RM vest utstyrsfritt styrkløft



Fakta

Arrangør Styrkeløftregion Vest
Dato 18.04.2015
Stevnetype RM vest utstyrsfritt styrkløft
Sted Bergen
Stevneleder Stian Botnen
Sekretær Helge Birkeland
Antall deltakere 22
Antall resultat 22

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-57Seline Sighaug Magnussen*Bryggen SK56.2695102.510542.547.550100105110265310.66
1.-63Marthine Myhr*Odin SK61.6567.577.582.5606667.5100110115265289.33
Junior 19-23 damer
1.-63Rikke Sofie Amundsen *Bergen SK62.269095-5052.5-125135140282.5306.12
2.-63Stella Eide-Olsen*Bergen SK59.4250556042.547.547.57077.585187.5210.62
Åpen damer
1.-63Triin Riikoja-Lid*Bjørgvin SK61.303542.5503032.535758592.5175191.91
1.84+Heidi Jeanette Eriksen*Bjørgvin SK86.80112.5117.5122.56062.565122.5130-317.5278.7
Veteran 40-49 damer
1.-72Anne Sofie Engan*Bjørgvin SK67.3650606547.55052.58090100215219.75
Ungdom 14-18 herrer
1.-93Benjamin Teigland Jakobsen*Atlas SK89.67150160170110115120180190195475303.81
Åpen herrer
1.-74Andre Klingenberg*Odin SK73.88180195202.5147.5155160200220222.5570410.46
2.-74Yngve Hopen*Odin SK72.901451551658595100220225230485352.64
1.-83Magnus Eltvik Nygaard*Atlas SK80.80157.5170180130142.5142.5200220225530359.61
1.-93Bjarte Waldemarsen*Bergen SK91.60200205210150160-225240245605382.84
2.-93Erik Skåla Ask*Bergen SK92.18202.5215220130135135230240250590372.23
3.-93Miran Klepo*Bjørgvin SK91.30170185195150160170190200200545345.42
1.-105Rastislav Siska Simonsen*Bjørgvin SK99.60175190195120125130230240250575350.52
2.-105Knut Havnen Johansen*Bergen SK93.25150160175115125130210230240545341.93
1.120+Petter Elvebakk*Bjørgvin SK145.10175185195150155160225245260615341.88
Veteran 40-49 herrer
1.-83Gisle Fjæren*Odin SK82.90140150155115115120160172.5175450300.6
1.-105Sven Eirik Utsi*Bjørgvin SK102.50200220220150160170240265280625376.75
1.120+Geir Arne Giseth *Odin SK136.90230250260175180180270290310735412.11
Veteran 50-59 herrer
1.-120Bengt Eide-Olsen*Bergen SK109.15190200210145155162.5190205220577.5340.67
Veteran 60-69 herrer
1.-120Robert Øren*Bergen SK109.85130150170120130135180205212.5517.5304.65

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Andre KlingenbergÅpen74Benkpress utstyrsfritt155kg
Marthine MyhrUngdom 14-1863Benkpress utstyrsfritt66kg
Marthine MyhrUngdom 14-1863Benkpress utstyrsfritt67.5kg
Marthine MyhrUngdom 14-1863Benkpress enkeltløft utstyrsfritt66kg
Marthine MyhrUngdom 14-1863Benkpress enkeltløft utstyrsfritt67.5kg
Rikke Sofie Amundsen Junior 19-2363Markløft utstyrsfritt135kg
Rikke Sofie Amundsen Junior 19-2363Markløft utstyrsfritt140kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer771RJarle Aaberg
1Sidedommer589FTor Engevik
1Sidedommer690FOle Tilrem
1Stevneleder651I/2Stian Botnen
2Hoveddommer390FMons Terje Skjelvik
2Sidedommer749FFrederik Engevik
2Sidedommer771RJarle Aaberg
2Stevneleder651I/2Stian Botnen