Åpent stevne



Fakta

Arrangør Oslo SK
Dato 13.12.2014
Stevnetype Åpent stevne
Sted Oslo
Stevneleder Birgitte Enger, Anne Marie Hveding
Sekretær Anne Marie Hveding, Synøve Andersen
Antall deltakere 30
Antall resultat 29

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-63Julie Antonsen Oslo SK59.00105110112.5556065110120125292.5330.38
1.-72Marthe Engskar Ramsrud*Oslo SK68.1080859062.567.5708595100257.5261.16
Junior 19-23 damer
1.-72Anne Caroline Thomlevold Tennøe*Lørenskog AK65.308082.587.552.55557.595102.5105242.5253.53
1.-84Inga Eriksdóttir Lillejordet*Oslo SK77.80102.5107.511057.56062.5125132.5140302.5281.23
Åpen damer
1.-63Hege AugestadOslo SK62.5012012513047.552.557.5115125130307.5332.25
1.-72Kamilla Kolvig*IL Kraftsport71.20127.513513562.56567.5140150160362.5356.48
2.-72Ine Meling*Oslo SK71.20115115117.5606570120125130312.5307.31
3.-72Tina Skaaden*Oslo SK64.407077.582.537.542.547.5657075200211.28
1.-84Tonje Moltubakk HaugstadOslo SK82.20160167.5172.59095100135142.5147.5420378.71
2.-84Kristin ThorvaldsenOslo SK76.00160167.5172.582.58585140147.5-397.5374.8
3.-84Lene GranlyOslo SK83.80130135135808590145155160385343.73
4.-84Areli MoeOslo SK78.3012513013077.582.582.5122.5130135342.5317.26
Veteran 40-49 damer
1.84+Eva Engskar*Oslo SK86.508595105112.5115115130140147.5365320.91
Ungdom 14-18 herrer
--83Jørgen Roland*Oslo SK82.30162.5162.5172.5117.5125125---00
1.-93Henrik HagenOslo SK84.80200215230110120130200212.5225585385.63
2.-93Benjamin Bringsås*Oslo SK88.00145155165110117.5117.5215225230500322.95
Junior 19-23 herrer
1.-74Rovin Bhandari*Oslo SK67.80122.5130132.57582.587.5152.5160170385295.8
1.-83Bay Alexander Engebråten SætherOslo SK83.00240252.5252.5160167.5180215222.5230662.5442.22
2.-83Matheus Thrana*Oslo SK82.50150157.5160130132.5-165172.5180472.5316.53
1.-93Aron Dyb*Oslo SK92.40150165175130135140180200205505318.2
1.-105Joakim Sørensen Ingebrigtsen*Oslo SK103.90225240250145145160225250-610365.88
Åpen herrer
1.-83Fredrik Aasgaard*Oslo SK79.90195205212.5130137.5142.5215227.5240587.5401.38
1.-93Nuno Correia*Oslo SK89.70130140150110115115200210220460294.17
1.-105Johan VeinforsOslo SK100.00245255262.5135140142.5275285290695422.98
2.-105Jarle Svendsrud*Oslo SK96.4016517518095102.5105190202.5210492.5304.37
3.-105Christian Johansen*Oslo SK96.70145155167.5758095160170180442.5273.11
1.-120Erlend Weise*Nidarø SK113.70210220230157.5162.5165265280285672.5391.93
2.-120Alexander Klæboe*Oslo SK108.30160170175110117.5125160170182.5475280.92
1.120+Martin Borgland Rønning*Oslo SK164.10310320-240247.5250315332.5340900491.49
Veteran 40-49 herrer
1.-93Jostein NyhusOslo SK93.00---190205205---190119.36

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer583FMarius Arnesen
1Sidedommer210FBjørn Andreas Holmsen
1Sidedommer766RØystein Løndalen
1Stevneleder768FAnne Marie Hveding
2Hoveddommer455I/2Bjørn Astad
2Sidedommer563RHeidi Hille Arnesen
2Sidedommer806RJoachim Løkkevik