RM SørVest



Fakta

Arrangør Ganddal AK
Dato 14.02.2015
Stevnetype RM SørVest
Sted Sørbøhallen
Stevneleder Jøren S. Eikeland
Sekretær Jan Kjetil Halvorsen
Antall deltakere 49
Antall resultat 49

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.84+Alexandra StokkaSandnes AK95.80135145150100105107.5125132.5137.5395333.38
Junior 19-23 damer
1.-57Rebekka Bjellebø NilsenStavanger SK55.40120127.5132.5707577.5125132.5137.5340403.44
1.-63Gunn Siri M. TjeltaGanddal AK62.00120120127.5657072.5125135137.5327.5356.03
2.-63Marte SveinsvollSandnes AK62.459097.5102.56065708592.5100272.5294.6
1.-72Karin EidhamarSandnes AK71.6513514515577.582.587.5130140145377.5369.65
1.-84Christina Øie Brommeland*Haugaland AK82.659097.5102.562.56567.5125135140310278.72
2.-84Lisa Ollestad HansenGanddal AK75.60---102.5107.5112.5---107.5101.68
Åpen damer
1.-57Norunn Nielsen HolmvikStavanger SK55.55125132.5135707575132.5142.5150352.5417.4
2.-57Liv Ryssdal Thorsen*Ganddal AK53.10707580656565100107.5110247.5303.58
3.-57Silje Egeland*Kristiansand AK56.65---657072.5---72.584.54
1.-63Malin Knutsen*Stavanger SK61.05110117.5117.562.56567.5150160-345379.53
2.-63Kristine LøvåsHommersåk AK58.9510010011572.577.580110115122.5315356.04
3.-63Sandra-Michelle Østenstad*Haugaland AK59.65100107.5112.56572.575100-112.5297.5333.2
1.-72Malin TjørhomSandnes AK64.15135142.515077.582.587.5140147.5155392.5415.81
Veteran 40-49 damer
1.84+Eirin HerlandGanddal AK93.30125135142.597.5102.5102.5115125132.5370315.2
Ungdom 14-18 herrer
1.-105Markus Haugen Jakobsen*Ganddal AK97.90175177.5190.5120132.5137.5175190200528324.14
Junior 19-23 herrer
1.-74Kolbjørn Kverme Ronold*Ganddal AK72.60150162.5165125132.5135225235237.5535390.18
2.-74Johan Carlos Roalkvam*Ganddal AK71.60120132.51407582.587.5150165177.5400294.68
1.-83Morten Pedersen*Haugaland AK78.05160167.5175115120125185200210505350.27
2.-83Marton Hodnefjell*Ganddal AK76.30115125130115125132.5160180210465327.45
3.-83Kristoffer Haaheim Thorvaldsen*Haugaland AK79.95145157.51658087.592.5180195205457.5312.47
1.-93Tarald Knudsen Øvrebø*Ganddal AK90.00200220225130137.5140200230252.5617.5394.21
2.-93Karl Johan SalvanesStavanger SK91.95100--175180180100--375236.85
3.-93Nicholas Anfinsen*Haugaland AK88.95110120130607080110120135325208.75
1.-105Kristoffer LundGanddal AK93.65240240-175180182.5230245255670419.49
2.-105Håvard Nicolaysen*Haugaland AK101.80192.5205210142.5155160215230235605365.66
3.-105Ravn Arvidsønn Lone Hurum*Stavanger SK103.15150160-127.5135140200210-505303.71
1.-120Karl Magne LundGanddal AK112.50295312.5312.5195200205270277.5287.5790461.83
2.-120Eivind OlsenHaugaland AK116.75290300307.5210217.5222.5260265272.5790457.25
3.-120Theo Orstad*Stavanger SK108.251501601658087.592.5205215222.5475280.96
Åpen herrer
1.-105Andreas Mannes AksdalHaugaland AK98.30265272.5280190195200230240245702.5430.56
1.-120Kim Andre WollumStavanger SK109.00285290300200210210260275275750442.65
2.-120Tor Herman Omland*Sandnes AK111.40240250270190200205260275285735430.93
3.-120Kjell Gunnar LindangerStavanger SK117.40260270280170175175260270280730421.94
Veteran 40-49 herrer
1.-83Olav GjeitangerHommersåk AK82.00210220225135145150215230235595400.08
2.-83Kjell KorneliussenSandnes AK82.15210210220150150157.5215225230595399.6
3.-83Kjell Ove Roseth*Haugaland AK82.60---150158158---150100.41
1.-93Roy Kjetil Danielsen*Sandnes AK88.95160180200130137.5140230242.5257.5597.5383.77
2.-93Odd Karsten Andersen*Stavanger SK90.80180190190125125130240251258566359.75
3.-93Frank Gyland*Kristiansand AK92.65---165172.5175---172.5108.55
4.-93Nils Magne Grude*Ganddal AK88.25---117.5125127.5---127.582.22
1.-105Roy DuåsHommersåk AK102.40245250252.5180185187.5245255260692.5417.58
1.-120Magnus Jacobsen*Sandnes AK116.40200202.5210140150160200220240600347.52
1.120+Thorleif ThorsenHaugaland AK148.40245257.5265212.5220225245260270760421.12
Veteran 50-59 herrer
1.-93Sigve ValentinsenSandnes AK87.10270285285210225.5233250260270780.5506.93
2.-93Stig Rune Nielsen*Sandnes AK92.90150160170115120125180195205500314.25
Veteran 60-69 herrer
1.-66Birger Sundstøl*Kristiansand AK65.55---758184---8466.33
1.-105Odd H. Helland*Stavanger SK94.90180190200140145150180190200535332.93
Veteran +70 herrer
1.-93Arnfinn Skadsem*Ganddal AK91.00127.514014587.592.597.5135150162.5400253.96

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Alexandra StokkaUngdom 14-1884+Benkpress105kg
Alexandra StokkaUngdom 14-1884+Benkpress107.5kg
Alexandra StokkaUngdom 14-1884+Benkpress enkeltløft105kg
Alexandra StokkaUngdom 14-1884+Benkpress enkeltløft107.5kg
Arnfinn SkadsemVeteran +7093Knebøy utstyrsfritt127.5kg
Arnfinn SkadsemVeteran +7093Knebøy utstyrsfritt140kg
Birger SundstølVeteran 60-6966Benkpress enkeltløft utstyrsfritt81kg
Birger SundstølVeteran 60-6966Benkpress enkeltløft utstyrsfritt84kg
Eirin HerlandVeteran 40-4984+Benkpress102.5kg
Eirin HerlandVeteran 40-4984+Benkpress enkeltløft102.5kg
Frank GylandVeteran 40-4993Benkpress enkeltløft utstyrsfritt172.5kg
Kolbjørn Kverme RonoldJunior 19-2374Benkpress utstyrsfritt132.5kg
Kolbjørn Kverme RonoldJunior 19-2374Markløft utstyrsfritt225kg
Kolbjørn Kverme RonoldJunior 19-2374Markløft utstyrsfritt237.5kg
Kolbjørn Kverme RonoldJunior 19-2374Sammenlagt utstyrsfritt522.5kg
Kolbjørn Kverme RonoldJunior 19-2374Sammenlagt utstyrsfritt535kg
Malin KnutsenÅpen63Markløft utstyrsfritt160kg
Markus Haugen JakobsenUngdom 14-18105Benkpress utstyrsfritt120kg
Markus Haugen JakobsenUngdom 14-18105Benkpress utstyrsfritt132.5kg
Markus Haugen JakobsenUngdom 14-18105Benkpress utstyrsfritt137.5kg
Markus Haugen JakobsenUngdom 14-18105Benkpress enkeltløft utstyrsfritt120kg
Markus Haugen JakobsenUngdom 14-18105Benkpress enkeltløft utstyrsfritt132.5kg
Markus Haugen JakobsenUngdom 14-18105Benkpress enkeltløft utstyrsfritt137.5kg
Markus Haugen JakobsenUngdom 14-18105Knebøy utstyrsfritt190.5kg
Markus Haugen JakobsenUngdom 14-18105Sammenlagt utstyrsfritt518kg
Markus Haugen JakobsenUngdom 14-18105Sammenlagt utstyrsfritt528kg
Odd Karsten AndersenVeteran 40-4993Markløft utstyrsfritt251kg
Roy Kjetil DanielsenVeteran 40-4993Markløft utstyrsfritt257.5kg
Sigve ValentinsenVeteran 50-5993Benkpress225.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer295I/2Tone Ingebretsen
1Sidedommer540RHenning Tornes
1Sidedommer641RKurt Stangenes
1Teknisk kontrollør790RRenate Evertsen
1Stevneleder578FJøren S. Eikeland
2Hoveddommer577RArne Sandstøl
2Sidedommer157RBirger Sundstøl
2Sidedommer578FJøren S. Eikeland
2Teknisk kontrollør794RKarl Magne Lund
3Hoveddommer607FAnders Fjogstad
3Sidedommer698FLoyd Georg Færøvik
3Sidedommer157RBirger Sundstøl
3Teknisk kontrollør675FKristoffer S. Eikeland
3Stevneleder578FJøren S. Eikeland
4Hoveddommer610FAlastair McColl
4Sidedommer577RArne Sandstøl
4Sidedommer366FSigve Valentinsen
4Teknisk kontrollør790RRenate Evertsen
4Stevneleder578FJøren S. Eikeland

Videoer (1)

Thorleif Thorsen RM Sør-vest 2015