RM Sør Vest utstyrsfritt



Fakta

Arrangør Haugaland AK
Dato 06.02.2016
Stevnetype RM Sør Vest utstyrsfritt
Sted Haugesund
Stevneleder Andreas Mannes Aksdal
Sekretær Omar Mostafa
Antall deltakere 16
Antall resultat 15

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Åpen damer
1.-63Cecilie Ree-Pedersen*Stavanger SK61.659510010052.552.555112.5117.5122.5272.5297.52
1.-84Stine Liverød*Haugaland AK78.151001151156067.570120125130292.5271.24
2.-84Solvor Bratland*Stavanger SK73.708590955557.557.597.5102.5102.5242.5233.12
Junior 19-23 herrer
1.-83Marton Hodnefjell*Ganddal AK78.10125140150115125130180200212.5475329.32
1.-93Torleif Vålandsmyr*Ganddal AK93.00170180185122.5130130230242.5250552.5347.08
2.-93Nicholas Anfinsen*Haugaland AK89.80130145152.5708090140160175397.5254.04
--93Even Aamodt Tveit*Stavanger SK93.00140150160102.5102.5102.519521021500
1.-105Ravn Arvidsønn Lone Hurum*Stavanger SK103.80170182.5190135140142.5210222.5230562.5337.5
Åpen herrer
1.-83Raymond Langåker*Haugaland AK81.70140155165120125130220235250520350.43
1.-93Stian Lund*Haugaland AK90.85210220230140140147.5250250260617.5392.36
2.-93Steven Langåker*Haugaland AK92.50195205205125132.5140240240240575362.14
1.-105Kristoffer Roen Lie*Ganddal AK93.25160172.5185100112.5125170190202.5500313.7
2.-105Håvard Nicolaysen*Haugaland AK102.75---155165165---15593.36
Veteran 40-49 herrer
1.-74Bjørn-Andre Egerdahl*Sandnes AK73.50---120122.5127.5---127.592.16
1.-93Nils Magne Grude*Ganddal AK90.20---117.5125132.5---132.584.5
Veteran +70 herrer
1.-83Trygve Haave*Ganddal AK81.6590909577.58082.5125130135312.5210.66

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer675FKristoffer S. Eikeland
1Sidedommer578FJøren S. Eikeland
1Sidedommer860FArve Rønnekleiv
1Teknisk kontrollør610FAlastair McColl
1Stevneleder865RAndreas Mannes Aksdal
2Hoveddommer675FKristoffer S. Eikeland
2Sidedommer578FJøren S. Eikeland
2Sidedommer860FArve Rønnekleiv
2Teknisk kontrollør610FAlastair McColl
2Stevneleder865RAndreas Mannes Aksdal