Regions Mesterskap i Styrkeløft



Fakta

Arrangør Bjørgvin SK
Dato 20.12.2014
Stevnetype Regions Mesterskap i Styrkeløft
Sted Haukelandshallen
Stevneleder Jarle Aaberg
Sekretær Christian Solheim
Antall deltakere 16
Antall resultat 16

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-63Marthine Myhr*Odin SK59.60657072.557.56567.58090100237.5266.17
Junior 19-23 damer
1.-57Kine BlummenfeltOdin SK56.30170177.5177.57582.582.5155162.5166418.5490.36
1.-72Inger-Lene SunnarvikBergen SK71.20170180180110117.5117.5160170177.5475467.12
Åpen damer
1.-63Ida Marie Rosnes*Bergen SK63.008092.595505557.5110120125275295.35
1.84+Heidi Jeanette Eriksen*Bjørgvin SK86.60110117.512057.56065120127.5130307.5270.23
Ungdom 14-18 herrer
1.-105Espen Vika*Bergen SK104.10160162.519095100105200222.5235512.5307.19
Junior 19-23 herrer
1.-105Ola A. N. Røyrvik*Førde IL103.80210220231140145147.5215220235585351
Åpen herrer
1.-74Yngve HopenOdin SK71.60200210-120130132.5230240-570419.92
1.-93Alexander KirketeigOdin SK93.00340.5350350242.5250250272.5285285855.5537.43
2.-93Kim Andre Blikås*Førde IL92.5080--180192.5195280282.5315552.5347.96
1.-120Mats Daniel Skrede*Førde IL107.70240255255160167.5172.5270280290687.5407.28
2.-120Ole Arvid Jensen Nyland*Førde IL112.80225232.5240135142.5150255265270660385.51
Veteran 50-59 herrer
1.-120Bengt Eide-Olsen*Bergen SK109.10195210.5-150157.5160210220220578341.02
Veteran 60-69 herrer
1.-66Rolf Stennes*Bergen SK65.0060657035354082.58590195155.06
1.-74Rolf A. Halvorsen*Odin SK72.9050607090100100125137.5-297.5216.31
1.-120Robert Øren*Bergen SK110.30125140155120130135175202.5210485285.18

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Alexander KirketeigÅpen93Knebøy340.5kg
Bengt Eide-OlsenVeteran 50-59120Knebøy utstyrsfritt210.5kg
Espen VikaUngdom 14-18105Knebøy utstyrsfritt190kg
Espen VikaUngdom 14-18105Markløft utstyrsfritt222.5kg
Espen VikaUngdom 14-18105Sammenlagt utstyrsfritt490kg
Espen VikaUngdom 14-18105Sammenlagt utstyrsfritt512.5kg
Kim Andre BlikåsÅpen93Benkpress utstyrsfritt192.5kg
Kim Andre BlikåsÅpen93Benkpress enkeltløft utstyrsfritt192.5kg
Kine BlummenfeltJunior 19-2357Markløft166kg
Marthine MyhrUngdom 14-1863Benkpress utstyrsfritt65kg
Marthine MyhrUngdom 14-1863Benkpress enkeltløft utstyrsfritt65kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7074Markløft utstyrsfritt137.5kg
Rolf StennesVeteran +7066Markløft utstyrsfritt82.5kg
Rolf StennesVeteran +7066Markløft90kg
Rolf StennesVeteran +7066Markløft utstyrsfritt90kg
Kine Blummenfelt, Markløft 166 Kg.
Espen Vika, Knebøy utstyrfritt 190 Kg.
Alexander Kirketeig, Knebøy, 340,5 Kg.
Kim Andre Bliksås, Benkpress utstyfritt, 192,5 Kg
Bengt Eide-Olsen, Knebøy utstyrfritt, 210,5 Kg.


Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer651I/2Stian Botnen
1Sidedommer589FTor Engevik
1Sidedommer690FOle Tilrem
1Stevneleder771RJarle Aaberg
2Hoveddommer651I/2Stian Botnen
2Sidedommer662FPer-A. Rozenbergs-Deem
2Sidedommer690FOle Tilrem
2Stevneleder774FChristian Solheim