RM Øst



Fakta

Arrangør Lenja AK
Dato 14.02.2015
Stevnetype RM Øst
Sted Gressvik
Stevneleder Rune Johansen
Sekretær P. Ø. Fjell, J. A. Vatvedt, A. M. Hveding
Antall deltakere 66
Antall resultat 62

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-47Eva Marie Olsen*Moss SIK46.303540403540455557.560140190.32
1.-63Julie Antonsen Oslo SK60.90110117.512557.56062.5115122.5125305336.14
1.-72Marthe Engskar Ramsrud*Oslo SK69.008592.510065707590100102.5277.5278.83
Junior 19-23 damer
1.-63Erle EngmarkOslo SK63.00167.5175180112.5115117.5170180185477.5512.84
2.-63Linn Hèlen Solbakken FjeldAskim SK61.307582.5905055608087.5100250274.15
1.-72Sara D. GuddalAskim SK72.00160167.5167.5105107.5107.5130140145407.5397.72
2.-72 Ingvild Hansen*Askim SK66.158087.592.56067.570105112.5120277.5287.41
3.-72Maria Vik Skau*Oslo SK69.3511012012547.552.560105112.5112.5277.5277.86
1.-84Julie Berger JohansenAskim SK73.30150157.5162.5707075125135140367.5354.49
2.-84Mari Fjell KaasaAskim SK75.508087.592.542.547.550105115125267.5253.24
Åpen damer
1.-63Tutta Kristine HanssenAskim SK59.90185185190127.5132.5137.5175180187.5510569.31
2.-63Hege AugestadOslo SK62.65125132.5140707575120127.5132.5335361.3
1.-72Anne Marie HvedingOslo SK71.70167.5175175102.5105107.5150160165432.5423.33
2.-72Jenny Marie JohansenAskim SK70.30140150157.592.595100130140147.5397.5394.28
3.-72Kamilla Kolvig*IL Kraftsport70.10130137.514062.56567.5150160165365362.77
4.-72Ingrid TonheimAskim SK71.3010511012062.567.567.5105115120292.5287.35
5.-72Thea LysakerAskim SK65.10115120120556065110120130290303.89
6.-72Camilla FredriksenAskim SK71.50---7582.582.5---7573.55
1.-84Heidi Hille ArnesenIL Kraftsport83.40150165172.595102.5102.5205212.5212.5465416.18
2.-84Lene GranlyOslo SK83.951401501559095105150157.5165415370.18
3.-84Ingvill LindisdatterIL Kraftsport82.8015016016577.582.587.5150160165407.5366.06
1.84+Eva EngskarIL Kraftsport86.40100110117.5140145145142.5150-412.5362.88
2.84+Maria BirkeliHalden SI90.10---105110117.5---11095.01
Veteran 40-49 damer
1.-72Inger Hedvig BrynAskim SK68.40155155155909090145152.5162.5397.5401.87
Veteran 50-59 damer
1.-63Grethe Bøe*IL Kraftsport62.1580858547.55050105110115.5243263.68
Ungdom 14-18 herrer
1.-66Jonas EinarsenHalden SI65.451301401459097.5102.5125135-372.5294.5
1.-74Mats Dragset *Moss SIK69.95130140150100105107.5150160165405303.67
--83Mats Bagstevold NæssLenja AK78.6018018018080808018020020000
1.-93Henrik HagenOslo SK87.25225237.5242.5120125125217.5222.5222.5585379.61
1.-105Thomas Pedersen*Askim SK98.10120130142.5808590140157.5165397.5243.83
2.-105Jarl Erik TveterLenja AK96.25120130130758080130140145350216.44
--105Håkon Hovland*Moss SIK102.40185195200135135135---00
Junior 19-23 herrer
1.-83Bay Alexander Engebråten Sæther*Oslo SK81.40177.5185190135142.5145185195200532.5359.65
1.-93Jan Sigurd KarlsenAskim SK92.30230240245160167.5175230245255667.5420.86
2.-93Jan Erik ØdegårdAskim SK88.20200225225130135135180190200545351.58
1.-105Joachim Lindseth*Oslo SK103.95245260270167.5177.5185270285300740443.78
2.-105Andrew S E Andersen Eriksen*Lenja AK97.70140150-140140142.5180190190470288.77
Åpen herrer
1.-66Hans Erik FolkesethHalden SI64.45235240245135140145250265265630504.57
1.-93Martin August Størkson Kvile Oslo SK90.90230240250190200200230240240680431.94
2.-93Arild KolshusAskim SK85.10225235240105115120220240242.5600394.74
3.-93Frode Flinth WestbyHalden SI89.70---195202.5202.5---195124.7
--93Bo André BerganOslo SK93.00322.5332.5332.5------00
1.-105Rolf-Magne FrøyslandIL Kraftsport101.15255265275155160160230240242.5675408.98
2.-105Andre HoffmannNes SIL98.50170180190135135140190200210540330.64
3.-105Daniel Gromstad MartinussenAskim SK103.75---202.5210210---210126.02
1.-120Øivind BackAskim SK113.50312.5320320195195200280292.5-787.5459.19
2.-120Per Georg HaslieLenja AK112.70---230232.5232.5---230134.39
--120Per Olav GrønningenFrogner AK116.80300300302.5185--245--00
1.120+Runar Saxegård*Lenja AK122.00---160170170---16091.65
Veteran 40-49 herrer
1.-66Eilif EllefsenLenja AK62.70---110115115---11594.3
1.-105Øystein Aas*Askim SK103.05205215220185190190240255262.5660397.06
2.-105Steinar Wigdahl*Askim SK104.15180190195142.5150155190205210555332.61
1.-120Pål Guddal*Askim SK119.10230250262.5185195200230250-707.5407.45
2.-120Jarle Adolfsen*Askim SK117.78185192.5200150155155205215220570329.18
1.120+Alexander Nilsson*Askim SK126.70235245252.5185197.5200270280-720409.18
2.120+Jo AslaksenIL Kraftsport141.80210220220150155162.5190200205570317.95
Veteran 50-59 herrer
1.-74Bjørn Astad*Oslo SK73.40145160-115125-175192.5205477.5345.47
1.-83Tormod Andersen*Lenja AK81.75150172.5180110120132.5170200202.5502.5338.48
2.-83Hogne Syversen*Lenja AK82.60---132.5137.5137.5---132.588.7
1.-105Freddy Svendsen*Lenja AK104.30165165165135135140190200205505302.5
2.-105Bjørn Flem*Askim SK104.90150152.5-145150155150--455272
3.-105Rune JohansenLenja AK104.70---182.5187.5187.5---182.5109.17
1.-120Ronny Andersen*Lørenskog AK114.95190202.5212.5130140145190200202.5557.5323.96
Veteran 60-69 herrer
1.-93Per Nagy*Lørenskog AK92.90135150-55--200205-390245.12
1.-105Leif SydengenAskim SK100.15150170-185190.5192.5200210-570.5346.98
1.-120Truls Kristensen*Askim SK112.85160175180120127.5132.5180192.5200500292.05

Rekrutt

KategoriNavnKlubbRepetisjoner
R1Emil Johannes SaxegårdLenja AK22
R2Anne Solveig Ingardatter MerliFrogner AK44

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Alexander NilssonVeteran 40-49120+Benkpress utstyrsfritt197.5kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Knebøy utstyrsfritt160kg
Bjørn AstadVeteran 40-4974Markløft utstyrsfritt192.5kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Markløft utstyrsfritt192.5kg
Bjørn AstadVeteran 50-5974Sammenlagt utstyrsfritt477.5kg
Bjørn AstadVeteran 40-4974Sammenlagt utstyrsfritt477.5kg
Eva EngskarVeteran 40-4984+Benkpress140kg
Eva EngskarVeteran 40-4984+Benkpress145kg
Eva EngskarVeteran 40-4984+Benkpress enkeltløft140kg
Eva EngskarVeteran 40-4984+Benkpress enkeltløft145kg
Grethe BøeVeteran 50-5963Markløft115.5kg
Grethe BøeVeteran 50-5963Markløft utstyrsfritt115.5kg
Hogne SyversenVeteran 50-5983Benkpress enkeltløft utstyrsfritt132.5kg
Joachim LindsethJunior 19-23105Knebøy utstyrsfritt245kg
Joachim LindsethJunior 19-23105Knebøy utstyrsfritt260kg
Joachim LindsethJunior 19-23105Knebøy utstyrsfritt270kg
Joachim LindsethJunior 19-23105Markløft utstyrsfritt285kg
Joachim LindsethJunior 19-23105Sammenlagt utstyrsfritt725kg
Joachim LindsethJunior 19-23105Sammenlagt utstyrsfritt740kg
Leif SydengenVeteran 60-69105Benkpress190.5kg
Leif SydengenVeteran 60-69105Benkpress enkeltløft190.5kg
Pål GuddalVeteran 40-49120Knebøy utstyrsfritt262.5kg
Per NagyVeteran 60-6993Markløft utstyrsfritt200kg
Ronny AndersenVeteran 50-59120Knebøy utstyrsfritt212.5kg
Tormod AndersenVeteran 50-5983Knebøy utstyrsfritt172.5kg
Tormod AndersenVeteran 50-5983Knebøy utstyrsfritt180kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer200I/1Vidar Tangen
1Sidedommer361FEgil Walseth
1Sidedommer583FMarius Arnesen
1Teknisk kontrollør176FJan Monstad
1Stevneleder224FRune Johansen
2Hoveddommer758FSten-Rune Refring
2Sidedommer712FMartin Borgland Rønning
2Sidedommer210FBjørn Andreas Holmsen
2Teknisk kontrollør809RAudhild Mathiesen
2Stevneleder224FRune Johansen
3Hoveddommer138FLeif Sydengen
3Sidedommer207FAtle Edvardsen
3Sidedommer200I/1Vidar Tangen
3Teknisk kontrollør176FJan Monstad
3Stevneleder224FRune Johansen
4Hoveddommer583FMarius Arnesen
4Sidedommer758FSten-Rune Refring
4Sidedommer210FBjørn Andreas Holmsen
4Teknisk kontrollør809RAudhild Mathiesen
4Stevneleder224FRune Johansen
5Hoveddommer361FEgil Walseth
5Sidedommer712FMartin Borgland Rønning
5Sidedommer583FMarius Arnesen
5Teknisk kontrollør176FJan Monstad
5Stevneleder224FRune Johansen
6Hoveddommer758FSten-Rune Refring
6Sidedommer361FEgil Walseth
6Sidedommer200I/1Vidar Tangen
6Teknisk kontrollør176FJan Monstad
6Stevneleder224FRune Johansen

Videoer (1)