NM Junior herrer



Fakta

Arrangør Rakkestad KK
Dato 17.02.1990
Stevnetype NM Junior herrer
Sted Rakkestad
Stevneleder Arnulf Wahlstrøm, Nils-Petter Knudsen
Sekretær Eva Opland, Kim-R. Gule
Antall deltakere 49
Antall resultat 48

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 herrer
1.-60Espen KittilsenUlefoss AK59.90167.5--120--195--482.5412.15
2.-60Aslak FebakkeUlefoss AK60.00170--90--185--445379.54
3.-60Jan B. JohansenAskim SK59.50160--85--160--405348.06
4.-60Bjørn LangelandSande KK57.40135--77.5--160--372.5331.12
1.-67.5Arne BrovoldBrumunddal AK67.30217.5--112.5--215--545421.23
2.-67.5Geir GregersenSande KK66.90200--122.5--217.5--540419.36
3.-67.5Jens Petter KjosSPUVI66.60205--107.5--220--532.5415.03
4.-67.5Terje André WahlstrømHalden SI66.40185--107.5--200--492.5384.79
5.-67.5Thor Hilmar EnoksenSPUVI62.20160--80--182.5--422.5348.9
6.-67.5Arild ChristoffersenAskim SK63.10152.5--85--175--412.5336.39
7.-67.5Bjørn Ingar StrømAskim SK66.50150--100--150--400312.16
1.-75Øyvind BjørnsenSalangsdalen IL74.70210--172.5--252.5--635453.77
2.-75Bjørn Rino LundHalden SI74.30210--117.5--180--507.5364.03
1.-82.5Erik StiklestadVerdal IL78.30242.5--127.5--230--600415.32
2.-82.5Werner PorsvikBrumunddal AK77.60232.5--132.5--225--590410.82
3.-82.5Bjarne BergsengNes SIL76.20217.5--127.5--235--580408.78
4.-82.5Idar SørgjerdVerdal IL80.70170--110--175--455308.95
--82.5Pål GuddalAskim SK80.90---------00
1.-90Frank DuveMoss SIK88.80270--182.5--270--722.5464.42
2.-90Bjørge NæssIL Kraftsport90.00215--142.5--210--567.5362.29
3.-90Kristian SimensenUlefoss AK88.80210--122.5--222.5--555356.75
4.-90Lars Morten BedinSkogn IL83.60212.5--120--212.5--545362.26
5.-90Trond Cameron RingHalden SI90.00210--100--217.5--527.5336.76
6.-90Per Ove SjølSande KK88.70200--110--210--520334.46
7.-90Morten SkundbergBrumunddal AK87.10180--122.5--195--497.5323.13
--90Roald KollåsenMandal SK85.00190--------00
1.-100Ivan HolstIL Kraftsport99.80260--162.5--220--642.5391.35
1.-125Lars Rudolf KlevMandal SK118.10300--185--260--745429.94
Junior 19-23 herrer
1.-52Svein WalstadIL Kraftsport46.20105--67.5--117.5--290324.25
1.-56Jan Erik ChristiansenHalden SI55.80170--117.5--175--462.5422.49
1.-67.5Rune BergerRakkestad KK64.30212.5--115--205--532.5427.33
2.-67.5Per-Einar ArntsenRana KK64.40140--85--160--385308.54
1.-75Rode Stig HansenIL Lenangsøra74.20202.5--125--235--562.5403.82
2.-75Geir BedinSkogn IL72.70215--107.5--222.5--545397.03
3.-75Kjell-Werner DigreAlta AK72.40180--105--217.5--502.5367.18
4.-75Boye ThorsenSPUVI74.00200--97.5--202.5--500359.65
5.-75Per M. HansenT&IL National71.60170--90--205--465342.57
6.-75Vegard KlipperT&IL National71.40160--90--192.5--442.5326.7
1.-82.5Kjell KaspersenBrumunddal AK82.40315--152.5--260--727.5487.72
2.-82.5Frode GundersenSPUVI79.70265--145--275--685468.75
1.-90Carl Olav ChristoffersenSande KK87.20300--190--287.5--777.5504.68
2.-90Jan-Roger JohansenRana KK89.90270--142.5--260--672.5429.59
3.-90Øyvind MelsnesBrumunddal AK87.70235--152.5--232.5--620401.2
4.-90Steinar WahlSkogstrand IL90.00200--137.5--235--572.5365.48
1.-100Stein ApenæsSPUVI99.90270--140--270--680413.98
2.-100Frode MøllerSteinkjer SK90.50235--130--232.5--597.5380.37
3.-100Arne WiikMandal SK91.20225--120--245--590374.18
4.-100Odd Arne BergeStavanger SK96.60215--145--230--590364.27
1.-110Arve RønnekleivStord SK101.10252.5--132.5--300--685415.11

Rekorder

Beste løfter, yngre junior:
Frank Duvè Moss SIK

Beste løfter, eldre junior:
Carl O. Christoffersen Sande KK

Espen Kittelsen Benkpress 122,5 kg
Øyvind Bjørnsen Benkpress 172,5 kg
Carl Olav Christoffersen Sammenlagt 777,5 kg
Lars Klev Benkpress 180,5 kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1126I/1Arnulf Wahlstrøm
1130FJohnny Simensen
1135I/1Arne Vidar Stølan
1177Charles Flandorfer
1185FNils-Petter Knudsen
1186I/1, P/2Morten Novum
1210FBjørn Andreas Holmsen
1236I/2Terje Sandbo