RM Øst



Fakta

Arrangør Christiania AK
Dato 30.01.2016
Stevnetype RM Øst
Sted Oslo
Stevneleder Kristin Hagset
Sekretær Bjørnar Brende Smestad
Antall deltakere 43
Antall resultat 38

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-57Madelen HalvorsenAskim SK56.50102.5107.5112.5505560105112.5117.5275321.31
Åpen damer
1.-63Pernille Nicoline SkallistOslo SK62.85140150152.5758085120127.5132.5370398.08
2.-63Hege AugestadOslo SK62.25122.5127.51304547.550115120125297.5322.43
1.-72Jenny Marie JohansenOslo SK70.80172.5177.5185117.5120120160170170472.5466.4
2.-72Anne Marie HvedingChristiania AK67.75167.5175175102.5105107.5150162.5167.5447.5455.51
1.-84Anna Sørlie HerangerOslo SK83.05175182.5187.5110110110170180180477.5428.27
2.-84Kristin ThorvaldsenOslo SK82.10165165172.595100105147.5157.5165442.5399.27
3.-84Marianne YggesethOslo SK83.90162.5170177.5100107.5112.5140147.5152.5432.5385.92
Veteran 40-49 damer
1.84+Eva EngskarIL Kraftsport85.25---160165170---170150.5
Veteran 50-59 damer
1.-63Tone GlomsteinIL Kraftsport62.90---7082.587.5---82.588.71
Veteran +70 damer
1.-63Jorunn JacobsenOslo SK61.50---5557.560---57.562.9
1.-84Anne Mari ClausenOslo SK81.1072.572.575505052.582.587.590215195.26
Ungdom 14-18 herrer
1.-83Eirik SundeidAskim SK76.65190190200115115115165175190495347.49
2.-83Snorre Lars Jr. UtengenLørenskog AK81.40130137.514592.595100145155160405273.54
1.-93Jarl Erik TveterLenja AK91.05110120130556065135140145330209.45
1.-105Thomas PedersenAskim SK100.75220230237.5117.5125130180192.5200560339.81
Junior 19-23 herrer
1.-59Kristian AasJeløy AK58.20125135137.582.582.587.5135145150362.5318.02
1.-66Frank KværnerNes SIL61.25125130135808590155160165380318.1
1.-83Germe WimpayeHalden SI76.1515516016090100105185185200465327.87
1.-105Kenneth JeppesenOslo SK104.35275290300175185195230255260755452.17
2.-105Andreas Sebastian SundquistOslo SK95.85260270270170170170235250260690427.52
Åpen herrer
--66Hans Erik FolkesethHalden SI65.3025025525515015515528028028000
1.-74Kai-Remi BergeIL Kraftsport71.90160170177.5120125130200210210505370.92
--83Jonas Dalby MathisenOslo SK82.7527528529018518518524525526500
1.-93Dmitrij GordejevJeløy AK88.8516517518592.59597.5220235245527.5338.97
2.-93Trond BorgliHalden SI92.00---195195205---205129.46
1.-105Karl Christian JansenHalden SI102.55280280300180187.5195230245260755455.04
2.-105Rolf-Magne FrøyslandIL Kraftsport101.25290290290155162.5167.5245252.5260710429.98
1.-120Andre HoffmannNes SIL107.45100--150150157.5150--407.5241.61
--120Hans Andreas Fjell KaasaOslo SK119.40100--190190190100100-00
1.120+David HaraldsenMoss SIK139.20280300310170180180280300300750419.48
Veteran 40-49 herrer
1.-120Thomas PuzichaHalden SI106.55210220235195202.5210185200210655389.46
1.120+Alexander NilssonAskim SK129.20315315325255262.5262.5290290302.5870492.59
Veteran 50-59 herrer
--74Jan RoytvandOPIL68.1017517517595--175--00
1.-83Geir Ottar OlsenMoss SIK81.90215225230140145150220240250625420.56
2.-83Bjørn AstadOslo SK75.15125--115125-125--375266.85
1.-105Freddy SvendsenLenja AK104.35200215215180187.5192.5200210227.5602.5360.84
2.-105Jarle HoffmannNes SIL102.10180190195155162.5167.5195200205562.5339.58
--105Terje C. SamuelsenHalden SI103.20---172.5172.5172.5---00
Veteran 60-69 herrer
1.-83Tormod AndersenLenja AK82.00150180201110120-200233250550369.82
2.-83Bjarne SynstadLørenskog AK81.90---200220220---200134.58
1.-105Leif SydengenAskim SK101.15---180187.5187.5---180109.06
Veteran +70 herrer
1.-120Truls KristensenAskim SK112.45140155170105117.5122.5145165182.5475277.73

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Alexander NilssonVeteran 40-49120+Benkpress255kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Knebøy75kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Markløft87.5kg
Anne Mari ClausenVeteran 60-6984Markløft90kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Markløft90kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Sammenlagt212.5kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Sammenlagt215kg
Eva EngskarVeteran 40-4984+Benkpress enkeltløft160kg
Eva EngskarVeteran 40-4984+Benkpress enkeltløft170kg
Jorunn JacobsenVeteran +7063Benkpress enkeltløft57.5kg
Jorunn JacobsenVeteran 60-6963Benkpress enkeltløft57.5kg
Tone GlomsteinVeteran 40-4963Benkpress enkeltløft82.5kg
Tone GlomsteinVeteran 50-5963Benkpress enkeltløft82.5kg
Tormod AndersenVeteran 60-6983Markløft233kg
Tormod AndersenVeteran 60-6983Markløft250kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer583FMarius Arnesen
1Sidedommer207FAtle Edvardsen
1Sidedommer361FEgil Walseth
1Teknisk kontrollør233FSverre Paulsen
2Hoveddommer455I/2Bjørn Astad
2Sidedommer210FBjørn Andreas Holmsen
2Sidedommer682I/2Anita Stavik
2Teknisk kontrollør207FAtle Edvardsen
3Hoveddommer682I/2Anita Stavik
3Sidedommer233FSverre Paulsen
3Sidedommer712FMartin Borgland Rønning
3Teknisk kontrollør210FBjørn Andreas Holmsen
4Hoveddommer207FAtle Edvardsen
4Sidedommer361FEgil Walseth
4Sidedommer712FMartin Borgland Rønning
4Teknisk kontrollør682I/2Anita Stavik

Videoer (1)