RM Nordland



Fakta

Arrangør Rana KK
Dato 07.02.2015
Stevnetype RM Nordland
Sted Kraftsenteret
Stevneleder Morten Rygh
Sekretær Jørn Ove Sivertsen
Antall deltakere 16
Antall resultat 16

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-72Leni Hallvig Myrvoll*Brønnøy SK71.005562.5704045458095110220216.74
Junior 19-23 damer
1.-84Linda Zahl PedersenSandnessjøen SK83.70155162.5175558590140150160412.5368.49
Åpen damer
1.-57Lovise WikSandnessjøen SK55.65122.5127.51356567.570112.5117.5125320378.37
1.-72Anne Regine AdolfsenRana KK66.05115125135758085115125135335347.33
1.84+Heidi GundersenSandnessjøen SK86.401501601708590100140150160410360.68
Ungdom 14-18 herrer
1.-74John Ivar PettersenSandnessjøen SK72.55195207.5216125130132.5195205220551402.01
2.-74Audun Kvitvær*Rana KK71.7513514014587.59595140150160400294.24
Junior 19-23 herrer
1.-83Daniel LoganSandnessjøen SK80.80951001055562.562.5120130135302.5205.25
1.-120Christoffer NygårdRana KK110.85177.5185200115125132.5200215230562.5330.24
Åpen herrer
1.-93Kjell Hedgard HugaasSandnessjøen SK92.30205215225155165170160180200570359.39
1.-105Ole Jørgen ØstensenRana KK95.05225232.5237.5177.5182.5190210220230657.5408.9
2.-105Hans Martin Rygh*Rana KK98.20100142.5-102.5105107.5155160-407.5249.84
1.-120Henning Hansen*Bodø Atletklubb116.10160175190150160167.5175195210560324.58
Veteran 40-49 herrer
1.-74Frode LarsenRana KK73.45200212.5225130135140195205210552.5399.57
1.120+Kjell-Frode Skogsøy*Sandnessjøen SK128.80180200210150165-220235250610345.57
Veteran 50-59 herrer
1.-93Jan Edvard JensenRana KK92.45240260260180180180210220230670422.1

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
John Ivar PettersenUngdom 14-1874Knebøy216kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer783FEirik B. Olsen
1Sidedommer474FLine-Anita Andreassen
1Sidedommer473FJan-Roger Johansen
1Teknisk kontrollør668RJørn Ove Sivertsen
1Stevneleder284FMorten Rygh
2Hoveddommer284FMorten Rygh
2Sidedommer242FJan E. Jensen
2Teknisk kontrollør783FEirik B. Olsen
2Stevneleder474FLine-Anita Andreassen
2Stevneleder473FJan-Roger Johansen