NM Ungdom/Junior/Veteran Utstyrsfritt



Fakta

Arrangør Lenja AK
Dato 29.04.2016
Stevnetype NM Ungdom/Junior/Veteran Utstyrsfritt
Sted Gressvikhallen, Fredrikstad
Stevneleder Bjørn Astad, Arnulf Wahlstrøm, Vegard Røysum, Mort
Sekretær Pål Nilsen, Karen Hesthammer, Johan Vadvedt
Antall deltakere 133
Antall resultat 130

Resultater

Legg til video
* Utstyrsfritt resultat
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
Ungdom 14-18 damer
1.-57Anna Nafisa Hjelle Skjenken*Odin SK56.056572.58047.552.557.5100115125262.5308.65
1.-63Marthine Myhr*Odin SK61.4087.595100757575120127.5132.5307.5336.77
2.-63Nikita Alslie*Moss SIK62.20100105107.5606567.5110120130302.5328.03
3.-63Isabell Adolfsen*Askim SK61.60100107.51105557.560125132.5137.5297.5325.02
1.-72Herborg Skjærpe*Ganddal AK69.25105110115707580117.5--307.5308.21
2.-72Kristine Røen*Sjøholt AK67.558597.5102.53542.550100115122.5255260.13
1.-84Ida Wallin Eriksen*Sande KK76.95657075455052.59097.5102.5225210.56
1.84+Martine Kristiansen*Moss SIK93.4511012012667.57072.5130140145330280.96
2.84+Anine Rosenvinge*Askim SK93.9597.5107.511552.55557.5130138145307.5261.31
3.84+Lotte Skarsvåg*KK-67103.6095102.51105057.557.5115117.5135302.5249.41
Junior 19-23 damer
1.-52Sigrid Bye Skille*Tromsø Atletklubb49.809595105556062.5120130138293377.53
2.-52Marie Holten*Tromsø Atletklubb49.8087.5909560656595105110257.5331.79
1.-57Susanne Linnea Leer*Christiania AK56.9092.597.5102.557.562.565125132.5140305354.41
1.-63Frida Aung*Oslo SK62.10120127.5132.57077.582.5140147.5153363394.15
2.-63Katrine Sundal Haune*Sande KK62.15127.5135137.572.57575130137.5140350379.79
3.-63Thea Caroline Granhus*IL Kraftsport62.3013013513867.572.575125132.5135342.5370.96
4.-63Elise Rosenborg*IL Kraftsport60.4092.597.5102.572.57577.5115120122.5297.5329.99
5.-63Stella Eide-Olsen*Odin SK62.00808587.552.557.557.5100110115252.5274.49
1.-72Silje Haube*Askim SK71.20110115120859092.5135140145357.5351.57
2.-72Natalie Araneda*Odin SK71.55122.5122.5132.567.572.575135140162.5337.5330.78
3.-72Henriette Alstadsæter*Bryggen SK69.40115120120606567.5130135140320320.26
4.-72Kristin Hagset*Christiania AK69.15102.5107.511062.56567.5127.5135140315316.04
5.-72Stine Marie Hafstad*Bergen SK70.059597.510557.562.565120130135305303.29
6.-72Inga Eriksdóttir Lillejordet*Oslo SK69.7087.595102.562.567.567.5115120125290289.36
--72Ingri Skogstad Wåde*KK-6769.95102.5107.5107.55557.560115115-00
1.-84Stine Hamre*Sande KK78.751451531557077.580145155160385.5355.89
1.84+Mariam Eltervåg Cisse*Oslo SK90.70115122.5127.562.567.572.5145172.5180372.5320.83
Veteran 40-49 damer
1.-57Monica S. Rasmussen*Bryggen SK56.60122.5132.514062.56567.5130142.5150347.5405.46
2.-57Ann Kristin Olsen*Moss SIK56.657080908085.5868595100260.5303.74
3.-57Lisbeth Albrektsen*KK-6755.40708080404547.597.5105105230272.92
1.-63Irene Johansen*Tromsø Atletklubb60.509597.5100505555130140146290321.26
2.-63Anette Heimstad-Aasbø*Kristiansand AK60.7087.587.592.55557.560110112.5122.5270298.32
1.-72Grete Nessø*Røros SK71.40951051106572.572.5115125140300294.45
1.-84Kim Eikefet*Odin SK83.009097.510557.562.565117.5130140310278.13
1.84+Eva Engskar*IL Kraftsport84.05132.5140145112.5118118145152.5157.5415369.97
Veteran 50-59 damer
1.-57Hege Henriksen Bubandt *Tromsø Atletklubb53.70758082.54547.550110120125255310.05
1.-63Grethe Bøe*IL Kraftsport62.4075808547.552.552.5105110116242.5262.34
1.-84Anne Hellem*Bergen SK77.7090951005052.555135142.5142.5295274.47
1.84+Tove Michalsen*Rana KK86.90100106110.55057.557.5120130135293.5257.52
Veteran 60-69 damer
1.-57Tove Hansen*IL Kraftsport56.005055614042.542.5859092.5196230.61
1.84+Marit Pettersen*Drammen SI91.30100105.5110555860137.5145.5147.5311267.15
Veteran +70 damer
1.-84Anne Mari Clausen*Oslo SK79.80707577.55152.55582.587.591221202.5
Ungdom 14-18 herrer
1.-59Marcus Bratli*Bryggen SK57.10125135140707580135147.5150360321.62
1.-66Oscar Due Wang*Sande KK63.05608010077.5859095110125310252.99
1.-74Eirik Sundeid*Askim SK73.20140147.515587.59597.5155165167.5417.5302.65
2.-74Torbjørn Svendsen*Nordhordland SK73.40150157.5157.5100105107.5145155162.5417.5302.06
3.-74Hans Jørgen Fjeld*Askim SK70.50120127.5135110117.5120.5145155162.5415309.3
4.-74Anders Borgersen*Ulefoss AK69.2011012012595100-140152.5160385291.1
5.-74Adrian Villanger*Nordhordland SK73.20120130140758082.5150160170382.5277.27
1.-83Jacob Florelius*Sande KK80.70170170180120130135205223223.5538.5365.64
2.-83Fredrik Gylder*Oslo SK81.45165175180105112.5115175190200487.5329.11
3.-83Mats Bagstevold Næss*Lenja AK81.70165170-9095100200220.5223.5485.5327.18
4.-83Snorre Lars Jr. Utengen*Lørenskog AK79.90135147.5147.595100102.5155160165407.5278.4
1.-93Ali Hamdan*Sande KK92.25220235242.5145155160.5240270280683430.7
2.-93Eivind Borg Holt*Brumunddal AK84.20150155170100102.5105165175185442.5292.89
3.-93Henrik Gundersen Lunde*Ganddal AK88.60110110-808590160170177.5377.5242.96
1.-105Thomas Pedersen*Askim SK102.7017018019097.5102.5105172.5185185477.5287.65
1.-120Thomas Nyheim*Nordhordland SK118.20160170180105110110200210220505291.39
Junior 19-23 herrer
1.-59Kristian Aas*Jeløy AK58.1512513013582.58585135142.5150362.5318.28
1.-66Peter Nguyen*Oslo SK64.90147.515516095100100175180182.5435346.35
1.-74Simon Bråthe Johansen*Lenja AK73.10180192.5200.5115120125200220235532.5386.38
2.-74Marius Meier*Bjørgvin SK73.50165175175105110115190200202.5477.5345.14
1.-83Chido Nnoli*Oslo SK81.15185200210110117.5125250271282.5617.5417.86
2.-83Fredrik Våge Hovland*Førde IL83.00200210217.5132.5140145240260265617.5412.18
3.-83Magnus Alme Aasheim*Førde IL80.45190190190130140145205217.5225560380.97
4.-83William-Peter Bjelland*Nidarø SK80.60182.5187.5192.5130135135215227.5235550373.73
5.-83Thomas Steinnes Nordqvist*Sande KK81.00185195202.5125130130200210217.5537.5364.1
6.-83Isak Berge Sandbak *Odin SK81.45155165175127.5135137.5180190200512.5345.99
7.-83Marton Hodnefjell*Ganddal AK81.70140150150120130135200210220505340.32
8.-83Marius Hansen Fornes*Oslo SK77.80145155160100107.5112.5190210210477.5331.91
9.-83Christoffer Olsen*Halden SI80.1015016016590100102.5180190200467.5318.93
10.-83Sondre Granheim*Skogn IL81.6517018518525--215230235430289.86
1.-93Tarald Knudsen Øvrebø*Ganddal AK93.00230252.5252.5140150152.5230250265645405.19
2.-93Martin Liebraaten*Christiania AK91.40200210215117.5122.5127.5230245255597.5378.52
3.-93Alexander Lancaster*Ganddal AK89.00205212.5220130137.5142.5210225240595382.05
4.-93Torleif Vålandsmyr*Ganddal AK92.80175185187.5122.5127.5127.5235250260572.5359.99
5.-93Eivind Sjøl*Sande KK89.10195205205112.5120125220230240565362.56
--93Mattis Bjorheim*Ganddal AK92.75170182.5-120127.5127.5220--00
1.-105Stian Lønnum Thue*Ganddal AK97.10220225230130135137.5250260265627.5386.6
2.-105Kristoffer Lund*Ganddal AK98.20187.5202.5207.5130140145230250265597.5366.33
3.-105Andreas Andersson*Halden SI100.50160170180100105105220230240515312.81
4.-105 Peder Røsnes Ellefsrud*Brumunddal AK98.55185192.520095102.5110195205210512.5313.75
5.-105Benjamin Teigland Jakobsen*Atlas SK96.60185195-132.5135140190200-510314.87
1.-120Bjarte Vik Larsen*Odin SK119.40257.5271276190200.5200.5250280293769.5442.92
1.120+Erik Røen*Sjøholt AK129.40255263270163170170277.5285290730413.25
Veteran 40-49 herrer
1.-59Eilif Ellefsen*Lenja AK58.859597.51009092.592.5132.5140142.5330286.51
1.-74Børge Alslie*Moss SIK73.50120130135100105107.5160170175410296.35
1.-83Geir Bedin*Røros SK82.40195210220505055210225247.5500335.2
1.-93Bjarte Waldemarsen*Bergen SK92.45210223225150160162.5222.5232.5242.5625.5394.07
2.-93Frank I. Rydheim*Bergen SK92.70215230235145150155220230240625393.25
3.-93Ruben Hoffman Gjelsnes*Sande KK91.10190202.5202.5130137.5-200217.5225565358.49
4.-93Rune Trøen Støa*Ringerike AK88.40160177.5180125130130180195197.5500322.2
5.-93Alf Henrik Dahle*Bjørgvin SK89.65145155160100110115190200210470300.66
1.-105Bjørn Gunnar Johansen*Brønnøy SK103.30240240240190200-260260280720432.79
2.-105Odd Arne Opstad*Fræna AK101.65210230240150160160150200240640387.01
3.-105Arve Rønnekleiv*Sandnes AK102.60140142.5160120125125230240250535322.39
4.-105Tom Espen Eide*Nes SIL103.65160165170130135137.5200210217.5522.5313.66
1.-120Rune Lauvås*Moss SIK118.60210220230165175175240252.5262.5657.5379.05
2.-120Jørn Hellesø*Bergen SK108.15215220220160170177.5230240250640378.62
3.-120Georg Øksendal*SPUVI118.30200220230170177.5180220230240640369.22
4.-120Tommy Egge*Kristiansand AK118.80225235235155155160240260260635365.95
5.-120Thomas Puzicha*Halden SI107.40195205210165170172.5205217.5227.5610361.73
6.-120Jarle Adolfsen*Askim SK117.70200207.5207.5160167.5167.5225235242.5602.5348
7.-120Bjarne Havnen*Drammen SI115.90180192.5200150160160220235250585339.24
1.120+Frode Holte*Råsterk KK Tiller163.50305310320211220220320342.5350880480.83
2.120+Runar Saxegård*Lenja AK122.25155165167.5160167.5167.5210225-547.5313.44
Veteran 50-59 herrer
1.-66Jan Roytvand*OPIL65.80155--90100-155175-430338.5
1.-74Bjørn Astad*Oslo SK73.35160--125--185--470340.23
1.-83Geir Ottar Olsen*Moss SIK81.70160170180125130130200220220525353.8
2.-83Roar Fjellet*Brumunddal AK82.10182.5190195117.5120122.5185200210517.5347.71
3.-83Herner Sæverot*Odin SK82.75150152.5165105112.5112.5190200210455304.26
1.-93Børre Borgersen*Ulefoss AK91.85172.5177.5182.5162.5167.5-170180180530334.96
2.-93Asgeir Eide-Olsen*Odin SK92.70180180190117.5122.5125190200205502.5316.17
3.-93Bengt Eide-Olsen*Odin SK91.85160167.5175125132.5140180185185480303.36
--93Ole Jakob Aas*Lenja AK92.90180187.5187.570707020021021000
1.-105Geir Runar Korvald*Sande KK103.70210210220140147.5150230237.5242.5597.5358.62
2.-105Jarle Aaberg*Bjørgvin SK103.50205210-150155160210220235580348.35
3.-105Bjørn Flem*Askim SK102.85180190200147.5150155180190195535322.07
1.-120Olav H. Trondal*Øksfjord AK112.75180190195130130150200210220545318.39
2.-120Ronny Andersen*Lørenskog AK117.05175185195140150155175190200545315.23
3.-120Freddy Svendsen*Lenja AK107.10185195195145150150200210210540320.49
1.120+Geir Arne Giseth *Odin SK137.45240255270175182.5185270.5300315752.5421.7
Veteran 60-69 herrer
1.-83Tormod Andersen*Lenja AK81.95180191206110115120200225240551370.6
1.-93Dan Sundby*Moss SIK92.05110120130105110115190202.5210445280.93
2.-93Per Nagy*Lørenskog AK92.501301301408587.590190201203417.5262.94
3.-93Egil Fredriksen*Råsterk KK Tiller91.259092.5110120130132.5130150165407.5258.36
1.-120Kjetil Løvaas*Drammen SI117.10180192.5201155162.5162.5220230240586338.88
Veteran +70 herrer
1.-83Trygve Haave*Ganddal AK81.70809092.5758085132.5137.5140.5313210.93
1.-93Arnfinn Skadsem*Ganddal AK88.90125135135809092.5135150155370237.69
1.-120Truls Kristensen*Askim SK112.15170185190120125127.5170185192.5505295.48
Junior 19-23 herrer
Gj.-105Damian Steinke*Fræna AK101.95230240250147.5155155240265275670404.68
Veteran 40-49 herrer
Gj.-66Alexander Granholm*Bodø Atletklubb63.80112.5117.512067.572.575117.5130140332.5268.59
Gj.-83Michael R. Brown*KK-6781.55175185192.5102.5112.5117.5190217.5227.5520350.79

Rekorder

Navn Kategori Vektklasse Øvelse Løftet
Ali HamdanUngdom 14-1893Benkpress utstyrsfritt155kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Benkpress utstyrsfritt160.5kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Benkpress enkeltløft utstyrsfritt155kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Benkpress enkeltløft utstyrsfritt160.5kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Knebøy utstyrsfritt235kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Knebøy utstyrsfritt242.5kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Markløft utstyrsfritt280kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Sammenlagt utstyrsfritt673kg
Ali HamdanUngdom 14-1893Sammenlagt utstyrsfritt683kg
Anine RosenvingeUngdom 14-1884+Markløft utstyrsfritt138kg
Anine RosenvingeUngdom 14-1884+Markløft utstyrsfritt145kg
Ann Kristin OlsenVeteran 40-4957Benkpress utstyrsfritt80kg
Ann Kristin OlsenÅpen57Benkpress utstyrsfritt85.5kg
Ann Kristin OlsenVeteran 40-4957Benkpress utstyrsfritt85.5kg
Ann Kristin OlsenVeteran 40-4957Benkpress enkeltløft utstyrsfritt80kg
Ann Kristin OlsenÅpen57Benkpress enkeltløft utstyrsfritt85.5kg
Ann Kristin OlsenVeteran 40-4957Benkpress enkeltløft utstyrsfritt85.5kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Benkpress utstyrsfritt51kg
Anne Mari ClausenVeteran 60-6984Benkpress utstyrsfritt52.5kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Benkpress utstyrsfritt52.5kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Benkpress enkeltløft utstyrsfritt51kg
Anne Mari ClausenVeteran 60-6984Benkpress enkeltløft utstyrsfritt52.5kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Benkpress enkeltløft utstyrsfritt52.5kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Knebøy utstyrsfritt75kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Knebøy utstyrsfritt77.5kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Markløft utstyrsfritt87.5kg
Anne Mari ClausenVeteran 60-6984Markløft utstyrsfritt91kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Markløft utstyrsfritt91kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Sammenlagt utstyrsfritt212.5kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Sammenlagt utstyrsfritt217.5kg
Anne Mari ClausenVeteran 60-6984Sammenlagt utstyrsfritt217.5kg
Anne Mari ClausenVeteran +7084Sammenlagt utstyrsfritt221kg
Anne Mari ClausenVeteran 60-6984Sammenlagt utstyrsfritt221kg
Bjarte Vik LarsenJunior 19-23120Benkpress utstyrsfritt200.5kg
Bjarte Vik LarsenJunior 19-23120Benkpress enkeltløft utstyrsfritt200.5kg
Bjarte Vik LarsenJunior 19-23120Knebøy utstyrsfritt271kg
Bjarte Vik LarsenJunior 19-23120Knebøy utstyrsfritt276kg
Bjarte Vik LarsenJunior 19-23120Markløft utstyrsfritt293kg
Bjarte Vik LarsenJunior 19-23120Sammenlagt utstyrsfritt756.5kg
Bjarte Vik LarsenJunior 19-23120Sammenlagt utstyrsfritt769.5kg
Bjarte WaldemarsenVeteran 40-4993Knebøy utstyrsfritt223kg
Bjørn Gunnar JohansenVeteran 40-49105Markløft utstyrsfritt280kg
Bjørn Gunnar JohansenVeteran 40-49105Sammenlagt utstyrsfritt700kg
Bjørn Gunnar JohansenVeteran 40-49105Sammenlagt utstyrsfritt720kg
Chido NnoliJunior 19-2383Markløft utstyrsfritt271kg
Chido NnoliJunior 19-2383Markløft utstyrsfritt282.5kg
Dan SundbyVeteran 60-6993Markløft utstyrsfritt202.5kg
Dan SundbyVeteran 60-6993Markløft utstyrsfritt210kg
Erik RøenJunior 19-23120+Benkpress utstyrsfritt163kg
Erik RøenJunior 19-23120+Benkpress utstyrsfritt170kg
Erik RøenJunior 19-23120+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt163kg
Erik RøenJunior 19-23120+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt170kg
Erik RøenJunior 19-23120+Knebøy utstyrsfritt263kg
Erik RøenJunior 19-23120+Knebøy utstyrsfritt270kg
Erik RøenJunior 19-23120+Markløft utstyrsfritt290kg
Erik RøenJunior 19-23120+Sammenlagt utstyrsfritt717.5kg
Erik RøenJunior 19-23120+Sammenlagt utstyrsfritt725kg
Erik RøenJunior 19-23120+Sammenlagt utstyrsfritt730kg
Eva EngskarVeteran 40-4984+Knebøy utstyrsfritt145kg
Frank I. RydheimVeteran 40-4993Knebøy utstyrsfritt230kg
Frank I. RydheimVeteran 40-4993Knebøy utstyrsfritt235kg
Frida AungJunior 19-2363Knebøy utstyrsfritt132.5kg
Frida AungJunior 19-2363Markløft utstyrsfritt153kg
Frida AungJunior 19-2363Sammenlagt utstyrsfritt357.5kg
Frida AungJunior 19-2363Sammenlagt utstyrsfritt363kg
Frode HolteVeteran 40-49120+Benkpress utstyrsfritt211kg
Frode HolteVeteran 40-49120+Benkpress utstyrsfritt220kg
Frode HolteVeteran 40-49120+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt211kg
Frode HolteVeteran 40-49120+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt220kg
Frode HolteVeteran 40-49120+Knebøy utstyrsfritt310kg
Frode HolteÅpen120+Markløft utstyrsfritt342.5kg
Frode HolteVeteran 40-49120+Markløft utstyrsfritt342.5kg
Frode HolteVeteran 40-49120+Markløft utstyrsfritt350kg
Frode HolteÅpen120+Markløft utstyrsfritt350kg
Frode HolteVeteran 40-49120+Sammenlagt utstyrsfritt872.5kg
Frode HolteVeteran 40-49120+Sammenlagt utstyrsfritt880kg
Geir Arne Giseth Veteran 50-59120+Benkpress utstyrsfritt175kg
Geir Arne Giseth Veteran 50-59120+Benkpress utstyrsfritt182.5kg
Geir Arne Giseth Veteran 50-59120+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt182.5kg
Geir Arne Giseth Veteran 50-59120+Knebøy utstyrsfritt240kg
Geir Arne Giseth Veteran 50-59120+Knebøy utstyrsfritt255kg
Geir Arne Giseth Veteran 50-59120+Knebøy utstyrsfritt270kg
Geir Arne Giseth Veteran 50-59120+Markløft utstyrsfritt270.5kg
Geir Arne Giseth Veteran 50-59120+Markløft utstyrsfritt300kg
Geir Arne Giseth Veteran 50-59120+Sammenlagt utstyrsfritt723kg
Geir Arne Giseth Veteran 50-59120+Sammenlagt utstyrsfritt752.5kg
Geir BedinVeteran 40-4983Knebøy utstyrsfritt210kg
Geir BedinVeteran 40-4983Knebøy utstyrsfritt220kg
Hege Henriksen Bubandt Veteran 50-5957Knebøy utstyrsfritt80kg
Hege Henriksen Bubandt Veteran 50-5957Knebøy utstyrsfritt82.5kg
Hege Henriksen Bubandt Veteran 50-5957Markløft utstyrsfritt110kg
Hege Henriksen Bubandt Veteran 50-5957Markløft utstyrsfritt120kg
Hege Henriksen Bubandt Veteran 50-5957Markløft utstyrsfritt125kg
Hege Henriksen Bubandt Veteran 50-5957Sammenlagt utstyrsfritt240kg
Hege Henriksen Bubandt Veteran 50-5957Sammenlagt utstyrsfritt250kg
Hege Henriksen Bubandt Veteran 50-5957Sammenlagt utstyrsfritt255kg
Isabell AdolfsenUngdom 14-1863Knebøy utstyrsfritt107.5kg
Jacob FloreliusUngdom 14-1883Benkpress utstyrsfritt130kg
Jacob FloreliusUngdom 14-1883Benkpress utstyrsfritt135kg
Jacob FloreliusUngdom 14-1883Benkpress enkeltløft utstyrsfritt130kg
Jacob FloreliusUngdom 14-1883Benkpress enkeltløft utstyrsfritt135kg
Jacob FloreliusUngdom 14-1883Markløft utstyrsfritt223.5kg
Jacob FloreliusUngdom 14-1883Sammenlagt utstyrsfritt538.5kg
Jan RoytvandVeteran 50-5966Benkpress utstyrsfritt100kg
Jan RoytvandVeteran 50-5966Benkpress enkeltløft utstyrsfritt100kg
Jan RoytvandVeteran 50-5966Knebøy utstyrsfritt155kg
Jan RoytvandVeteran 50-5966Markløft utstyrsfritt155kg
Jan RoytvandVeteran 50-5966Markløft utstyrsfritt175kg
Jan RoytvandVeteran 40-4966Markløft utstyrsfritt175kg
Jan RoytvandVeteran 50-5966Sammenlagt utstyrsfritt410kg
Jan RoytvandVeteran 50-5966Sammenlagt utstyrsfritt430kg
Jan RoytvandVeteran 40-4966Sammenlagt utstyrsfritt430kg
Katrine Sundal HauneJunior 19-2363Knebøy utstyrsfritt135kg
Kjetil LøvaasVeteran 60-69120Knebøy utstyrsfritt201kg
Kjetil LøvaasVeteran 60-69120Sammenlagt utstyrsfritt576kg
Kjetil LøvaasVeteran 60-69120Sammenlagt utstyrsfritt586kg
Marcus BratliUngdom 14-1859Knebøy utstyrsfritt135kg
Marcus BratliUngdom 14-1859Markløft utstyrsfritt147.5kg
Marcus BratliUngdom 14-1859Markløft utstyrsfritt150kg
Marcus BratliUngdom 14-1859Sammenlagt utstyrsfritt345kg
Marcus BratliUngdom 14-1859Sammenlagt utstyrsfritt357.5kg
Marcus BratliUngdom 14-1859Sammenlagt utstyrsfritt360kg
Mariam Eltervåg CisseJunior 19-2384+Markløft utstyrsfritt172.5kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Benkpress utstyrsfritt58kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Benkpress utstyrsfritt60kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt58kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Benkpress enkeltløft60kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Benkpress enkeltløft utstyrsfritt60kg
Marit PettersenVeteran 50-5984+Knebøy utstyrsfritt105.5kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Knebøy utstyrsfritt105.5kg
Marit PettersenVeteran 50-5984+Markløft utstyrsfritt145.5kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Markløft utstyrsfritt145.5kg
Marit PettersenVeteran 50-5984+Sammenlagt utstyrsfritt311kg
Marit PettersenVeteran 60-6984+Sammenlagt utstyrsfritt311kg
Marthine MyhrUngdom 14-1863Benkpress utstyrsfritt75kg
Marthine MyhrUngdom 14-1863Sammenlagt utstyrsfritt302.5kg
Marthine MyhrUngdom 14-1863Sammenlagt utstyrsfritt307.5kg
Martine KristiansenUngdom 14-1884+Markløft utstyrsfritt140kg
Mats Bagstevold NæssUngdom 14-1883Markløft utstyrsfritt220.5kg
Monica S. RasmussenVeteran 40-4957Knebøy utstyrsfritt140kg
Monica S. RasmussenÅpen57Knebøy utstyrsfritt140kg
Nikita AlslieUngdom 14-1863Knebøy utstyrsfritt100kg
Nikita AlslieUngdom 14-1863Knebøy utstyrsfritt105kg
Sigrid Bye SkilleJunior 19-2352Markløft utstyrsfritt130kg
Sigrid Bye SkilleÅpen52Markløft utstyrsfritt138kg
Sigrid Bye SkilleJunior 19-2352Markløft utstyrsfritt138kg
Sigrid Bye SkilleJunior 19-2352Sammenlagt utstyrsfritt293kg
Stine HamreJunior 19-2384Knebøy utstyrsfritt153kg
Tormod AndersenVeteran 60-6983Benkpress utstyrsfritt110kg
Tormod AndersenVeteran 60-6983Benkpress utstyrsfritt115kg
Tormod AndersenVeteran 60-6983Benkpress utstyrsfritt120kg
Tormod AndersenVeteran 60-6983Benkpress enkeltløft utstyrsfritt110kg
Tormod AndersenVeteran 60-6983Benkpress enkeltløft utstyrsfritt115kg
Tormod AndersenVeteran 60-6983Benkpress enkeltløft utstyrsfritt120kg
Tormod AndersenVeteran 60-6983Knebøy utstyrsfritt180kg
Tormod AndersenVeteran 60-6983Knebøy utstyrsfritt191kg
Tormod AndersenVeteran 50-5983Knebøy utstyrsfritt206kg
Tormod AndersenVeteran 60-6983Knebøy utstyrsfritt206kg
Tormod AndersenVeteran 60-6983Markløft utstyrsfritt200kg
Tormod AndersenVeteran 60-6983Markløft utstyrsfritt225kg
Tormod AndersenVeteran 60-6983Sammenlagt utstyrsfritt526kg
Tormod AndersenVeteran 60-6983Sammenlagt utstyrsfritt551kg
Tove HansenVeteran 60-6957Knebøy utstyrsfritt61kg
Tove HansenVeteran 60-6957Markløft utstyrsfritt90kg
Tove HansenVeteran 60-6957Markløft utstyrsfritt92.5kg
Tove HansenVeteran 60-6957Sammenlagt utstyrsfritt193.5kg
Tove HansenVeteran 60-6957Sammenlagt utstyrsfritt196kg
Tove MichalsenVeteran 50-5984+Knebøy utstyrsfritt106kg
Tove MichalsenVeteran 50-5984+Knebøy utstyrsfritt106kg
Trygve HaaveVeteran 60-6983Markløft utstyrsfritt140.5kg
Trygve HaaveVeteran +7083Markløft utstyrsfritt140.5kg

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
1Sidedommer186I/1, P/2Morten Novum
1Sidedommer559I/2Per Øivind Fjeld
1Teknisk kontrollør682FAnita Stavik
1Stevneleder126I/1Arnulf Wahlstrøm
2Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
2Sidedommer559I/2Per Øivind Fjeld
2Sidedommer186I/1, P/2Morten Novum
2Teknisk kontrollør138FLeif Sydengen
2Stevneleder126I/1Arnulf Wahlstrøm
3Hoveddommer200I/1Vidar Tangen
3Sidedommer584FJan Roytvand
3Sidedommer138FLeif Sydengen
3Teknisk kontrollør663FGeir Arne Giseth
3Stevneleder455FBjørn Astad
4Hoveddommer583FMarius Arnesen
4Sidedommer210FBjørn Andreas Holmsen
4Sidedommer682FAnita Stavik
4Teknisk kontrollør584FJan Roytvand
4Stevneleder455FBjørn Astad
5Hoveddommer682FAnita Stavik
5Sidedommer138FLeif Sydengen
5Sidedommer559I/2Per Øivind Fjeld
5Teknisk kontrollør227I/2Egil Kroknes
5Stevneleder126I/1Arnulf Wahlstrøm
6Hoveddommer232I/2Jan Sjøl
6Sidedommer583FMarius Arnesen
6Sidedommer455FBjørn Astad
6Teknisk kontrollør682FAnita Stavik
6Stevneleder126I/1Arnulf Wahlstrøm
7Hoveddommer200I/1Vidar Tangen
7Sidedommer455FBjørn Astad
7Sidedommer186I/1, P/2Morten Novum
7Teknisk kontrollør583FMarius Arnesen
7Stevneleder359FVegard Røysum
8Hoveddommer227I/2Egil Kroknes
8Sidedommer186I/1, P/2Morten Novum
8Sidedommer232I/2Jan Sjøl
8Teknisk kontrollør138FLeif Sydengen
8Stevneleder359FVegard Røysum
9Hoveddommer200I/1Vidar Tangen
9Sidedommer455FBjørn Astad
9Sidedommer138FLeif Sydengen
9Teknisk kontrollør682FAnita Stavik
9Stevneleder359FVegard Røysum
10Hoveddommer559I/2Per Øivind Fjeld
10Sidedommer583FMarius Arnesen
10Sidedommer138FLeif Sydengen
10Teknisk kontrollør682FAnita Stavik
10Stevneleder455FBjørn Astad
11Hoveddommer186I/1, P/2Morten Novum
11Sidedommer682FAnita Stavik
11Sidedommer227I/2Egil Kroknes
11Teknisk kontrollør200I/1Vidar Tangen
11Stevneleder455FBjørn Astad