A-NM



Fakta

Arrangør Brumunddal AK
Dato 31.03.2000
Stevnetype A-NM
Sted Brumunddal
Stevneleder Kjell Jevne
Sekretær Øivind Opheim
Antall deltakere 70
Antall resultat 67

Resultater

Legg til video
#Kat.NavnKlubbKr.vektKnebøyBenkpressMarkløftTotaltPoeng
1.-52Audhild MathiesenFredrikstad SK51.90145--62.5--145--352.5440.1
1.-56Mari AspIL Kraftsport54.10130--75--130--335404.95
1.-60Synnøve LundSkogn IL59.80170--82.5--165--417.5466.68
2.-60Nina BjørnstrømOslo SK59.60142.5--60--150--352.5395.05
3.-60Tine Marie BrovoldBrumunddal AK58.2092.5--47.5--105--245279.69
1.-67.5Inger BlikraRana KK66.70195--95--205--495509.55
2.-67.5Heidi Hille ArnesenIL Kraftsport66.90180--65--180--425436.56
3.-67.5Therese FostervoldNes SIL66.20135--77.5--142.5--355367.46
4.-67.5Anita SæbøBrumunddal AK66.40150--55--140--345356.32
5.-67.5Lise EngnesSande KK65.70100--50--120--270281.02
1.-75Ingunn Elise KnutzenOslo SK69.40190--90--195--475475.38
2.-75Ragnhild EngelandBrumunddal AK73.70147.5--92.5--162.5--402.5386.92
3.-75Eli Synnøve OlsenFredrikstad SK74.70155--72.5--150--377.5359.76
4.-75Bente ArntsenOslo SK68.4050--82.5--100--232.5235.06
1.-82.5Anne Sigrid StiklestadSande KK76.40227.5--97.5--200--525493.45
2.-82.5Hildeborg J. HugdalSauda IL81.60172.5--75--155--402.5364.34
1.-56Roy BrandtzægSteinkjer SK55.80230--115--220--565516.13
1.-67.5Bjørn AstadOslo SK67.10235--127.5--215--577.5447.39
2.-67.5Jan RoytvandOPIL66.30225--117.5--217.5--560438.09
3.-67.5Ove Nordal ReiakvamFlorø TIF66.60200--115--210--525409.19
4.-67.5Geir Morten InderbergNamsos SK67.50190--115--180--485373.94
5.-67.5Tom Jonas BillitOslo SK67.00165--95--185--445345.14
1.-75Tor Egil SkoglySPUVI74.00250--152.5--280--682.5490.92
2.-75Frode BerentsenSandnes AK75.00265--165--230--660470.32
3.-75Alexander KirketeigFørde IL74.90245--130--247.5--622.5443.97
4.-75Didrik BrovoldBrumunddal AK73.60255--117.5--240--612.5442.29
5.-75Odd Inge SandbergKautokeino IL74.70222.5--132.5--230--585418.04
1.-82.5Jens Petter KjosSPUVI82.50272.5--150--302.5--725485.68
2.-82.5Sigve ValentinsenSandnes AK79.40285--157.5--280--722.5495.64
3.-82.5Geir BedinSkogn IL82.40295--130--272.5--697.5467.6
4.-82.5Bjørn-Henning AndersenSande KK82.00250--145--277.5--672.5452.19
5.-82.5Geir GregersenSande KK81.50260--160--240--660445.43
6.-82.5Geir JohannesenHalden SI82.40250--160--240--650435.76
7.-82.5Per VilnesHolmestrand AK82.00240--152.5--250--642.5432.02
8.-82.5Rolf OlsenHalden SI80.60215--152.5--252.5--620421.29
9.-82.5Kjetil OlsenAlta AK79.60235--122.5--230--587.5402.38
1.-90Marius ArnesenIL Kraftsport88.90280295295175180180300305307.5780501.07
2.-90Øyvind BjørnsenOslo SK89.80290300300195205210250265275760485.72
3.-90Roger Mørk HagenKK-6789.20270--155--280--705452.12
4.-90Gilbert HoveHovsherad SK89.20250--172.5--265--687.5440.89
5.-90Frode FjogstadHommersåk AK89.70265--152.5--255--672.5430.06
6.-90Geir Runar KorvaldSande KK90.00255--150--262.5--667.5426.13
7.-90Pål NilsenOslo SK89.90235245250135135145230242.5242.5620396.06
--90Rikard KaashagenBrumunddal AK85.10230--122.5-----00
1.-100Erik StiklestadStavanger SK95.70345--190--345--880545.6
2.-100Henry Ole LarsenKirkenes PIL99.00315--170--290--775473.6
3.-100Geir GåslandAlta AK99.20280--167.5--300--747.5456.42
4.-100Olav KompelienBrumunddal AK93.40280--167.5--282.5--730457.64
5.-100Tor Herman OmlandKarmøy SK99.40265265275145150155260270275700427.07
6.-100Sven Gunnar SimonsenRana KK92.90250--150--270--670421.1
7.-100Rune JohansenFredrikstad SK95.40230--150--230--610378.75
--100Robert HanssenHommersåk AK93.10---------00
1.-110Carl Olav ChristoffersenSande KK101.40360--217.5--325--902.5546.28
2.-110Sturla DavidsenKK-67109.90345--200--330--875515.11
3.-110Tollef TaksdalOslo SK108.20312.5--205--295--812.5480.68
4.-110Jørn HøysetFlorø TIF109.60310--170--320--800471.36
5.-110Asbjørn RandenOslo SK108.30315--170--310--795470.16
6.-110Per Ove SjølSande KK109.10315--155--305--775457.25
7.-110Ingar MerliIL Kraftsport109.40280--170--315--765450.97
8.-110Sigve HoveHovsherad SK107.30290--170--280--740438.97
9.-110Truls KristensenFredrikstad SK109.80270--165--265--700412.16
--110Georg ØksendalSPUVI105.50---------00
1.-125Tor Oskar RydheimKK-67123.20340--175--320--835477.29
2.-125Ronny MorterudBrumunddal AK118.80332.5--175--310--817.5471.13
3.-125Glenn Viktor EvensenSPUVI124.10292.5--180--300--772.5440.87
4.-125Vidar HelgesenBrumunddal AK118.60285--165--285--735423.73
5.-125Åge BerntsenMelhus IL121.40300--152.5--270--722.5414.28
1.-125+Geir SommersethMoss SIK125.80350--205--345--900512.19
2.-125+Olaf DahlKK-67126.10300--190--310--800455.04
3.-125+Eirik LillebøOdin SK126.40280--130--320--730415.08

Rekorder

Audhild Mathiesen Yngre veteran 52 kg
352,5 kg sammenlagt

Legg til video

YouTube-adresse:



Legg til bilde

Løftebilder Generelle stevnebilder
Fotograf:
Klikk på et løft som det skal legges til bilde for, og dra deretter bildet over til området under:

Dommere

PuljeOppgaveNr.Kat.Navn
1126I/1Arnulf Wahlstrøm
1135I/1Arne Vidar Stølan
1186I/1, P/2Morten Novum
1192I/1Jan Ståle Bigseth
1200I/1Vidar Tangen
1227I/2Egil Kroknes
1355FOdd Einar Rindarøy