NM ungdom, junior og veteran



Fakta

Arrangør Odin SK
Dato 21.11.2014
Stevnetype NM ungdom, junior og veteran
Sted Bergen
Stevneleder Morten Novum / Jan Sjøl / Bjørn Astad
Sekretær Pål Nilsen / Jørn Høyset / Ove Johansen
Antall deltakere 159
Antall resultat 150

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-57Lena SjølSande KK56.15125132.51407580.582.5130141147.5368432.07
2.-57Rebekka Bjellebø NilsenStavanger SK56.99115122.5127.5707575120130135332.5385.9
3.-57Elise NovumSPUVI56.85100105107.557.56065859092.5260302.33
1.-63Synne ValentinsenSandnes AK62.56120132.5132.572.577.582.5110125138322.5348.2
2.-63Ragnhild Elise Dirdal*Sandnes AK59.177582.587.5556065120127.5132.5280315.56
3.-63Katrine Tuft*IL Kraftsport62.2777.582.58547.552.552.5105110112.5245265.46
1.-72Birgitte KielsenHommersåk AK71.82170177.5180105112.5117.5150157.5162.5460449.74
2.-72Marthe Engskar RamsrudOslo SK68.83117.5127.513577.582.585112.5120125345347.28
--72Silvia KapstadFørde IL70.6218018018011512012014515516500
--72Anna Dorthea EspevikOdin SK71.1518018018014014014013013514000
1.-84Lisa Ollestad HansenGanddal AK75.4713014015098102.5105125135140390369.29
2.-84Marie Elisabeth Oppedal*Bergen SK78.47110122.5122.562.572.577.5140152.5160335309.91
3.-84Mariell RoaldGiske SK82.5090100107.557.5657095102.5110280252
1.84+Audhild Margrete RuudAskim SK84.72170175180909090145160160430381.84
2.84+Alexandra StokkaSandnes AK95.27137.514515092.597.5100125132.5135385325.56
3.84+Oda Elise RefringMoss SIK85.56135142.5145707580115122.5132.5352.5311.54
Junior 19-23 damer
1.-52Karen HesthammerOslo SK51.56152.5160-858585140150155395495.65
2.-52Julie FosseideKK-6751.46130137.514067.57072.5130140140340427.28
1.-57Suzanne SvanevikOdin SK56.961451551557080100140150165.5390.5453.37
2.-57Hilde Mikkelsen HaugenBrumunddal AK55.92142.5150157.5707075130140145372.5438.77
3.-57Kristine LøvåsHommersåk AK56.74901001106572.580100107.5115287.5334.82
--57Kine BlummenfeltOdin SK56.56170177.5177.582.582.587.5150160162.500
1.-63Erle EngmarkOslo SK62.59167.5175177.5112.5117.5117.5175193193455491.08
2.-63Lise RønningKK-6761.69112.5120125657070125135145340371.04
3.-63Gunn Siri M. TjeltaGanddal AK61.40115122.5130657072.5125135140335366.89
4.-63Tonje K S JensenSande KK62.00120127.5130707575120130140330358.74
5.-63Thea Caroline Granhus*IL Kraftsport62.64110120125606567.5120127.5135312.5337.06
6.-63Mari Egge JohnsenOslo SK62.06100110115708085100110115310336.75
7.-63Ruth Sandbak Berge*Bergen SK61.5792.5100105455052.5120125135275300.55
8.-63Birgitte EngerOslo SK62.81105112.511552.5555592.597.5100267.5287.94
1.-72Marthe Stavik AasFræna AK70.97167.5172.5172.5100105105155160165432.5426.23
2.-72Kristin BakkeliOslo SK67.62140145150758085155162.5170380387.33
3.-72Karin EidhamarSandnes AK69.78130140150758085125135140375373.88
--72Inger-Lene SunnarvikBergen SK70.1017517518012512512515516517500
1.-84Inger Johanne RuudAskim SK82.85225235243135140145.5192.5208208573514.55
2.-84Kathrine HoåsKK-6777.89187.5195200137.5142.5146170180185522.5485.45
1.84+Kine Helene Fossbakk*TSI Styrkeløft96.93959511077.577.582.5130137.5142.5335281.63
Veteran 40-49 damer
1.-57Ann Kristin OlsenMoss SIK56.58130142.5142.597.597.5105125135137.5370431.83
2.-57Monica S. Rasmussen*Bergen SK56.05105112.5120556060130140.5145315.5370.96
1.-63Anita StavikFræna AK62.63155165170657070155160-390420.73
2.-63Olga Dreessen*IL Kraftsport60.2697.5102.510567.57072.5132.5140-305338.92
1.-72Inger Hedvig BrynAskim SK70.44150160165909597.5140150157.5405401.19
1.84+Eirin HerlandGanddal AK91.36125132.51409095100.5115125130370.5318.19
Veteran 50-59 damer
1.-63Grethe Bøe*IL Kraftsport62.0977.582.587.547.55050107.5112.5115252.5274.19
1.-72Gro-Berit StavheimSjøholt AK71.24145155162.5707575142.5152.5160382.5376
2.-72Lene EinarsenOslo SK70.51127.5132.5137.577.58080130135140357.5353.89
Veteran 60-69 damer
1.-57Tove HansenIL Kraftsport55.61455052.54547.55077.58085185218.87
1.84+Marit Pettersen*Drammen SI87.7385959552.552.557.5125130131278.5243.3
Ungdom 14-18 herrer
1.-66Benjamin DanielsenØksfjord AK65.49150170190110115120160185200470371.39
1.-74John Ivar PettersenSandnessjøen SK73.24190200205120127.5132.5190200205527.5382.23
2.-74Erik HermanseterAskim SK69.70180192.5200110115117.5180192.5202.5500375.95
3.-74Sigurd Bergersen Uldal*Kristiansand AK73.31170175175120120125190195195480347.57
1.-83Alexander LancasterGanddal AK81.13220227.5227.5150155158210220229614.5415.89
2.-83Markus Andreas BakkerudBrumunddal AK80.08160165172.5105110115170182.5187.5470320.68
3.-83Arild Sangolt*Odin SK79.20130140142.5107.5115120175185190452.5310.91
1.-93Karl Johan SalvanesStavanger SK92.53215222.5222.5170175180205212.5212.5595374.67
2.-93Emil Sæbø HenriksenStavanger SK86.62205220227.5120125130235242.5242.5580377.81
3.-93Aleksander Jensen*Kristiansand AK91.80165175182.5110115120200215220505319.21
4.-93Benjamin Bringsås*Oslo SK87.04135142.5150105112.5117.5200212.5220487.5316.73
--93Sondre Toft*Kristiansand AK92.64170170170112.5112.5115202.5212.521500
1.-105Theo Orstad*Stavanger SK101.87140152.5160809090205215220452.5273.4
1.-120Steinar Lunden StoråsFræna AK117.04280290300185195202.5250260260755436.69
--120Erik RøenSjøholt AK118.6028029029018018018028028028000
Junior 19-23 herrer
1.-66Ole Martin Hofseth*Bergen SK64.98175180185125130132.5175185187.5497.5395.71
1.-74Simon Bråthe JohansenLenja AK73.15220240245130135135240245247.5617.5447.87
2.-74Sebastian Daudon BakkenOslo SK73.26220230235175175180200205207.5617.5447.38
3.-74Jørgen Holmesland*Oslo SK73.35135145150120125130190200212.5475343.85
4.-74Jens GuddalBergen SK72.33140150160100100110200210212.5460336.35
1.-83Jonas Dalby MathisenOslo SK82.37255265270160167.5172.5240252.5257.5695466
2.-83Benjamin AfzalOdin SK81.27255260260170177.5177.5255255260692.5468.13
3.-83Håkon DanielsenØksfjord AK82.18240255262.5152.5160167.5235245250672.5451.58
4.-83Nikolai SlettnesBrumunddal AK81.93250260265175180185215215225665447.35
5.-83Roy Martin MalmoSkogn IL81.24215222.5227.5192.5202.5207.5230240242.5655442.91
6.-83Sondre GranheimSkogn IL81.59195205215190190195220230240640431.62
7.-83Jostein FiveltunKK-6779.32240240250137.5145145215227.5240615422.14
8.-83Lasse Falang Hoaas SPUVI78.18215230240145145150200210220600415.74
9.-83Ola GrenneSteinkjer SK81.76210220225140142.5145220230240600404.16
10.-83Kjell-Andre K. SangoltOdin SK80.75220230240150160165190200200580393.65
11.-83Fredrik Våge Hovland*Førde IL81.84187.5192.5195122.5127.5127.5227.5240245560376.99
12.-83Erik Skåla Ask*Bergen SK81.64195202.5212.5125135135220230230557.5375.87
13.-83Jørgen Gjerde*Fræna AK79.93170180180125130132.5185185195485331.3
1.-93Julian LysvandSteinkjer SK92.18295307.5317.5205212.5217.5292.5302.5323837.5528.38
2.-93André MidtbySandnes AK87.56300310310190197.5205280295300800518.08
3.-93Andreas AuklendSandnes AK90.94250260270200210220240250260740469.97
4.-93Daniel Storebø HammerslandOdin SK92.82270280285145150155232.5242.5255685430.73
5.-93Andreas Mannes AksdalHaugaland AK92.22245255260185192.5192.5220230237.5682.5430.45
6.-93Kristoffer LundGanddal AK91.14245255260167.5172.5175235250250677.5429.81
7.-93Swara Salim IbrahimOslo SK92.14225235242.5170170170260267.5272.5672.5424.35
8.-93Andreas Sebastian SundquistOslo SK90.90225237.5245140145150225240245640406.53
9.-93Ralf A. MaleFræna AK91.75195205212.5200200205195210220637.5403.09
10.-93Tarald Knudsen Øvrebø*Ganddal AK90.78200210220125135140220240250605384.54
11.-93Ole Henrik SandboSPUVI87.18225235242.5130140145190205210592.5384.65
12.-93Christoffer Lunde*Hommersåk AK88.44180190195120125125210215220530341.43
1.-105Joachim LindsethOslo SK101.81340355370.5225232.5245310343343943569.85
2.-105Erik FredriksenBrumunddal AK100.00330340340242.5252.5255.5272.5282.5285868528.26
3.-105Kim Andre WollumStavanger SK104.10280285290180185190260270280750449.55
4.-105Christoffer HolmenSPUVI103.49285285295170180190250260270735441.51
5.-105Knut Martin Haraldsen*Haugaland AK99.53220230-192.5202.5202.5250267.5275707.5431.36
6.-105Karl Christian JansenHalden SI102.95255257.5270185192.5200240250260705424.27
7.-105Wiggo KalsåsKK-67102.75275275300160160160235250257.5685412.58
8.-105Daniel Lima GrøttingGanddal AK99.39230242.5250165165175215230240647.5395.04
9.-105Robin Berg TinglumKK-6795.96190200210140145145190205210565349.85
10.-105Lars Markus Lerdahl*KK-67104.96130--157.5162.5165125--420250.99
1.-120Sebastian WhiteGanddal AK115.53297.5312.5320240247.5250285302.5320.5890.5516.76
2.-120Eivind OlsenHaugaland AK116.82285295302.5215215225245255262.5780451.39
3.-120Henrik JensvoldRøros SK119.00295305305195202.5207.5265272.5275780449.36
4.-120Karl Magne LundGanddal AK111.45280295310180180190250250275765448.44
5.-120Fredrik SørbøSande KK117.48270285300205215222.5250272.5272.5742.5429.09
6.-120Jostein Munz*KK-67114.86185195205137.5137.5145210222.5235585340
7.-120Stian Solhaug Stor-Re*Odin SK111.55155165170115125130200215230530310.58
8.-120Even Bless Liland*Odin SK119.20250262.5-100--125--487.5280.7
1.120+Joachim MerenyiHommersåk AK133.50280295305240250260230255265820461.66
2.120+Jørgen ImingenBrumunddal AK164.60265275285190197.5202.5215222.5227.5710387.59
3.120+Kevin Berg TinglumKK-67126.18230240245190195200230240250690392.47
-120+Niklas ZellinKK-67140.51395395-------00
Veteran 40-49 herrer
1.-74Ole Martin SøndervikSandnes AK72.71160167.5170120127.5130170180190475346.04
1.-83Geir Ottar OlsenMoss SIK82.48220225230142.5147.5150225240245607.5407.03
2.-83Kjell KorneliussenSandnes AK82.18210217.5217.5145150155215227.5235600402.9
3.-83Olav GjeitangerHommersåk AK81.05205210210130137.5137.5205215225550372.46
1.-93Geir GregersenSande KK91.69280300300200210220245260267.5760480.7
2.-93Svein Olav FarstadSKA-Fræna92.50200202.5220245250250220220230675425.12
3.-93Odd Karsten AndersenStavanger SK89.37230240255145152.5152.5260272.5275672.5430.87
4.-93Michael HellestøHommersåk AK92.40230230245155160165230240250660415.87
5.-93Roy Kjetil Danielsen*Sandnes AK88.68170182.5190135140145220245250585376.33
1.-105Paal SolbergIL Kraftsport104.71245245250190217.5220200220235670400.73
2.-105Jan Arne OlsenOdin SK102.73210215220147.5152.5152.5217.5225232.5600361.38
3.-105Arve Rønnekleiv*Sandnes AK101.19167.5175182.5117.5122.5125240252.5260565342.28
4.-105Asgeir Eide-Olsen*Bergen SK97.61175182.5182.5120125130185195202.5515316.57
1.-120Per Ove SjølSande KK118.91310330.5330.5210220235290307308.5820472.48
2.-120Harald Morten HaugMelhus IL112.55250265265225230235270285290780455.91
3.-120Vegard LillelerMelhus IL117.81220240-220240240220220240680392.7
1.120+Åge BerntsenMelhus IL147.62320342.5351215225235275290295871482.97
2.120+Thorleif ThorsenHaugaland AK146.42250250265210210220260285285730405.3
3.120+Runar SaxegårdLenja AK122.67190200210190190195220240245645369
4.120+Jo AslaksenIL Kraftsport144.66200215220150160160195200202.5582.5323.93
-120+Geir Arne Giseth Odin SK138.87325325330235--300--00
Veteran 50-59 herrer
1.-74Bjørn Astad*Oslo SK73.55135152.5157.5115125127.5165182.5187.5472.5341.33
1.-83Tor Egil SkoglySande KK77.30230255270150150160270300305715499.14
1.-93Sigve ValentinsenSandnes AK86.61270290300210217.5225.5260270275777.5506.54
2.-93Stig Rune NielsenSandnes AK91.78215225225150160165215220227.5602.5380.9
3.-93Atle Aamelfot*Bergen SK91.571201401558082.582.5170190192.5427.5270.56
1.-105Jarle Aaberg*Bjørgvin SK102.30180200202.5140150160210225230575346.84
2.-105Freddy SætherMelhus IL104.20200210210152.5157.5160205215220575344.54
1.-120Roger EriksenBrumunddal AK110.15240250255192.5200205230242.5250705414.68
2.-120Sven Jøran HaugenNes SIL115.56230240250180187.5190230240260680394.6
3.-120Bengt Eide-OlsenBergen SK109.60240250255170175185200215230630371.2
4.-120Ronny AndersenLørenskog AK114.80240245252.5180185-50--487.5283.38
1.120+Knut Olav HulbakvikenDrammen SI130.18310320330210215220300310.5315860.5486.61
Veteran 60-69 herrer
1.-66Sverre PaulsenSande KK65.858095102.5657577.5100125.5125.5270212.41
1.-83Sveinung EgelandHommersåk AK81.58195202.5202.5130137.5140220225230562.5379.41
1.-93Kjell Arne Bøe*SKA-Fræna90.33100120140150160170140160170460293.11
2.-93Finn BjerkIL Kraftsport90.70130140150125130137.5140150162.5442.5281.39
--93Per Nagy*Lørenskog AK91.75165175-------00
1.-105Rolf StenbergSande KK104.56245255265175185185255265276706422.47
2.-105Leif J. LillegårdMelhus IL102.20250260263.5180190.5190.5240250250683.5412.49
1.-120Robert ØrenBergen SK110.34150170190150160165190210215565332.16
Veteran +70 herrer
1.-74Rolf A. Halvorsen*Odin SK72.2790100107.59097.597.5125135137.5340248.78
1.-93Arnfinn SkadsemGanddal AK92.13160172.5180110117.5117.5155165170452.5285.53
1.-120Truls Kristensen*Askim SK111.74180192.5200117.5125125180195202.5527.5308.96

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Åge BerntsenVeteran 40-49120+Knebøy351kg
Aleksander JensenUngdom 14-1893Sammenlagt utstyrsfritt505kg
Alexander LancasterUngdom 14-1883Benkpress155kg
Alexander LancasterUngdom 14-1883Benkpress158kg
Alexander LancasterUngdom 14-1883Benkpress enkeltløft158kg
Alexander LancasterUngdom 14-1883Markløft229kg
Alexander LancasterUngdom 14-1883Sammenlagt605.5kg
Alexander LancasterUngdom 14-1883Sammenlagt614.5kg
Alexandra StokkaUngdom 14-1884+Benkpress100kg
Alexandra StokkaUngdom 14-1884+Benkpress92.5kg
Alexandra StokkaUngdom 14-1884+Benkpress97.5kg
Alexandra StokkaUngdom 14-1884+Benkpress enkeltløft100kg
Alexandra StokkaUngdom 14-1884+Benkpress enkeltløft92.5kg
Alexandra StokkaUngdom 14-1884+Benkpress enkeltløft97.5kg
Arild SangoltUngdom 14-1883Benkpress utstyrsfritt115kg
Arild SangoltUngdom 14-1883Benkpress utstyrsfritt120kg
Arild SangoltUngdom 14-1883Benkpress enkeltløft utstyrsfritt120kg
Audhild Margrete RuudUngdom 14-1884+Knebøy170kg
Audhild Margrete RuudUngdom 14-1884+Knebøy175kg
Audhild Margrete RuudUngdom 14-1884+Knebøy180kg
Audhild Margrete RuudUngdom 14-1884+Markløft145kg
Audhild Margrete RuudUngdom 14-1884+Markløft160kg
Audhild Margrete RuudUngdom 14-1884+Sammenlagt415kg
Audhild Margrete RuudUngdom 14-1884+Sammenlagt430kg
Benjamin BringsåsUngdom 14-1893Markløft utstyrsfritt220kg
Benjamin DanielsenUngdom 14-1866Benkpress115kg
Benjamin DanielsenUngdom 14-1866Benkpress120kg
Birgitte KielsenUngdom 14-1872Knebøy177.5kg
Birgitte KielsenUngdom 14-1872Knebøy180kg
Birgitte KielsenUngdom 14-1872Sammenlagt447.5kg
Birgitte KielsenUngdom 14-1872Sammenlagt455kg
Birgitte KielsenUngdom 14-1872Sammenlagt460kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Benkpress utstyrsfritt125kg
Bjørn AstadVeteran 40-4974Benkpress utstyrsfritt125kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Benkpress utstyrsfritt127.5kg
Bjørn AstadVeteran 40-4974Benkpress utstyrsfritt127.5kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Benkpress enkeltløft utstyrsfritt125kg
Bjørn AstadVeteran 40-4974Benkpress enkeltløft utstyrsfritt125kg
Bjørn AstadVeteran 40-4974Benkpress enkeltløft utstyrsfritt127.5kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Benkpress enkeltløft utstyrsfritt127.5kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Knebøy utstyrsfritt152.5kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Knebøy utstyrsfritt157.5kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Markløft utstyrsfritt182.5kg
Bjørn AstadVeteran 40-4974Markløft utstyrsfritt187.5kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Markløft utstyrsfritt187.5kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Sammenlagt utstyrsfritt450kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Sammenlagt utstyrsfritt467.5kg
Bjørn AstadVeteran 40-4974Sammenlagt utstyrsfritt467.5kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Sammenlagt utstyrsfritt472.5kg
Bjørn AstadVeteran 40-4974Sammenlagt utstyrsfritt472.5kg
Eirin HerlandVeteran 40-4984+Benkpress100.5kg
Eirin HerlandVeteran 40-4984+Benkpress enkeltløft100.5kg
Erik FredriksenJunior 19-23105Benkpress255.5kg
Erik Skåla AskJunior 19-2383Knebøy utstyrsfritt212.5kg
Even Bless LilandJunior 19-23120Knebøy utstyrsfritt262.5kg
Grethe BøeVeteran 50-5963Knebøy utstyrsfritt87.5kg
Grethe BøeVeteran 50-5963Markløft utstyrsfritt112.5kg
Grethe BøeVeteran 50-5963Markløft112.5kg
Grethe BøeVeteran 50-5963Markløft utstyrsfritt115kg
Grethe BøeVeteran 50-5963Markløft115kg
Grethe BøeVeteran 50-5963Sammenlagt utstyrsfritt245kg
Grethe BøeVeteran 50-5963Sammenlagt utstyrsfritt250kg
Grethe BøeVeteran 50-5963Sammenlagt utstyrsfritt252.5kg
Inger Johanne RuudJunior 19-2384Benkpress145.5kg
Inger Johanne RuudÅpen84Benkpress145.5kg
Inger Johanne RuudJunior 19-2384Benkpress enkeltløft145.5kg
Joachim LindsethJunior 19-23105Markløft343kg
Joachim LindsethJunior 19-23105Sammenlagt943kg
Julian LysvandJunior 19-2393Knebøy317.5kg
Julian LysvandJunior 19-2393Sammenlagt837.5kg
Jørgen HolmeslandJunior 19-2374Benkpress utstyrsfritt125kg
Karen HesthammerÅpen52Knebøy160kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Knebøy160kg
Karen HesthammerÅpen52Sammenlagt395kg
Karen HesthammerJunior 19-2352Sammenlagt395kg
Kjell Arne BøeVeteran 60-6993Benkpress utstyrsfritt150kg
Kjell Arne BøeVeteran 60-6993Benkpress utstyrsfritt160kg
Kjell Arne BøeVeteran 60-6993Benkpress enkeltløft utstyrsfritt150kg
Kjell Arne BøeVeteran 60-6993Benkpress enkeltløft utstyrsfritt160kg
Knut Martin HaraldsenJunior 19-23105Benkpress utstyrsfritt192.5kg
Knut Martin HaraldsenÅpen105Benkpress utstyrsfritt192.5kg
Knut Martin HaraldsenJunior 19-23105Benkpress utstyrsfritt202.5kg
Knut Martin HaraldsenÅpen105Benkpress utstyrsfritt202.5kg
Knut Martin HaraldsenJunior 19-23105Benkpress enkeltløft utstyrsfritt192.5kg
Knut Martin HaraldsenÅpen105Benkpress enkeltløft utstyrsfritt192.5kg
Knut Martin HaraldsenJunior 19-23105Benkpress enkeltløft utstyrsfritt202.5kg
Knut Martin HaraldsenÅpen105Benkpress enkeltløft utstyrsfritt202.5kg
Knut Martin HaraldsenJunior 19-23105Knebøy utstyrsfritt230kg
Knut Martin HaraldsenJunior 19-23105Markløft utstyrsfritt250kg
Knut Martin HaraldsenJunior 19-23105Markløft utstyrsfritt267.5kg
Knut Martin HaraldsenJunior 19-23105Markløft utstyrsfritt275kg
Knut Martin HaraldsenJunior 19-23105Sammenlagt utstyrsfritt682.5kg
Knut Martin HaraldsenJunior 19-23105Sammenlagt utstyrsfritt700kg
Knut Martin HaraldsenJunior 19-23105Sammenlagt utstyrsfritt707.5kg
Knut Olav HulbakvikenVeteran 50-59120+Benkpress220kg
Knut Olav HulbakvikenVeteran 50-59120+Knebøy310kg
Knut Olav HulbakvikenVeteran 50-59120+Knebøy330kg
Knut Olav HulbakvikenVeteran 50-59120+Markløft310.5kg
Knut Olav HulbakvikenVeteran 50-59120+Sammenlagt850kg
Knut Olav HulbakvikenVeteran 50-59120+Sammenlagt860.5kg
Lars Markus LerdahlJunior 19-23105Benkpress utstyrsfritt157.5kg
Lars Markus LerdahlJunior 19-23105Benkpress enkeltløft utstyrsfritt157.5kg
Leif J. LillegårdVeteran 60-69105Knebøy263.5kg
Leif J. LillegårdVeteran 50-59105Knebøy263.5kg
Lena SjølUngdom 14-1857Benkpress80.5kg
Lena SjølUngdom 14-1857Benkpress enkeltløft80.5kg
Lena SjølUngdom 14-1857Knebøy125kg
Lena SjølUngdom 14-1857Knebøy132.5kg
Lena SjølUngdom 14-1857Knebøy140kg
Lena SjølUngdom 14-1857Markløft141kg
Lena SjølUngdom 14-1857Markløft147.5kg
Lena SjølUngdom 14-1857Sammenlagt350.5kg
Lena SjølUngdom 14-1857Sammenlagt361.5kg
Lena SjølUngdom 14-1857Sammenlagt368kg
Lisa Ollestad HansenUngdom 14-1884Benkpress102.5kg
Lisa Ollestad HansenUngdom 14-1884Benkpress105kg
Lisa Ollestad HansenUngdom 14-1884Benkpress98kg
Lisa Ollestad HansenUngdom 14-1884Benkpress enkeltløft102.5kg
Lisa Ollestad HansenUngdom 14-1884Benkpress enkeltløft105kg
Lisa Ollestad HansenUngdom 14-1884Benkpress enkeltløft98kg
Marie Elisabeth OppedalUngdom 14-1884Markløft152.5kg
Marie Elisabeth OppedalUngdom 14-1884Markløft utstyrsfritt152.5kg
Marie Elisabeth OppedalUngdom 14-1884Sammenlagt utstyrsfritt322.5kg
Marie Elisabeth OppedalUngdom 14-1884Sammenlagt utstyrsfritt335kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Knebøy utstyrsfritt95kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Markløft utstyrsfritt131kg
Marit PettersenVeteran 50-5984+Markløft131kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Markløft131kg
Marit PettersenVeteran 50-5984+Markløft utstyrsfritt131kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Sammenlagt278.5kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Sammenlagt utstyrsfritt278.5kg
Marit PettersenVeteran 50-5984+Sammenlagt utstyrsfritt278.5kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Knebøy utstyrsfritt112.5kg
Monica S. RasmussenÅpen57Knebøy utstyrsfritt120kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Knebøy utstyrsfritt120kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Markløft utstyrsfritt140.5kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Markløft140.5kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Sammenlagt utstyrsfritt305kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Sammenlagt utstyrsfritt315.5kg
Ole Martin HofsethJunior 19-2366Benkpress utstyrsfritt125kg
Ole Martin HofsethJunior 19-2366Benkpress utstyrsfritt130kg
Ole Martin HofsethJunior 19-2366Benkpress enkeltløft utstyrsfritt125kg
Ole Martin HofsethJunior 19-2366Benkpress enkeltløft utstyrsfritt130kg
Ole Martin HofsethJunior 19-2366Knebøy utstyrsfritt175kg
Ole Martin HofsethJunior 19-2366Knebøy utstyrsfritt180kg
Ole Martin HofsethJunior 19-2366Markløft utstyrsfritt187.5kg
Ole Martin HofsethJunior 19-2366Sammenlagt utstyrsfritt485kg
Ole Martin HofsethJunior 19-2366Sammenlagt utstyrsfritt495kg
Ole Martin HofsethJunior 19-2366Sammenlagt utstyrsfritt497.5kg
Ole Martin HofsethÅpen66Sammenlagt utstyrsfritt497.5kg
Ragnhild Elise DirdalUngdom 14-1863Markløft utstyrsfritt120kg
Ragnhild Elise DirdalUngdom 14-1863Markløft utstyrsfritt127.5kg
Ragnhild Elise DirdalUngdom 14-1863Markløft utstyrsfritt132.5kg
Ragnhild Elise DirdalUngdom 14-1863Sammenlagt utstyrsfritt267.5kg
Ragnhild Elise DirdalUngdom 14-1863Sammenlagt utstyrsfritt275kg
Ragnhild Elise DirdalUngdom 14-1863Sammenlagt utstyrsfritt280kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7074Benkpress utstyrsfritt90kg
Rolf A. HalvorsenVeteran 60-6974Benkpress utstyrsfritt90kg
Rolf A. HalvorsenVeteran 60-6974Benkpress utstyrsfritt97.5kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7074Benkpress utstyrsfritt97.5kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7074Knebøy utstyrsfritt100kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7074Knebøy utstyrsfritt107.5kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7074Knebøy utstyrsfritt90kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7074Markløft utstyrsfritt125kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7074Markløft utstyrsfritt135kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7074Sammenlagt utstyrsfritt330kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7074Sammenlagt utstyrsfritt340kg
Rolf StenbergVeteran 60-69105Markløft276kg
Rolf StenbergVeteran 50-59105Markløft276kg
Roy Kjetil DanielsenVeteran 40-4993Markløft utstyrsfritt245kg
Roy Kjetil DanielsenVeteran 40-4993Markløft utstyrsfritt250kg
Sebastian Daudon BakkenJunior 19-2374Benkpress180kg
Sebastian Daudon BakkenJunior 19-2374Benkpress enkeltløft180kg
Sebastian WhiteJunior 19-23120Markløft320.5kg
Sigurd Bergersen UldalUngdom 14-1874Benkpress utstyrsfritt120kg
Sigurd Bergersen UldalUngdom 14-1874Benkpress enkeltløft utstyrsfritt120kg
Sigurd Bergersen UldalUngdom 14-1874Knebøy utstyrsfritt170kg
Sigurd Bergersen UldalUngdom 14-1874Markløft utstyrsfritt190kg
Sigurd Bergersen UldalUngdom 14-1874Sammenlagt utstyrsfritt480kg
Steinar Lunden StoråsUngdom 14-18120Sammenlagt745kg
Steinar Lunden StoråsUngdom 14-18120Sammenlagt755kg
Suzanne SvanevikJunior 19-2357Markløft165.5kg
Sveinung EgelandVeteran 60-6983Benkpress137.5kg
Sveinung EgelandVeteran 60-6983Markløft230kg
Sveinung EgelandVeteran 60-6983Sammenlagt557.5kg
Sveinung EgelandVeteran 60-6983Sammenlagt562.5kg
Sverre PaulsenVeteran 60-6966Benkpress75kg
Theo OrstadUngdom 14-18105Markløft utstyrsfritt205kg
Theo OrstadUngdom 14-18105Markløft utstyrsfritt215kg
Theo OrstadUngdom 14-18105Markløft utstyrsfritt220kg
Tor Egil SkoglyVeteran 50-5983Markløft300kg
Tor Egil SkoglyVeteran 40-4983Markløft300kg
Tove HansenVeteran 60-6957Benkpress45kg
Tove HansenVeteran 60-6957Benkpress47.5kg
Tove HansenVeteran 60-6957Markløft77.5kg
Tove HansenVeteran 60-6957Markløft80kg
Tove HansenVeteran 60-6957Markløft85kg
Truls KristensenVeteran +70120Knebøy utstyrsfritt200kg
Truls KristensenVeteran 60-69120Knebøy utstyrsfritt200kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer583FMarius Arnesen
1Sidedommer295I/2Tone Ingebretsen
1Sidedommer200I/1Vidar Tangen
1Teknisk kontrollør690FOle Tilrem
1Stevneleder186I/1, P/2Morten Novum
2Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
2Sidedommer236I/2Terje Sandbo
2Sidedommer614FHege Berge
2Teknisk kontrollør295I/2Tone Ingebretsen
2Stevneleder186I/1, P/2Morten Novum
3Hoveddommer551FAlexander Kirketeig
3Sidedommer614FHege Berge
3Sidedommer690FOle Tilrem
3Teknisk kontrollør236I/2Terje Sandbo
3Stevneleder186I/1, P/2Morten Novum
4Hoveddommer295I/2Tone Ingebretsen
4Sidedommer583FMarius Arnesen
4Sidedommer274FOve Johansen
4Teknisk kontrollør227I/2Egil Kroknes
4Stevneleder186I/1, P/2Morten Novum
5Hoveddommer236I/2Terje Sandbo
5Sidedommer690FOle Tilrem
5Sidedommer200I/1Vidar Tangen
5Teknisk kontrollør274FOve Johansen
5Stevneleder455FBjørn Astad
6Hoveddommer614FHege Berge
6Sidedommer551FAlexander Kirketeig
6Sidedommer583FMarius Arnesen
6Teknisk kontrollør455FBjørn Astad
6Stevneleder232I/2Jan Sjøl
7Hoveddommer232I/2Jan Sjøl
7Sidedommer651I/2Stian Botnen
7Sidedommer583FMarius Arnesen
7Teknisk kontrollør590FRolf Arne Halvorsen
7Stevneleder455FBjørn Astad
8Hoveddommer614FHege Berge
8Sidedommer690FOle Tilrem
8Sidedommer227I/2Egil Kroknes
8Teknisk kontrollør236I/2Terje Sandbo
8Stevneleder455FBjørn Astad
9Hoveddommer186I/1, P/2Morten Novum
9Sidedommer227I/2Egil Kroknes
9Sidedommer690FOle Tilrem
9Teknisk kontrollør651I/2Stian Botnen
9Stevneleder232I/2Jan Sjøl
10Hoveddommer295I/2Tone Ingebretsen
10Sidedommer455FBjørn Astad
10Sidedommer200I/1Vidar Tangen
10Teknisk kontrollør614FHege Berge
10Stevneleder232I/2Jan Sjøl
11Hoveddommer236I/2Terje Sandbo
11Sidedommer274FOve Johansen
11Sidedommer200I/1Vidar Tangen
11Teknisk kontrollør504I/1, P/2Pål Nilsen
11Stevneleder186I/1, P/2Morten Novum
12Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
12Sidedommer455FBjørn Astad
12Sidedommer274FOve Johansen
12Teknisk kontrollør295I/2Tone Ingebretsen
12Stevneleder232I/2Jan Sjøl
13Hoveddommer551FAlexander Kirketeig
13Sidedommer690FOle Tilrem
13Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
13Teknisk kontrollør590FRolf Arne Halvorsen
13Stevneleder455FBjørn Astad
14Hoveddommer551FAlexander Kirketeig
14Sidedommer504I/1, P/2Pål Nilsen
14Sidedommer690FOle Tilrem
14Teknisk kontrollør590FRolf Arne Halvorsen
14Stevneleder186I/1, P/2Morten Novum

Videoer (3)

Lise S. Rønning, Junior-NM 2014
Thorleif Thorsen NM U/J/V 2014
NM i styrkeløft – ungdom, junior og veteran 2014. Lars Markus Lerdahl 165kg utstyrsfri benkpress