RM Vest utstyrsfritt



Fakta

Arrangør Bjørgvin SK,Odin SK
Dato 14.02.2016
Stevnetype RM Vest utstyrsfritt
Sted Bergen
Stevneleder Christian Solheim
Sekretær Helge Birkeland, Heidi Eriksen og Bengt Eide-Olsen
Antall deltakere 61
Antall resultat 57

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-63Camilla Øien*Bryggen SK60.24808590404550105115120255283.41
2.-63Emma Andersen Wold*Bryggen SK59.537072.577.5404047.57075-192.5215.93
1.-84Thea Sundal Bjaarstad*Bryggen SK77.997072.5-505562.5125135142.5277.5257.63
Junior 19-23 damer
1.-57Veronica Hjelseth*Bryggen SK54.9472.57577.56062.56590--230274.71
2.-57Benedicte Lønningen Mo*Bergen SK54.5780859037.542.5458090102.5217.5261.15
1.-72Henriette Alstadsæter*Bryggen SK70.00115120125606567.5130135140325323.31
2.-72Stine Marie Hafstad*Bergen SK67.3890951005057.560100120130280286.13
Åpen damer
1.-52Yaritza Mayquelis Barrera Quintero*Bergen SK51.39100110112.5354042.5110126132.5285358.53
1.-57Maiken Gudmestad*Bergen SK56.19100110112.5455055100110125272.5319.78
1.-63Sunniva Nordskog*Bjørgvin SK61.29112.5117.5122.57077.582.5140147.5152.5347.5381.1
2.-63Ida Marie Rosnes*Bjørgvin SK61.839097.597.557.562.562.5115125125267.5291.41
3.-63Marthe Sørgård*Bryggen SK60.5672.577.5804042.54587.595102.5227.5251.82
1.-72Nanna Wanjera Christensen*Odin SK69.08130137.5140808082.5140152.5160370371.48
2.-72Elisabeth Lønning*Bjørgvin SK69.63105112.5120808587.5130140150350349.48
3.-72Elisabet Vedå Tegenfeld*Bergen SK70.2990100110455055100115125290287.68
4.-72Kristine Farestvedt Nesse*Bergen SK70.83901001054552.555100115122.5280276.33
--72Katerina Maria Liakonis*Bryggen SK68.22100100100556060105112.512000
1.-84Karen Tvedt*Bergen SK83.99120130140606570140150155360321.05
2.-84Live Hartveit Hansen*Odin SK83.23100107.511587.59597.5125135135345309.09
3.-84Heidi Jeanette Eriksen*Bjørgvin SK81.24127.5132.514025--130142.5142.5295267.65
Veteran 40-49 damer
1.-57Monica S. Rasmussen*Bryggen SK56.38120130137.5606567.5135142.5148350.5410.23
1.-63Marianne Engebø*Førde IL61.57657075657073.58090100248.5271.59
1.84+Siv Bjørkestrand*Odin SK94.14122.5132.51408595102.5170182.5191433.5368.08
Veteran 50-59 damer
1.-72Anne Sofie Engan*Bergen SK70.5377.58082.5556062.5107.5115120255252.37
1.-84Anne Hellem*Bergen SK78.3982.587.590505050130135140280259.17
Veteran 60-69 damer
--63Marit K. Rein Wichne*Bergen SK61.982530302530-6572.57500
Veteran +70 damer
1.-72Unni Olsen*Bergen SK64.743030353032.53557.56062.5132.5139.42
Ungdom 14-18 herrer
1.-74Adrian Villanger*Nordhordland SK72.32100115130708090120140160355259.61
1.-83Torbjørn Svendsen*Nordhordland SK81.49140160165100115115130140-405273.33
1.-120Thomas Nyheim*Nordhordland SK117.661301401608090105180195202.5467.5270.03
Junior 19-23 herrer
1.-74Marius Meier*Bjørgvin SK73.6614516017095105110180200205475342.81
1.-83Eivind Utne Knutsen*Nordhordland SK80.26150160165127.5127.5-210220227.5520354.28
1.-105Benjamin Teigland Jakobsen*Atlas SK97.56190200205120130135190200205535328.92
1.-120Bjarte Vik Larsen*Odin SK119.48250265.5270.5182.5193200225250275745.5429.04
2.-120Espen Vika*Odin SK113.53185210220117.5122.5130222.5235260610355.69
Åpen herrer
1.-74Yngve Hopen*Odin SK72.65180190190110115117.5235245253548399.44
2.-74Christer Haraldsen*Bergen SK73.29160175185115120125220230247.5525380.26
1.-83Ørjan Welander Magnussen*Bergen SK81.08170190200120130140190220235565382.51
2.-83Andreas Soto Peterson*Odin SK76.13150165170125132.5137.5210220225522.5368.52
3.-83Joachim Amundsen Bognøy*Bryggen SK74.991151251356572.580160165175390277.91
1.-93Arne-Martin Svendsen Brattsti*Odin SK89.14185195200127.5132.5135215225230557.5357.64
2.-93Espen D. Fosse*Bjørgvin SK91.91170180190125130130220230230525331.7
--93Miran Klepo*Bjørgvin SK89.45185190192.516516516519019519500
1.-105Iakov Dolgov*Odin SK102.08210222.5-160170172.5260272.5282.5675407.5
2.-105Knut Havnen Johansen*Odin SK98.72180190200130135140237.5245260600367.08
3.-105Ken Eriksson *Bergen SK95.93185200210145147.5155200222.5230585362.29
4.-105Håvard Vika*Odin SK101.30192.5205212.5127.5132.5135227.5237.5242.5582.5352.7
5.-105Christian Skoge*Odin SK101.10165180185145150152.5205220227.5560339.36
--105Rastislav Siska Simonsen*Bjørgvin SK103.12215220230137.5137.5137.523024526000
1.-120Even Bless Liland*Odin SK119.62267.5277.5-202.5210.5215290312.5320.5803461.97
2.-120Stian Solhaug Stor-Re*Odin SK119.20195207.5220125132.5132.5230245-570328.21
1.120+Petter Elvebakk*Bjørgvin SK146.11200210220155160165260280285670372.12
Veteran 40-49 herrer
1.-93Frank I. Rydheim*Bergen SK92.82210222.5230140150155220230235607.5382
1.-105Torgeir Skoge*Odin SK104.63195202.5207.5142.5150150190202.5210547.5327.57
1.120+Ørjan Leirheim*Odin SK135.27240255260175185185220240257.5702.5394.66
Veteran 50-59 herrer
1.-83Atle Aamelfot*Bergen SK82.38150160-80--180200-440295.02
1.-105Bengt Eide-Olsen*Odin SK100.47170180190140150150180190200520315.9
2.-105Jan Arne Olsen*Odin SK104.53150160165105110112.5190200210487.5291.77
Veteran 60-69 herrer
1.-120Robert Øren*Bergen SK109.66160172.5180130142.5-200215220522.5307.8
Veteran +70 herrer
1.-66Rolf A. Halvorsen*Odin SK65.307582.5907582.590110120125305241.62
Åpen herrer
Gj.-93Amund Tjellaug Løvstad*Oslo SK91.20190202.5207.5135145150245260267.5617.5391.62

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Bjarte Vik LarsenJunior 19-23120Benkpress utstyrsfritt193kg
Bjarte Vik LarsenJunior 19-23120Benkpress utstyrsfritt200kg
Bjarte Vik LarsenJunior 19-23120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt193kg
Bjarte Vik LarsenJunior 19-23120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt200kg
Bjarte Vik LarsenJunior 19-23120Knebøy utstyrsfritt265.5kg
Bjarte Vik LarsenJunior 19-23120Knebøy utstyrsfritt270.5kg
Bjarte Vik LarsenJunior 19-23120Sammenlagt utstyrsfritt745.5kg
Even Bless LilandÅpen120Benkpress utstyrsfritt210.5kg
Even Bless LilandÅpen120Benkpress utstyrsfritt215kg
Even Bless LilandÅpen120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt210.5kg
Even Bless LilandÅpen120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt215kg
Even Bless LilandÅpen120Markløft utstyrsfritt320.5kg
Even Bless LilandÅpen120Sammenlagt utstyrsfritt803kg
Frank I. RydheimVeteran 40-4993Knebøy utstyrsfritt222.5kg
Marianne EngebøVeteran 40-4963Benkpress utstyrsfritt73.5kg
Marianne EngebøVeteran 40-4963Benkpress enkeltløft utstyrsfritt73.5kg
Monica S. RasmussenÅpen57Knebøy utstyrsfritt137.5kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Knebøy utstyrsfritt137.5kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Markløft utstyrsfritt148kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Markløft148kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Sammenlagt utstyrsfritt345kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Sammenlagt utstyrsfritt350.5kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7066Benkpress utstyrsfritt75kg
Rolf A. HalvorsenVeteran 60-6966Benkpress utstyrsfritt75kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7066Benkpress utstyrsfritt82.5kg
Rolf A. HalvorsenVeteran 60-6966Benkpress utstyrsfritt82.5kg
Rolf A. HalvorsenVeteran 60-6966Benkpress utstyrsfritt90kg
Rolf A. HalvorsenVeteran 50-5966Benkpress utstyrsfritt90kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7066Benkpress utstyrsfritt90kg
Rolf A. HalvorsenVeteran 60-6966Benkpress enkeltløft utstyrsfritt90kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7066Benkpress enkeltløft utstyrsfritt90kg
Rolf A. HalvorsenVeteran 50-5966Benkpress enkeltløft utstyrsfritt90kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7066Knebøy utstyrsfritt82.5kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7066Knebøy utstyrsfritt90kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7066Markløft utstyrsfritt110kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7066Markløft utstyrsfritt120kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7066Markløft utstyrsfritt125kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7066Sammenlagt utstyrsfritt290kg
Rolf A. HalvorsenVeteran 60-6966Sammenlagt utstyrsfritt290kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7066Sammenlagt utstyrsfritt300kg
Rolf A. HalvorsenVeteran 60-6966Sammenlagt utstyrsfritt300kg
Rolf A. HalvorsenVeteran +7066Sammenlagt utstyrsfritt305kg
Rolf A. HalvorsenVeteran 60-6966Sammenlagt utstyrsfritt305kg
Siv BjørkestrandVeteran 40-4984+Markløft utstyrsfritt170kg
Siv BjørkestrandVeteran 40-4984+Markløft utstyrsfritt182.5kg
Siv BjørkestrandÅpen84+Markløft utstyrsfritt191kg
Siv BjørkestrandVeteran 40-4984+Markløft utstyrsfritt191kg
Siv BjørkestrandVeteran 40-4984+Sammenlagt utstyrsfritt412.5kg
Siv BjørkestrandVeteran 40-4984+Sammenlagt utstyrsfritt425kg
Siv BjørkestrandVeteran 40-4984+Sammenlagt utstyrsfritt433.5kg
Unni OlsenVeteran +7072Benkpress30kg
Unni OlsenVeteran +7072Benkpress32.5kg
Unni OlsenVeteran +7072Benkpress35kg
Unni OlsenVeteran +7072Benkpress utstyrsfritt35kg
Unni OlsenVeteran +7072Knebøy30kg
Unni OlsenVeteran +7072Knebøy35kg
Unni OlsenVeteran +7072Markløft utstyrsfritt57.5kg
Unni OlsenVeteran +7072Markløft57.5kg
Unni OlsenVeteran +7072Markløft60kg
Unni OlsenVeteran +7072Markløft utstyrsfritt60kg
Unni OlsenVeteran +7072Markløft utstyrsfritt62.5kg
Unni OlsenVeteran +7072Markløft62.5kg
Unni OlsenVeteran +7072Sammenlagt127.5kg
Unni OlsenVeteran +7072Sammenlagt130kg
Unni OlsenVeteran +7072Sammenlagt132.5kg
Yaritza Mayquelis Barrera QuinteroÅpen52Markløft utstyrsfritt126kg
Yaritza Mayquelis Barrera QuinteroÅpen52Markløft utstyrsfritt132.5kg
Yngve HopenÅpen74Markløft utstyrsfritt253kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer662FPer-A. Rozenbergs-Deem
1Sidedommer390FMons Terje Skjelvik
1Sidedommer772FGeir Akse
1Stevneleder774FChristian Solheim
2Hoveddommer662FPer-A. Rozenbergs-Deem
2Sidedommer772FGeir Akse
2Sidedommer390FMons Terje Skjelvik
2Stevneleder774FChristian Solheim
3Hoveddommer719FArild Kråkenes
3Sidedommer551FAlexander Kirketeig
3Sidedommer663FGeir Arne Giseth
3Teknisk kontrollør662FPer-A. Rozenbergs-Deem
3Stevneleder774FChristian Solheim
4Hoveddommer719FArild Kråkenes
4Sidedommer663FGeir Arne Giseth
4Sidedommer551FAlexander Kirketeig
4Teknisk kontrollør662FPer-A. Rozenbergs-Deem
4Stevneleder774FChristian Solheim
5Hoveddommer663FGeir Arne Giseth
5Sidedommer390FMons Terje Skjelvik
5Sidedommer662FPer-A. Rozenbergs-Deem
5Teknisk kontrollør590FRolf Arne Halvorsen
5Stevneleder774FChristian Solheim
6Hoveddommer663FGeir Arne Giseth
6Sidedommer390FMons Terje Skjelvik
6Sidedommer662FPer-A. Rozenbergs-Deem
6Teknisk kontrollør590FRolf Arne Halvorsen
6Stevneleder774FChristian Solheim
7Hoveddommer590FRolf Arne Halvorsen
7Sidedommer662FPer-A. Rozenbergs-Deem
7Sidedommer719FArild Kråkenes
7Teknisk kontrollør771RJarle Aaberg
7Stevneleder774FChristian Solheim
8Hoveddommer590FRolf Arne Halvorsen
8Sidedommer719FArild Kråkenes
8Sidedommer662FPer-A. Rozenbergs-Deem
8Teknisk kontrollør771RJarle Aaberg
8Stevneleder774FChristian Solheim