Åpent stevne



Fakta

Arrangør Askim SK
Dato 20.12.2014
Stevnetype Åpent stevne
Sted Askim Treningssenter
Stevneleder Vidar kristiansen Bakke
Sekretær Inger Hedvig Bryn
Antall deltakere 31
Antall resultat 29

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Junior 19-23 damer
1.-72Sara D. GuddalAskim SK71.7015515516095100105110120130385376.84
2.-72Julie Berger Johansen*Askim SK71.20115122.5127.552.557.560125132.5137.5325319.61
3.-72 Ingvild Hansen*Askim SK65.3075808557.562.565100110117.5265277.06
Åpen damer
1.-72Jenny Marie Johansen*Askim SK69.109097.510567.572.575115122.5130310311.18
2.-72Thea Lysaker*Askim SK64.908087.587.542.547.550100115122.5260273.08
Veteran 40-49 damer
1.-84Rita Guddal*Askim SK75.3095102.510547.552.552.5100110112.5262.5248.93
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Hans Jørgen Fjeld*Askim SK58.9077.58590707577.5105112.5120282.5245.07
1.-74Erik Hermanseter*Askim SK69.601201301408595100160170-410308.61
1.-83Adnan Pilica*Askim SK81.40100110115657577.5120130140330222.88
1.-105Thomas Pedersen*Askim SK98.60110117.5125657580120135155360220.36
Junior 19-23 herrer
1.-83Jørgen Hylen-Aasen*Oslo SK82.40175182.5187.5115120122.5235250-557.5373.75
1.-93Jan Sigurd KarlsenAskim SK91.30235242.5245160160165230250250650411.97
2.-93Jan Erik Ødegård*Askim SK87.20160172.5177.5105112.5120155165175472.5306.7
Åpen herrer
1.-83Andreas JemtlandUlefoss AK81.50210220230170177.5182.5200212.5220622.5420.13
2.-83Arild Kolshus*Askim SK81.90185200207.5115120127.5240250257.5585393.65
3.-83Christopher Haugland*Ulefoss AK81.20165175182.5102.5110115200207.5212.5500338.2
1.-93Bo André BerganOslo SK92.90317.5330335200205207.5312.5--855537.37
2.-93Sturla Mæland AbrahamsenUlefoss AK92.20285300-220230230280290300830523.56
3.-93Marius Jemtland*Ulefoss AK92.00192.5202.5202.5162.5170175215230230577.5364.69
4.-93Jørgen Ringstad*Askim SK86.50160170175140150160180190200515335.73
5.-93Christian Veungen Berg*Ulefoss AK85.70155160170105112.5117.5195210-497.5326.01
6.-93Robert Brankovic*Askim SK90.50150160160112.5120120175185190452.5288.06
1.-105Bjørn Simen Rørvik*Ulefoss AK104.60190202.5-142.5147.5150252.5262.5267.5620371.01
2.-105Daniel Gromstad Martinussen*Askim SK101.30---155160165---16096.88
1.-120Øivind Back*Askim SK114.40240250255150160162.5280290301705410.24
Veteran 40-49 herrer
1.-105Øystein Aas*Askim SK101.20205215220190195195225240255660399.76
--105Ronny OlaisenIL Kraftsport103.80---270270----00
1.-120Jarle Adolfsen*Askim SK117.20185185195150155155200212.5212.5547.5316.56
2.-120Pål Guddal*Askim SK119.00---190200202.5---202.5116.66
-120+Alexander NilssonAskim SK123.50275275275215226230292.530030000
Veteran 50-59 herrer
1.-105Leif SydengenAskim SK98.40---190195195---190116.39

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer806RJoachim Løkkevik
1Sidedommer559I/1Per Øivind Fjeld
1Sidedommer601RVidar Kristiansen-Bakke