NM Benkpress



Fakta

Arrangør SK-92
Dato 20.08.1994
Stevnetype NM Benkpress
Sted Haugåsen skole
Stevneleder Arnulf Wahlstrøm, Nils-Peder Knudsen, Eva opland
Sekretær Lene Thøgersen, Nils-Petter Knudsen, Eva Opland
Antall deltakere 77
Antall resultat 72

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 herrer
1.-90Steve OlsenAlta AK89.90127.5132.5137.5137.587.84
2.-90Kim Due-SørensenIL Kraftsport83.3013013514013589.92
3.-90Mathias ØrenOdin SK85.5011512513011575.46
1.-100Knut NilssenUlefoss AK92.10150150160160100.98
Junior 19-23 herrer
1.-52Bjarne HamreVoss SK51.40657072.57069.53
1.-56Henrik OlsenVoss SK53.506062.5656561.93
1.-60Frode FrigstadKristiansand AK59.90130140145140119.59
2.-60Frode BerentsenSandnes AK59.409510511010590.38
3.-60Tommy NavarseteSogndal IL56.308590959586.03
4.-60Anders WalsethNes SIL59.2082.587.59087.575.56
1.-67.5Arve PedersenSokndal SK66.80135140140135104.96
2.-67.5Helge SvilandHommersåk AK65.9012012012512598.28
3.-67.5Tim JordanAskim SK66.6011512012512093.53
4.-67.5Vegeir KnudsenOslo SI67.5011512012512092.52
5.-67.5Ketil BergmannKK-6762.109092.59592.576.5
6.-67.5Dag JordanAskim SK67.209092.59592.571.58
7.-67.5Anders Christen VoldDrammen SI61.40859092.59075.18
--67.5Trond Karsten RamstadOdin SK67.509092.592.500
1.-75Håvard StorhaugDrammen SI73.50137.5142.5145145104.81
2.-75Marius ArnesenIL Kraftsport73.40135137.5142.5142.5103.1
3.-75Espen DalbergHurum S.K.72.80132.5137.5140140101.89
4.-75Thor HaslestadDrammen SI74.10130135140140100.6
5.-75Ståle SeterbøKristiansand AK73.40125132.5137.5132.595.86
6.-75David WestnesAskim SK71.10120125127.5127.594.43
7.-75Morten AgasøsterSandnes AK73.20122.5122.5127.5127.592.42
8.-75Ole Andreas ÅdnanesSandnes AK74.80127.5127.5132.5127.591.02
9.-75Thomas TresseltSPUVI75.00120120127.512085.51
10.-75Tore UggedalBrunholmen AK72.40115122.5127.511584.03
11.-75Geir HansenHurum S.K.72.80105110112.511080.06
12.-75Vidar JøssangSandnes AK74.009510010010071.93
--75Raymond OlsenBergen Helsesportlag75.0011511511500
1.-82.5Bjørn Henrik KvammeVoss SK80.40150157.5162.5162.5110.6
2.-82.5Anders EngelsvollIL Kraftsport79.80132.5140142.5142.597.44
3.-82.5Gorm Gudim Hurum S.K.80.1013014014014095.51
4.-82.5Knut Ole KoplandDrammen SI82.1013013514013590.71
5.-82.5Børre JensenNes SIL78.70112.511512012082.79
6.-82.5Asbjørn RandenOslo SI80.8011012012512081.42
7.-82.5Per Ivar HoelsengenNes SIL80.10112.5115117.5117.580.16
8.-82.5Kjetil PedersenOslo SK77.3011511511511580.28
--82.5Tor Egil SolliAskim SK77.50115117.5117.500
1.-90Bjørn Gunnar JohansenAskim SK89.20165175180180115.43
2.-90Bjørn Andreas Bull-HansenOslo SK89.90152.5157.5162.5162.5103.81
3.-90Pål GuddalAskim SK88.30152.5160162.5160103.15
4.-90Vegar OlsenUlefoss AK85.70140147.5147.5147.596.66
5.-90Roger KalsøyLenja AK88.10142.5147.5147.5142.591.98
6.-90Andre SolenRadøy AK88.90127.5137.514014089.94
1.-100Tom PalerudBrumunddal AK97.50157.5162.5167.5167.5103.01
2.-100Bjørge NæssIL Kraftsport94.80165170170165102.73
3.-100Tor Oskar RydheimKK-6796.90140147.515015092.49
4.-100Frode Endre MellingenRadøy AK91.70125127.5127.512579.06
Åpen herrer
1.-56Svein WalstadIL Kraftsport52.00102.5110112.5110107.94
1.-67.5Magnar MidtbøVoss SK66.70135140-135105.1
2.-67.5Ketil Sten OlsenLenja AK65.0012012513012599.4
3.-67.5Torvald HagenOslo SK67.30107.511011511588.88
4.-67.5Bjørn AstadOslo SI66.40100107.511011085.94
5.-67.5Per-Ole RøedAskim SK67.2087.592.5959573.51
1.-75Jonny BrudevoldStavanger SK74.60130135137.513596.55
2.-75Lars MidtbøVoss SK71.8012513013513095.58
3.-75Bertil StrømlandFlekkefjord AK71.70115120122.5122.590.16
4.-75Vidar Kristiansen-BakkeAskim SK74.40115120122.512085.99
--75Tor-Sigurd SimonsenAK Fryktløs74.6011512012000
1.-82.5Werner PorsvikBrumunddal AK82.50145152.5155152.5102.16
2.-82.5Egil KvammeRadøy AK80.10142.5147.5152.5147.5100.62
1.-90Frank GylandFlekkefjord AK86.50185185195195127.12
2.-90Erik StiklestadStavanger SK89.20160167.5175167.5107.42
3.-90Thomas DyrnesNes SIL84.5011011511511575.97
--90Manuel BezerraAK Fryktløs89.70190192.5192.500
1.-100Leif SydengenAskim SK96.40180190192.5192.5118.97
2.-100Nils EspeseterSogndal IL92.50190197.5197.5190119.66
3.-100Kjell SandmoLørenskog AK98.80170180182.5180110.09
4.-100Rune JohansenLenja AK91.40160165170165104.53
5.-100Trond Egil AavikNes SIL91.50130135137.513585.47
1.-110Kristian SaugBrumunddal AK107.10192.5195200200118.7
2.-110Finn-Roger GustavsenHalden SI105.50172.5177.5180180107.39
3.-110Ove NylundSokndal SK108.30170177.5180170100.54
1.-125Kjetil TollefsenStavanger SK125.00200207.5212.5207.5118.23
1.-125+Jan Olav VesterhusAK Fryktløs125.3016517518016593.98

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer200I/1Vidar Tangen
1Hoveddommer272FTorkjeld Jevne
1Sidedommer130FJohnny Simensen
1Sidedommer181FHenry Berg
1Sidedommer224FRune Johansen
1Sidedommer334RLars Bedin
1Stevneleder126I/1Arnulf Wahlstrøm