RM Øst Utstyrsfritt



Fakta

Arrangør Oslo SK
Dato 25.10.2014
Stevnetype RM Øst Utstyrsfritt
Sted Oslo
Stevneleder Kristin Thorvaldsen, Birgitte Enger, Lene Einarsen
Sekretær Karen Hesthammer
Antall deltakere 58
Antall resultat 55

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
1.-63Thea Caroline Granhus*IL Kraftsport63.00112.5117.5120606567.5115122.5127.5312.5335.63
1.-72Mariann E. Valderhaug*Oslo SK69.80100107.51156067.572.5132.5142.5150332.5331.44
2.-72Julie Berger Johansen*Askim SK71.80110120120455055120127.5132.5297.5290.93
3.-72Kristin Hagset*Lørenskog AK69.608087.592.552.55557.5110117.5122.5272.5272.17
4.-72Anne Caroline Thomlevold Tennøe*Lørenskog AK66.6075808552.557.557.58595105242.5249.92
Åpen damer
1.-57Isabel Kemp*Oslo SK54.6052.55557.537.54042.562.567.570167.5201.03
1.-63Olga Dreessen*IL Kraftsport62.4090951006567.570127.5135142.5312.5338.06
2.-63Inga Martine Jensen*Lenja AK62.40606572.547.552.55595100105232.5251.52
--63Mette Mikkelsen*Brumunddal AK62.7087.592.59567.572.572.511511511500
1.84+Maria Birkeli*Halden SI91.00---82.587.590---87.575.27
Veteran 40-49 damer
1.-72Lillian Dramsdahl*IL Kraftsport69.40808590657072.5135142.5145307.5307.75
1.-84Irene Theodorsen*Frogner AK83.7075859047.55052.5110120125260232.26
Veteran +70 damer
1.-63Jorunn Jacobsen*Oslo SK59.20---505052.5---52.559.15
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Jonas Einarsen*Halden SI67.6090100105808587.5120130135322.5248.36
1.-83Mats Bagstevold Næss*Lenja AK77.60110115-657075150162.5170352.5245.45
2.-83Oliver Buvarp Pettersen*Lenja AK77.00100110115758082.5130142.5147.5340237.97
3.-83Jørgen Roland*Oslo SK81.80---113117.5122.5---117.579.12
1.-93Andreas Johan Lorentzen*Tromsø Atletklubb92.00160170175.5112.5117.5120.5200210.5215503317.64
2.-93Jan Robin Lund*Lenja AK83.10110117.512057.56570130145160345230.12
1.-105Espen Vika*Bergen SK104.20160182.5182.57575-197.5200202.5437.5262.15
Junior 19-23 herrer
1.-83Jørgen Hylen-Aasen*Oslo SK82.60170180-115120-230230250525351.44
1.-93Magnus Gabrielsen*Nes SIL92.00160165170130137.5142.5210220220522.5329.96
--93Patryk Marek Zapala*Askim SK86.0017517518011011512022024024500
1.-120Richard Andre Gundersen*Oslo SK110.90160170180130135140190200207.5522.5306.71
Åpen herrer
1.-74Dan Børge Rudi*Oslo SK73.20172.5180185117.5117.5122.5210222.5230520376.95
1.-83Frode Hansen*Oslo SK81.80137.5145152.5105112.5117.5155165175445299.66
1.-93Fredrik Ingebrigtsen*Brumunddal AK91.70200207.5212.5185191200235245250648.5410.18
2.-93Martin August Størkson Kvile *Oslo SK90.80195202.5205160167.5167.5220--590375
3.-93Frode Flinth Westby*Halden SI90.00---150162.5170---170108.53
--93Nuno Correia*Oslo SK87.8014014014011011011518520020000
1.-105Rolf-Magne Frøysland*IL Kraftsport101.90215225232.5145150150245250255625377.56
2.-105Morten Olaussen*Nes SIL94.00200215230140150160200230240595371.88
3.-105Ole Adrian Pedersen*Moss SIK102.60190200207.5130135140200215225572.5344.99
4.-105Svein Erik Gjøsund*Oslo SK103.80197.5205210117.5125130215225227.5555333
5.-105Kim Nygård*Oslo SK102.20155162.5170140145150200207.5215530319.86
6.-105Robert Sefland*Nes SIL99.10155162.5170137.5142.5147.5195205210517.5316.09
7.-105Andre Hoffmann*Nes SIL94.70145152.5160140145150190200210510317.68
8.-105Jostein Häckert *Lenja AK94.60175182.5185105110112.5195200205500311.6
9.-105Mads Falch Jørgensen*Oslo SK103.20137.5147.5152.592.597.5100162.5172.5180432.5260.06
10.-105Christian Johansen*Oslo SK102.40100120145759595115150165385232.16
1.-120Øivind Back*Askim SK114.20225240245140147.5155260277.5285685398.74
2.-120Øystein Jensen*Oslo SK117.10160160170135140140200210215520300.72
1.120+Martin Borgland Rønning*Oslo SK158.80305312.5320240247.5247.5320320340.5872.5478.83
2.120+David Haraldsen*Moss SIK139.70280300320170180190300320320780436.02
Veteran 40-49 herrer
1.-93Håvard Storhaug*Drammen SI89.20105115125150160.5162.5170185185455.5292.11
1.-105Øystein Aas*Askim SK101.10180200-191195195200225-616373.3
1.-120Jarle Adolfsen*Askim SK114.30175185190150155155190202.5210550320.1
2.-120Jarle Damborsky*Frogner AK108.40175190-809095180190200470277.86
1.120+Alexander Nilsson*Askim SK123.40230245-180187.5195.5270280285712.5407.12
2.120+Kenneth Kvande*IL Kraftsport134.00190215225170177.5182.5250265275672.5378.42
3.120+Runar Saxegård*Lenja AK123.20---160165167.5---167.595.74
Veteran 50-59 herrer
1.-74Bjørn Astad*Oslo SK73.10130150-115120.5122.5140165175447.5324.71
1.-93Børre Borgersen*Drammen SI91.90130140150160165167.5140162.5-480303.26
1.-105Leif Sydengen*Askim SK99.10---150157.5157.5---157.596.2
2.-105Freddy Svendsen*Lenja AK102.00---140145152.5---14587.57
Veteran 60-69 herrer
1.-74Egil Walseth*Nes SIL68.40---9092.595---9572.49
1.-93Erik Borgan*Frogner AK86.40140150155110115120170180185460300.06
1.-120Kjetil Løvaas*Drammen SI115.30170185185157.5160162.5210220230575333.85

Rekrutt

KategoriNavnKlubbRepetisjoner
R2Anne Solveig Ingardatter MerliFrogner AK42
R2Daniel MartinsenNes SIL49

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Andreas Johan LorentzenUngdom 14-1893Knebøy utstyrsfritt175.5kg
Andreas Johan LorentzenUngdom 14-1893Markløft utstyrsfritt210.5kg
Andreas Johan LorentzenUngdom 14-1893Markløft utstyrsfritt215kg
Andreas Johan LorentzenUngdom 14-1893Sammenlagt utstyrsfritt498.5kg
Andreas Johan LorentzenUngdom 14-1893Sammenlagt utstyrsfritt503kg
Bjørn AstadVeteran 40-4974Benkpress utstyrsfritt120.5kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Benkpress utstyrsfritt120.5kg
Bjørn AstadVeteran 40-4974Benkpress utstyrsfritt122.5kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Benkpress utstyrsfritt122.5kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Benkpress enkeltløft utstyrsfritt120.5kg
Bjørn AstadVeteran 40-4974Benkpress enkeltløft utstyrsfritt120.5kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Benkpress enkeltløft utstyrsfritt122.5kg
Bjørn AstadVeteran 40-4974Benkpress enkeltløft utstyrsfritt122.5kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Knebøy utstyrsfritt150kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Markløft utstyrsfritt165kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Markløft utstyrsfritt175kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Sammenlagt utstyrsfritt412.5kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Sammenlagt utstyrsfritt437.5kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Sammenlagt utstyrsfritt447.5kg
Børre BorgersenVeteran 50-5993Benkpress utstyrsfritt160kg
Børre BorgersenVeteran 40-4993Benkpress utstyrsfritt160kg
Børre BorgersenVeteran 50-5993Benkpress utstyrsfritt165kg
Børre BorgersenVeteran 40-4993Benkpress utstyrsfritt165kg
Børre BorgersenVeteran 40-4993Benkpress utstyrsfritt167.5kg
Børre BorgersenVeteran 50-5993Benkpress utstyrsfritt167.5kg
Børre BorgersenVeteran 50-5993Benkpress enkeltløft utstyrsfritt167.5kg
Erik BorganVeteran 60-6993Knebøy utstyrsfritt140kg
Erik BorganVeteran 60-6993Knebøy utstyrsfritt150kg
Erik BorganVeteran 60-6993Knebøy utstyrsfritt155kg
Erik BorganVeteran 60-6993Sammenlagt utstyrsfritt445kg
Erik BorganVeteran 60-6993Sammenlagt utstyrsfritt455kg
Erik BorganVeteran 60-6993Sammenlagt utstyrsfritt460kg
Espen VikaUngdom 14-18105Markløft utstyrsfritt197.5kg
Espen VikaUngdom 14-18105Markløft utstyrsfritt200kg
Espen VikaUngdom 14-18105Markløft utstyrsfritt202.5kg
Fredrik IngebrigtsenÅpen93Benkpress utstyrsfritt191kg
Fredrik IngebrigtsenÅpen93Benkpress enkeltløft utstyrsfritt191kg
Håvard StorhaugVeteran 40-4993Benkpress utstyrsfritt160.5kg
Jorunn JacobsenVeteran 60-6963Benkpress enkeltløft52.5kg
Jorunn JacobsenVeteran 60-6963Benkpress enkeltløft utstyrsfritt52.5kg
Jorunn JacobsenVeteran +7063Benkpress enkeltløft52.5kg
Jorunn JacobsenVeteran +7063Benkpress enkeltløft utstyrsfritt52.5kg
Jørgen RolandUngdom 14-1883Benkpress enkeltløft utstyrsfritt113kg
Jørgen RolandUngdom 14-1883Benkpress enkeltløft utstyrsfritt117.5kg
Kjetil LøvaasVeteran 60-69120Benkpress utstyrsfritt157.5kg
Kjetil LøvaasVeteran 60-69120Benkpress utstyrsfritt160kg
Kjetil LøvaasVeteran 60-69120Markløft utstyrsfritt210kg
Kjetil LøvaasVeteran 60-69120Markløft utstyrsfritt220kg
Kjetil LøvaasVeteran 60-69120Markløft utstyrsfritt230kg
Kjetil LøvaasVeteran 60-69120Sammenlagt utstyrsfritt555kg
Kjetil LøvaasVeteran 60-69120Sammenlagt utstyrsfritt565kg
Kjetil LøvaasVeteran 60-69120Sammenlagt utstyrsfritt575kg
Lillian DramsdahlVeteran 40-4972Markløft utstyrsfritt145kg
Olga DreessenVeteran 40-4963Markløft utstyrsfritt142.5kg
Olga DreessenVeteran 40-4963Sammenlagt utstyrsfritt312.5kg
Øystein AasVeteran 40-49105Benkpress utstyrsfritt191kg
Øystein AasÅpen105Benkpress utstyrsfritt191kg
Øystein AasÅpen105Benkpress enkeltløft utstyrsfritt191kg
Øystein AasVeteran 40-49105Benkpress enkeltløft utstyrsfritt191kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1361FEgil Walseth
1Hoveddommer224FRune Johansen
1Sidedommer210FBjørn Andreas Holmsen
1Sidedommer758FSten-Rune Refring
1Stevneleder808FLene Einarsen
2455I/2Bjørn Astad
2138FLeif Sydengen
2Hoveddommer224FRune Johansen
2Sidedommer210FBjørn Andreas Holmsen
2Sidedommer758FSten-Rune Refring
2Stevneleder769FKristin Thorvaldsen