Nasjonalt ungdom og junior 2015



Fakta

Arrangør IL Kraftsport
Dato 13.06.2015
Stevnetype Nasjonalt ungdom og junior 2015
Sted Skedsmokorset
Stevneleder Bjørn Astad
Sekretær Pål Nilsen
Antall deltakere 18
Antall resultat 17

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-63Kristine RøenSjøholt AK60.00607080303537.5708090195217.41
Junior 19-23 damer
1.-72Maria Vik SkauOslo SK70.40152.5162.5170707580127.5127.5135380376.58
1.-84Birgitte KielsenHommersåk AK75.40180190200125130135165175180515487.96
2.-84Mari Thorshaug FjellAskim SK76.4012513513562.567.567.5125132.5137.5340319.57
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Chido Nnoli*Oslo SK73.4018018019092.592.5100200220230512.5370.79
2.-74Oliver Buvarp PettersenLenja AK72.80160165170859092.5160170182.5445323.87
3.-74Patryk Pucinski*Fræna AK69.20110120120758080130140150340257.07
Junior 19-23 herrer
1.-74Simon Bråthe JohansenLenja AK73.50250255255130135140240252.5255645466.21
2.-74Jørgen Holmesland*Oslo SK72.10150155157.5125127.5135195200200485355.51
1.-83Nikolai SlettnesBrumunddal AK82.00260270275185185192.5215227.5232.5700470.68
2.-83Yanzhe BekkemoenBrumunddal AK79.30160172.5180110117.5122.5150165167.5465319.22
--83Jostein FiveltunKK-6780.90235247.525514514514522524024000
1.-93Kristian Lorentzen*Fræna AK85.90130140150130130142.5160175185465304.34
1.-105Erik FredriksenBrumunddal AK102.40327.5340340255262.5270270290302.5900542.7
2.-105Swara Salim IbrahimOslo SK100.80252.5260260187.5195200240250255710430.76
1.-120Olve HeitmannIL Kraftsport117.40192.5202.5210165172.5172.5270285300660381.48
1.120+Erik Røen*Sjøholt AK126.00232.5240245147.5152.5155280280290672.5382.59
2.120+Nikolai Refshal Hansen*Lenja AK122.50210225232.5150160162.5225230237.5617.5353.4

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Chido NnoliUngdom 14-1874Knebøy utstyrsfritt180kg
Chido NnoliUngdom 14-1874Knebøy utstyrsfritt190kg
Chido NnoliUngdom 14-1874Markløft utstyrsfritt200kg
Chido NnoliUngdom 14-1874Markløft utstyrsfritt220kg
Chido NnoliUngdom 14-1874Markløft utstyrsfritt230kg
Chido NnoliUngdom 14-1874Markløft230kg
Chido NnoliUngdom 14-1874Sammenlagt utstyrsfritt482.5kg
Chido NnoliUngdom 14-1874Sammenlagt utstyrsfritt502.5kg
Chido NnoliUngdom 14-1874Sammenlagt utstyrsfritt512.5kg
Erik FredriksenJunior 19-23105Benkpress262.5kg
Erik FredriksenJunior 19-23105Benkpress270kg
Nikolai Refshal HansenJunior 19-23120+Benkpress utstyrsfritt160kg
Nikolai Refshal HansenJunior 19-23120+Benkpress utstyrsfritt162.5kg
Nikolai Refshal HansenJunior 19-23120+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt162.5kg
Simon Bråthe JohansenJunior 19-2374Knebøy250kg
Simon Bråthe JohansenJunior 19-2374Markløft252.5kg
Simon Bråthe JohansenJunior 19-2374Markløft255kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
1Sidedommer200I/1Vidar Tangen
1Sidedommer236I/2Terje Sandbo
1Teknisk kontrollør805ROlga Dreessen
1Stevneleder455FBjørn Astad
2Hoveddommer236I/2Terje Sandbo
2Sidedommer227I/2Egil Kroknes
2Sidedommer200I/1Vidar Tangen
2Teknisk kontrollør808FLene Einarsen
2Stevneleder455FBjørn Astad