KM Ungdom og junior



Fakta

Arrangør Moss SIK
Dato 16.05.1982
Stevnetype KM Ungdom og junior
Sted Moss
Stevneleder Arild Svensen
Sekretær Nina S. Larsen
Antall deltakere 27
Antall resultat 27

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-67.5Mette Lise PedersenSkogstrand IL65.60100112.5117.54042.545---155161.51
1.-75Kristin ForsbergSkogstrand IL72.00130140145505557.5---197.5192.76
Junior 19-23 damer
1.-56Grete GangnæsAskim SK54.60102.5107.5110505557.5122.5127.5130295354.06
Ungdom 14-18 herrer
1.-56Tor J. JohanssenAskim SK54.0075808057.562.565---145136.87
1.-60Steinar VatneSkogstrand IL59.50115120-6067.570---190163.29
2.-60Vidar AasvistadAskim SK59.0070808557.562.565---145125.6
1.-67.5Åge BjørgeSkogstrand IL66.601651751808087.590---265206.54
2.-67.5Tor MathisenSkogstrand IL66.40130140140808590---225175.79
3.-67.5Jan T. KristiansenAskim SK67.1080809562.57075---170131.7
1.-75Øystein KristiansenSkogstrand IL68.401101201259597.597.5---222.5169.77
1.-82.5Finn-Roger GustavsenHalden SI81.60165170175105110110---275185.46
2.-82.5Melvin SkammelsrudHalden SI80.50145155155808587.5---242.5164.9
1.-90Johan SkammelsrudHalden SI88.001801902008592.597.5---292.5188.93
2.-90Casper NilsenSkogstrand IL83.1013514014592.597.5102.5---247.5165.08
Junior 19-23 herrer
1.-60Steinar FredheimMoss SIK59.00160170180100110112.5170190202.5482.5417.94
2.-60Jan PetersenHalden SI59.8012513514067.572.575140145152.5360307.98
1.-67.5Atle AndersenLenja AK64.8018019019090100102.5210215220502.5400.64
2.-67.5Arnstein VatleSkogstrand IL65.70100130165708085180185195435342.82
3.-67.5Øivind BråtenAskim SK66.90115130155127.5132.5135140160170435337.82
4.-67.5Morten NilsenSkogstrand IL66.101601601659097.5100160172.5182.5432.5339.17
1.-75Geir Arne LundRakkestad KK74.20180190-100105110180190195480344.59
2.-75Carl Prost HøstHalden SI70.80165165175110115115185195200475352.93
1.-82.5Jonnar AntonsenNational82.50240250-130135140225240-605405.29
2.-82.5Per JohanssonRakkestad KK81.90160170180120130137.5190200210510343.18
1.-90Torbjørn LofstadSkogstrand IL88.30170180190115120125190205215525338.47
1.-100Runar AardalenSkogstrand IL96.80220235245120132.5135270285300652.5402.53
2.-100Christian FritznerHalden SI98.70140145150708080160170180400244.72

Rekorder

Grete Gangnæs
Benkpress 55, 57,5 og 60 kg (4.løft)
Markløft 127,5 og 130 kg

Steinar Fredheim
Benkpress 110 kg
Markløft 202,5 kg

Johan Skammelsrud
Knebøy 215,5 kg (4.løft)

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Sidedommer138FLeif Sydengen