per NagyVeteran 60-6993Markløft utstyrsfritt185kg
Per NagyVeteran 60-6993Markløft utstyrsfritt195kg
Per NagyVeteran 60-6993Sammenlagt utstyrsfritt435kg
Sebastian Daudon BakkenJunior 19-2374Benkpress175kg
Sebastian Daudon BakkenJunior 19-2374Benkpress enkeltløft175kg
Sigve ValentinsenVeteran 50-5993Benkpress utstyrsfritt158kg
Sigve ValentinsenVeteran 40-4993Benkpress utstyrsfritt158kg
Sigve ValentinsenVeteran 40-4993Knebøy utstyrsfritt200kg
Sigve ValentinsenVeteran 50-5993Knebøy utstyrsfritt200kg
Sigve ValentinsenVeteran 40-4993Knebøy utstyrsfritt215kg
Sigve ValentinsenVeteran 50-5993Knebøy utstyrsfritt215kg
Sigve ValentinsenVeteran 50-5993Markløft utstyrsfritt210kg
Sigve ValentinsenVeteran 50-5993Markløft utstyrsfritt227.5kg
Sigve ValentinsenVeteran 50-5993Markløft utstyrsfritt242.5kg
Sigve ValentinsenVeteran 40-4993Markløft utstyrsfritt242.5kg
Sigve ValentinsenVeteran 50-5993Sammenlagt utstyrsfritt583kg
Sigve ValentinsenVeteran 40-4993Sammenlagt utstyrsfritt583kg
Sigve ValentinsenVeteran 40-4993Sammenlagt utstyrsfritt600.5kg
Sigve ValentinsenVeteran 50-5993Sammenlagt utstyrsfritt600.5kg
Sigve ValentinsenVeteran 40-4993Sammenlagt utstyrsfritt615.5kg
Sigve ValentinsenVeteran 50-5993Sammenlagt utstyrsfritt615.5kg
Silvia KapstadUngdom 14-1872Benkpress utstyrsfritt75kg
Silvia KapstadUngdom 14-1872Benkpress utstyrsfritt80kg
Silvia KapstadUngdom 14-1872Knebøy utstyrsfritt121kg
Silvia KapstadJunior 19-2372Markløft utstyrsfritt151kg
Silvia KapstadUngdom 14-1872Markløft utstyrsfritt151kg
Silvia KapstadUngdom 14-1872Markløft utstyrsfritt160kg
Silvia KapstadJunior 19-2372Markløft utstyrsfritt160kg
Silvia KapstadJunior 19-2372Markløft utstyrsfritt162.5kg
Silvia KapstadUngdom 14-1872Markløft utstyrsfritt162.5kg
Silvia KapstadUngdom 14-1872Sammenlagt utstyrsfritt352kg
Silvia KapstadUngdom 14-1872Sammenlagt utstyrsfritt361kg
Silvia KapstadUngdom 14-1872Sammenlagt utstyrsfritt363.5kg
Silvia KapstadJunior 19-2372Sammenlagt utstyrsfritt363.5kg
Sunniva NordskogÅpen63Markløft utstyrsfritt150kg
Tor Egil SkoglyVeteran 50-5983Markløft285kg
Tor Egil SkoglyVeteran 40-4983Markløft285kg
Tor Egil SkoglyVeteran 40-4983Markløft295kg
Tor Egil SkoglyVeteran 50-5983Markløft295kg
Tutta Kristine HanssenÅpen63Benkpress utstyrsfritt90kg
Tutta Kristine HanssenÅpen63Benkpress enkeltløft utstyrsfritt90kg
Tutta Kristine HanssenÅpen63Knebøy utstyrsfritt132.5kg
Tutta Kristine HanssenÅpen63Knebøy utstyrsfritt137.5kg
Tutta Kristine HanssenÅpen63Markløft utstyrsfritt152.5kg
Tutta Kristine HanssenÅpen63Markløft utstyrsfritt157.5kg
Tutta Kristine HanssenÅpen63Sammenlagt utstyrsfritt367.5kg
Tutta Kristine HanssenÅpen63Sammenlagt utstyrsfritt380kg
Tutta Kristine HanssenÅpen63Sammenlagt utstyrsfritt385kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer361FEgil Walseth
1Sidedommer122FEinar Johansen
1Sidedommer455I/2Bjørn Astad
1Teknisk kontrollør621RKetil Olsen
1Stevneleder185FNils-Petter Knudsen
2Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
2Sidedommer176FJan Monstad
2Sidedommer758FSten-Rune Refring
2Teknisk kontrollør809RAudhild Mathiesen
2Stevneleder753RAreli Moe
3Hoveddommer455I/2Bjørn Astad
3Sidedommer122FEinar Johansen
3Sidedommer361FEgil Walseth
3Teknisk kontrollør813RBente Saxegård
3Stevneleder185FNils-Petter Knudsen
4Hoveddommer210FBjørn Andreas Holmsen
4Sidedommer584FJan Roytvand
4Sidedommer233FSverre Paulsen
4Teknisk kontrollør621RKetil Olsen
4Stevneleder753RAreli Moe
5Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
5Sidedommer176FJan Monstad
5Sidedommer758FSten-Rune Refring
5Teknisk kontrollør809RAudhild Mathiesen
5Stevneleder185FNils-Petter Knudsen
6Hoveddommer455I/2Bjørn Astad
6Sidedommer361FEgil Walseth
6Sidedommer122FEinar Johansen
6Teknisk kontrollør813RBente Saxegård
6Stevneleder753RAreli Moe
7Hoveddommer210FBjørn Andreas Holmsen
7Sidedommer233FSverre Paulsen
7Sidedommer584FJan Roytvand
7Teknisk kontrollør621RKetil Olsen
7Stevneleder185FNils-Petter Knudsen
8Hoveddommer361FEgil Walseth
8Sidedommer122FEinar Johansen
8Sidedommer233FSverre Paulsen
8Stevneleder232I/2Jan Sjøl
9Hoveddommer210FBjørn Andreas Holmsen
9Sidedommer584FJan Roytvand
9Sidedommer758FSten-Rune Refring
9Teknisk kontrollør621RKetil Olsen
9Stevneleder232I/2Jan Sjøl