RM Benkpress Region Vest



Fakta

Arrangør Bjørgvin SK
Dato 27.09.2014
Stevnetype RM Benkpress Region Vest
Sted Haukelandshallen, Sal 3
Stevneleder Bård A. Havnerås
Sekretær Helge Birkeland
Antall deltakere 29
Antall resultat 29

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-84Marie Elisabeth Oppedal*Bergen SK76.2062.567.57067.563.54
Junior 19-23 damer
1.-72Inger-Lene Sunnarvik*Bergen SK71.008590959593.59
Åpen damer
1.-57Triin Riikoja-Lid*Bjørgvin SK56.1027.530353035.25
1.-63Sunniva Nordskog*Bjørgvin SK61.6067.572.572.567.573.74
2.-63Ida Marie Rosnes*Bergen SK61.905055555054.42
1.-72Hanne Hagen Rotnes*Odin SK67.20758082.58081.91
1.84+Anette Broch Mathisen Tvedt*Bjørgvin SK86.404552.552.552.546.18
Veteran 40-49 damer
1.-63Marianne Engebø*Førde IL61.506062.5656571.1
Åpen herrer
1.-74Yngve Hopen*Odin SK72.5010011011511080.3
1.-83Andre Klingenberg*Odin SK75.50140152.5157.5157.5111.71
2.-83Magnus Eltvik Nygaard*Atlas SK80.1013014014514095.51
3.-83Tony Steien Tilrem*Atlas SK77.20110120-12083.84
4.-83Hans Engum*Bergen SK79.00105110112.5112.577.42
5.-83Christian Solheim*Bjørgvin SK81.608087.5909060.7
1.-93Knut Havnen Johansen*Bergen SK90.20130137.5137.513082.9
1.-120Stian Rotset*Bergen SK107.90137.514515014585.85
Veteran 40-49 herrer
1.-83Gisle Fjæren*Odin SK80.20112.5117.5120117.580.09
1.-105Reinhardt Sørensen*IL Jotun95.50127.5132.5132.5127.579.13
2.-105Asgeir Eide-Olsen*Bergen SK93.90115122.512512578.18
Veteran 50-59 herrer
1.-93Arve Otto Nundal*IL Jotun91.3012012013013082.39
1.-105Jarle Aaberg*Bjørgvin SK102.20150--15090.53
1.-120Bård Arve Havnerås*Bjørgvin SK113.2015016017017099.21
2.-120Bengt Eide-Olsen*Bergen SK107.5014515516015591.88
3.-120Ole Tilrem*Atlas SK111.0012012513012573.36
1.120+Morten Kaland*Bergen SK128.80162.5167.517017096.31
Veteran 60-69 herrer
1.-83Mons Terje Skjelvik*Bergen Helsesportlag75.708085909063.72
1.-93Arild Hårklau*Bergen SK86.80100107.5110107.569.95
1.-120Robert Øren*Bergen SK108.90125132.5138.5138.581.76
Veteran +70 herrer
1.-74Rolf A. Halvorsen*Odin SK72.3092.592.510010073.15

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Inger-Lene SunnarvikJunior 19-2372Benkpress enkeltløft utstyrsfritt95kg
Morten KalandVeteran 50-59120+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt162.5kg
Morten KalandVeteran 50-59120+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt167.5kg
Morten KalandVeteran 50-59120+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt170kg
Robert ØrenVeteran 60-69120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt138.5kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7074Benkpress enkeltløft utstyrsfritt100kg
Rolf A. HalvorsenVeteran 60-6974Benkpress enkeltløft utstyrsfritt100kg
Rolf A. HalvorsenVeteran 60-6974Benkpress enkeltløft utstyrsfritt92.5kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7074Benkpress enkeltløft utstyrsfritt92.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer590FRolf Arne Halvorsen
1Sidedommer589FTor Engevik
1Sidedommer720RArve Otto Nundal
1Sidedommer749FFrederik Engevik
2Hoveddommer690FOle Tilrem
2Sidedommer390FMons Terje Skjelvik
2Sidedommer589FTor Engevik
3390FMons Terje Skjelvik
3589FTor Engevik
3690FOle Tilrem