Syd-Norsk benkpress



Fakta

Arrangør Lenja AK
Dato 07.09.2014
Stevnetype Syd-Norsk benkpress
Sted Gressvikhallen
Stevneleder Jan Sjøl
Sekretær
Antall deltakere 26
Antall resultat 26

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
1.-72Elise MalmeSogndal IL70.10758082.582.582
Åpen damer
1.-84Areli MoeOslo SK79.857577.582.582.575.57
1.84+Maria BirkeliHalden SI91.0010510511511598.92
Veteran 50-59 damer
1.-57Audhild MathiesenLenja AK56.5072.57577.577.590.55
1.-63Lise EngnesSande KK62.557075808086.38
Veteran 60-69 damer
1.-57Tove HansenIL Kraftsport56.304547.55047.555.66
Junior 19-23 herrer
1.-105Andrew S E Andersen Eriksen*Lenja AK95.46150150155.515093.11
Åpen herrer
1.-59Fredrik Eskil MyrvangSogndal IL54.10155162.5162.5155146.03
1.-66Eilif EllefsenLenja AK63.6011011512011593.15
1.-93Tommy NavarseteSogndal IL92.95242.5247.5250250157.1
2.-93Roger NavarseteSogndal IL91.10240240253.5240152.28
3.-93Helge SvilandSandnes AK92.10225235235235148.31
1.-105Daniel Gromstad MartinussenAskim SK104.50192.5200205200119.72
Veteran 40-49 herrer
1.-83Espen KirkhaugSande KK80.10175185185175119.39
1.-93Stig FrøhoelAskim SK86.90195207.5217.5207.5134.94
1.-105Geir GregersenSande KK94.10210217.5225210131.19
2.-105Øystein Aas*Askim SK101.25185190.5195190.5115.37
3.-105Terje C. SamuelsenHalden SI102.80172.5177.5180177.5106.87
1.-120Olav KompelienBrumunddal AK119.75280300315.5300172.56
1.120+Runar SaxegårdLenja AK121.60190205205190108.91
Veteran 50-59 herrer
1.-93Sigve ValentinsenSandnes AK86.45210220225220143.46
1.-105Tor Granvang*Brumunddal AK102.25162.5172.5182.5172.5104.09
1.-120Yves FloreliusSande KK107.95207.5212.5220212.5125.8
Veteran 60-69 herrer
1.-74Arild BomarkSandnes AK73.40100105107.510575.97
2.-74Sverre Paulsen*Sande KK67.70556062.56046.15
1.-120Robert Øren*Bergen SK107.80130135137.5137.581.44

Rekrutt

KategoriNavnKlubbRepetisjoner
R1Emil Johannes SaxegårdLenja AK23
R2Anne Solveig Ingardatter MerliFrogner AK39

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Lise EngnesVeteran 50-5963Benkpress enkeltløft70kg
Lise EngnesVeteran 50-5963Benkpress enkeltløft75kg
Lise EngnesVeteran 40-4963Benkpress enkeltløft80kg
Lise EngnesVeteran 50-5963Benkpress enkeltløft80kg
Olav KompelienVeteran 40-49120Benkpress enkeltløft300kg
Robert ØrenVeteran 60-69120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt135kg
Robert ØrenVeteran 60-69120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt137.5kg
Tove HansenVeteran 60-6957Benkpress enkeltløft45kg
Tove HansenVeteran 60-6957Benkpress enkeltløft47.5kg
Øystein AasÅpen105Benkpress enkeltløft utstyrsfritt190.5kg
Øystein AasVeteran 40-49105Benkpress enkeltløft utstyrsfritt190.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
1Sidedommer758FSten-Rune Refring
1Sidedommer176FJan Monstad
1Teknisk kontrollør122FEinar Johansen
1Stevneleder232I/2Jan Sjøl
2Hoveddommer361FEgil Walseth
2Sidedommer210FBjørn Andreas Holmsen
2Sidedommer584FJan Roytvand
2Teknisk kontrollør621RKetil Olsen
2Stevneleder232I/2Jan Sjøl