Syd-norsk benkpress utstyrsfritt



Fakta

Arrangør Sande KK
Dato 05.09.2015
Stevnetype Syd-norsk benkpress utstyrsfritt
Sted Sandehallen
Stevneleder Geir Gregersen
Sekretær Morten Engnes
Antall deltakere 27
Antall resultat 26

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektBenkpressTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-63Lena Sjøl*Sande KK57.557077.58377.589.26
Åpen damer
1.-57Silje Egeland*Kristiansand AK55.8567.5757567.579.59
1.-72Maren Njøs Kurdøl*Sande KK69.706065706564.86
Veteran 50-59 damer
1.-57Audhild Mathiesen*Lenja AK56.105557.5606070.5
Veteran +70 damer
1.-63Jorunn Jacobsen*Oslo SK60.40555657.55662.12
1.-84Anne Mari Clausen*Oslo SK81.6047.550505045.26
Ungdom 14-18 herrer
1.-83Jacob Florelius*Sande KK80.60115120125.512081.54
2.-83Benjamin Gabriel Havnen*Drammen SI74.30556062.56043.04
Junior 19-23 herrer
1.-83Theo K. Grønvold*Sande KK81.25120140142.514094.65
2.-83Ilya Grønvold*Sande KK78.90809092.59061.99
1.-105Andrew S E Andersen Eriksen*Lenja AK99.00145152.5155152.593.19
Åpen herrer
1.-83Kim Gundersen*Ulefoss AK82.20170182.5193182.5122.53
2.-83Hogne Syversen*Lenja AK82.8514014514514093.55
1.-93Marius Jemtland*Ulefoss AK92.40167.5175175167.5105.54
1.-105Martin Audil Martinsen*Lenja AK105.00152.5162.5170170101.59
2.-105Kim Nygård*Oslo SK102.60140147.5147.5147.588.88
1.-120Lars Andersson*Drammen SI119.25170180182.5182.5105.08
1.120+Runar Saxegård*Lenja AK120.1016016517016091.97
Veteran 40-49 herrer
--83Håvard Storhaug*Drammen SI82.6015015015000
1.-93Frank Gyland*Kristiansand AK93.00170175177.5175109.94
1.120+Bjørn Grønvold*Sande KK154.05195205205205113
2.120+Alexander Nilsson*Askim SK127.80195202.5202.5195110.64
3.120+Bjarne Havnen*Drammen SI123.4517018018017097.12
4.120+Kurt Einar Voldseth*SKA-Fræna120.2015016016516091.95
Veteran 50-59 herrer
1.-105Alf Granvang*Brumunddal AK98.80175185193185113.15
Veteran 60-69 herrer
1.-74Sverre Paulsen*Sande KK72.106067.57067.549.48
1.-83Arild Bomark*Sandnes AK82.0095951009563.88

Rekrutt

KategoriNavnKlubbRepetisjoner
R2Emil Johannes SaxegårdLenja AK19
R1Yasmina Juliette HavnenDrammen SI30

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Audhild MathiesenVeteran 50-5957Benkpress enkeltløft utstyrsfritt55kg
Audhild MathiesenVeteran 50-5957Benkpress enkeltløft utstyrsfritt57.5kg
Audhild MathiesenVeteran 50-5957Benkpress enkeltløft utstyrsfritt60kg
Frank GylandVeteran 40-4993Benkpress enkeltløft utstyrsfritt175kg
Hogne SyversenVeteran 50-5983Benkpress enkeltløft utstyrsfritt140kg
Jorunn JacobsenVeteran 60-6963Benkpress enkeltløft utstyrsfritt55kg
Jorunn JacobsenVeteran 60-6963Benkpress enkeltløft55kg
Jorunn JacobsenVeteran +7063Benkpress enkeltløft utstyrsfritt55kg
Jorunn JacobsenVeteran +7063Benkpress enkeltløft55kg
Jorunn JacobsenVeteran +7063Benkpress enkeltløft56kg
Jorunn JacobsenVeteran 60-6963Benkpress enkeltløft56kg
Jorunn JacobsenVeteran 60-6963Benkpress enkeltløft utstyrsfritt56kg
Jorunn JacobsenVeteran +7063Benkpress enkeltløft utstyrsfritt56kg
Lena SjølUngdom 14-1863Benkpress enkeltløft utstyrsfritt70kg
Lena SjølUngdom 14-1863Benkpress enkeltløft utstyrsfritt77.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer186I/1, P/2Morten Novum
1Sidedommer232I/2Jan Sjøl
1Sidedommer236I/2Terje Sandbo
2Hoveddommer186I/1, P/2Morten Novum
2Sidedommer232I/2Jan Sjøl
2Sidedommer236I/2Terje Sandbo