NM junior



Fakta

Arrangør Sande KK
Dato 22.02.1992
Stevnetype NM junior
Sted Sandehallen
Stevneleder Nils-Petter Knudsen
Sekretær Svein Arne Simensen
Antall deltakere 39
Antall resultat 36

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-56Eva EngskarOslo SK56.00135142.5142.57072.575125130135340400.04
1.-60Lene ØdegårdNes SIL57.10120120130606567.5125135-322.5373.71
2.-60Tone-Lill ArntsenSkogn IL57.3010511511547.552.555115122.5130297.5343.79
3.-60Heidi BergSPUVI59.30909010557.562.562.5100117.5132.5285320.65
1.-67.5Evelyn StureRadøy AK67.50115122.51256567.570115125132.5325331.7
2.-67.5Camilla AmundsenHalden SI65.70100110115505557.5135145152.5317.5330.45
3.-67.5Vibeke HaddalAlta AK61.4090901004550558595102.5252.5276.54
1.-75Kari Mette HansenHalden SI68.10100110112.5556065110115120292.5296.65
Junior 19-23 damer
1.-60Laila ThomassenAlta AK58.70858597.537.542.5458595100240272.16
Ungdom 14-18 herrer
1.-60Eivind W. AavikMandal SK59.70140145155859597.5140150160400342.72
--60Håvard SchancheRana KK60.00130130130------00
1.-67.5Didrik BrovoldBrumunddal AK67.50210--95--195--500385.5
2.-67.5Morten SyverstadDrammen SI67.50160--112.5--200--472.5364.3
3.-67.5Karl Magnus RundbergetSPUVI67.50165--90--195--450346.95
4.-67.5Robert HanssenHommersåk AK67.50170--95--185--450346.95
5.-67.5Fritz SeifertHalden SI67.50170--100--170--440339.24
6.-67.5John Anders NordbøHommersåk AK67.50150--82.5--165--397.5306.47
1.-75Tore RafossAskim SK75.00202.5--132.5--215--550391.93
2.-75Svein-Jonny MehammerStord SK75.00195--110--220--525374.12
3.-75Thomas JohansenFinnsnes KK75.00180--110--230--520370.55
4.-75Bjørn Henrik KvammeVoss SK75.00185--130--200--515366.99
5.-75Dag Erling EngbergSPUVI75.00195--95--205--495352.74
6.-75Jonny LeiråmoRana KK75.00195--95--185--475338.49
7.-75Tore TorsenRana KK75.00170--110--175--455324.23
8.-75Arild TorjusenMandal SK75.00182.5--97.5--167.5--447.5318.89
9.-75Fredrik C. AndersenSkogstrand IL75.00150--77.5--180--407.5290.38
Junior 19-23 herrer
1.-52Roy BrandtzægSteinkjer SK51.90145152.5157.577.577.582.5140145-380373.65
1.-60Geir Morten InderbergSteinkjer SK59.701501551608587.590155162.5167.5412.5353.43
2.-60Terje SøhoelAskim SK59.90120130137.5707580140165177.5382.5326.73
1.-67.5Jan Børre JohansenAskim SK66.70195202.5202.5100105105202.5215225520404.82
2.-67.5Pål VervikStavanger SK66.80185197.5200115120122.5180192.5197.5510396.53
3.-67.5Tore Andrè MihleSkogn IL66.60170180185100105107.5190207.5207.5492.5383.85
4.-67.5Thor Hilmar EnoksenSPUVI67.50160165172.5808587.5180195200460354.66
5.-67.5Bjørn LangelandSande KK65.10155155155859092.5175185190430341.51
1.-82.5Erik StiklestadVerdal IL81.30240250255130135140240252.5255640432.58
2.-82.5Boye ThorsenSPUVI78.30215225230112.5117.5120215227.5232.5582.5403.21
3.-82.5Per Ove SjølSande KK81.80205215220105110112.5230250255560377.1
--82.5Bjørn Rino LundHalden SI75.80200200-------00
--82.5Pål GuddalAskim SK79.70200205205------00

Rekorder

Roy Brandzæg Knebøy 4.løft 165,5 kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1135I/1Arne Vidar Stølan
1206Kjell Jevne
1210FBjørn Andreas Holmsen
1232I/2Jan Sjøl
1236I/2Terje Sandbo